Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
اونجایی که 4 نفر رو که شبیه به جوکر شدن زندانی شدن ، و همون موقع که میری اون 3 نفر که از سلول خارج شدن رو بگیری (هارلی کوین آزادشون کرده) همونجا که خودت رو مجبور میشی داخل یه سلول زندانی کنی ، همین که از سلول اومدی بیرون سمت راست روی یک میز اون اسلحه فریز هست بردار

ورش نداشتم توداستان اصلي استفاده اي نداره يه جابرتي ريدلرتروفي بود به بخاري ميلمد حدس زدم مثل سرياقبل بايديه بمب يخي داشته باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

sajsab

کاربر سایت
Jun 19, 2010
31
من فقط در مورد سوال سومتون اینکه آره آیوی مرد ولی رابین زنده موند

- - -ویرایش - - -

بازی واقعا معرکه ای بود از هر نظر به نظر من میذاشتی رو 30 فریم بیشتر بازی روون بود و خیلی کم احساس لگ میکردی
البته بعد دو سه ساعت لگ و گیراش زیاد میشد و من تا میدیدم اینجوریه از بازی خارج میشدم باز میرفتم تو درست میشد
برای amd دارا صد در صد جدیدترین آپدیت گرافیکتو نصب کنین
بازی هر نظر عالی بود
گرافیک و نورپردازی
داستان
گیم پلی و بتموبیل
و از همه مهمتر
جوکر که عاشقشم و کاری که با جیسون تاد کرد تا از ما متنفر بشه
واقعا داستان شاهکار بود
در طول 15 سال گیمریم این سه گانه جز بهترین بازیای عمرم بودن
و عاشق این دیالوگم
miss me؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ورش نداشتم توداستان اصلي استفاده اي نداره يه جابرتي ريدلرتروفي بود به بخاري ميلمد حدس زدم مثل سرياقبل بايديه بمب يخي داشته باشه

باز میشه بری برش داری ، توی نقشه بگردی هست ، درش باز میشه وقتی بری اونجا

ببین توی نقشه ببین کدوم مکان ها اسم دارن اونجاست برو برش دار

واسه بعضی از تروفی ها لازمه این اسلحه فریز و واسه معماهای ریدلر هم استفاده میشه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
دوستان تا الان سابقه داشتیم بین بازی ها که آپدیت لیک شه ؟:-/ خدایی 15 روز رفت هنوز خبری نیست :| تابستون داره تموم میشه یکی نیس بگه دوستان دایرن آپولو هوا میکنین ؟؟:|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,098
نام
پوریا
دوستان تا الان سابقه داشتیم بین بازی ها که آپدیت لیک شه ؟:-/ خدایی 15 روز رفت هنوز خبری نیست :| تابستون داره تموم میشه یکی نیس بگه دوستان دایرن آپولو هوا میکنین ؟؟:|

گفته بودن توی اگوست میاد. روی 30 اگوست حساب کردم.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سوال درباره پایان های بازی
مگه بازی سه تا پایان نداشت؟
یکی که با تموم کردن ماموریت های اصلی و دومی هم با کامل کردن همه ماموریت ها باز میشه به نام knightfall protocol.
پس این سومی کجاست؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
یه سوال این علامت [ ] که به رنگ سبز رو نقشس چیه باید چیکارش کنیم؟؟؟
رازه؟؟
اون علامت مربوط به Riddle هستش که یکی از معما های Riddler هستش در کل 243 Riddler Trophy & Riddle & Breakble Object & Bomb Rioter رو باید بگیری تا مرحله ردلر 100 درصد شه که البته کار اسونی نیست !:d
البته می تونی از راهنمای سایت ign کمک بگیری که من خودم از اون راهنما استفاده می کنم.

ekt

کاربر سایت
Apr 5, 2013
127
نام
علیرضا
من بالاخره بازیو ریختم انقد که همه گفتن افتضاحه و قابل اجرا نیست و اینا تا الان صبر کرده بودم پچ آگوست بیاد که طاقتم تموم شد بکاپشو گرفتم ریختم خیلی هم خوب اجرا میشه الکی انقد صبر کردم! بازی رو آخرین تنظیمات 2 تا از گیم ورک ها روشن از 29 پایین تر نمیاد اکثرش هم رو 30 قفله لگ هم تو این یه ساعتی که بازی کردم نداشتم اصن!
فقط نکته ای که داره مصرف بالای مموری گرافیک و رم هست که خدارو شکر مشکلی ندارم من
این همه میگفتن 8گیگ مموری گرافیک برای 1080 به درد نمیخوره الان معلوم شد که به درد میخوره:D

آخرین ویرایش:

H_KinG

کاربر سایت
Sep 20, 2014
38
نام
حمیدرضا
می دونم جز معما هاست
ولی نمی دونم چی کارش کنم باید دنبال چیزی بگردم؟؟
اگه میشه [ ] این علامتو بگین چی کار کنم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
این معماهای ریدلر داره کم کم سخت میشه :|
یکی کمک کنه!

اینجا هر چی مثل اون چراغای روشن حرکت کردم فرقی نکرد! البته بعد از اینکه کلی از خونم کم میشد در حال موت بودم اون چراغش تغییر میکرد :| یکی راه حل درستشو بگه چیه ممنون.

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
می دونم جز معما هاست
ولی نمی دونم چی کارش کنم باید دنبال چیزی بگردم؟؟
اگه میشه [ ] این علامتو بگین چی کار کنم

يه پيغام سبزرنگ ميادكه اشاره به يه اسم خاص محل ياادم خاصي داره بايداون اطراف اسكن كني فلش بالاي دستروچندلحظه نگه داري

fazl77

کاربر سایت
Nov 11, 2014
40
این معماهای ریدلر داره کم کم سخت میشه :|
یکی کمک کنه!

اینجا هر چی مثل اون چراغای روشن حرکت کردم فرقی نکرد! البته بعد از اینکه کلی از خونم کم میشد در حال موت بودم اون چراغش تغییر میکرد :| یکی راه حل درستشو بگه چیه ممنون.
چراغهایی که رو بروی بتمنه مال کت ومنه و چراغ هایی که روببروی کت ومنه مال بتمنه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستانی که سیزن پس نگرفتن و جداگونه میخوان dlc بگیرن شدیدا پیشنهاد میشه سمت دی ال سی red hood نرید که افتضاحه تمام عیاره ! من گرفتمش تو 15 مین تموم شد.نه داستان داشت و نه گیم پلی

فقط یه تروفی نقره داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر