Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من خودم در عرض 43 ساعت بازی رو پلات کردم + DLC ها.

از نظر اینکه تو یه شب اتفاق می افته و غیرمنطقی هست، بیایید اینجوری حساب کنیم. ماموریت اصلی بازی رو میشه راحت توی 8 ساعت تموم کرد. (اگر بدونید قراره چیکار کنید). پس از این نظر کاملا منطقی هست که تو یه شب اتفاق بیافته. اما از اونجایی که با یه گیم طرف هستیم. 8 ساعت کسی رو تو این دنیای ارضا نمیکنه، پس باید ماموریت های فرعی و کالکتیبل و ... هم باشه. به نظرم داستان اصلی رو باید یک شب حساب کرد و باقی ماجرا رو، فریز شدن زمان تصور کنید :D

آخرین ویرایش:

Gamer on ps4

کاربر سایت
Jul 11, 2015
4
اسپویل مرحله ی اخر

عزیزان من امروز بازی را تمام کردم ولی چون انگلیسیم زیاد خوب نبود تقریبا برام گنگ تمام شد.یکی کا کامل فهمیده برام توضیح بده.
از اون جایی که گوردون ماسک بتمن را در اورد نگرفتم.چی شد بتمن جوکر شد؟؟مگه جوکر نمرده بود پس چرا بتمن باهاش جنگید و انداختش تو قفس؟؟؟تو رو خدا یکی کامل کامل و مو به مو از اون یه تیکه در اوردن ماسک بتمن تا ته توضیح بده.خیلی ممنون میشم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این side mission ها پدرمو دراورد واقعا الان پی بردم این فردین یه trophy machine هست :D معماهای ریدلر رو بعد از 4-5 روز باهزار بدبختی و فحش ناموس و گیس کشی تموم کردم. بریم سراغ dlc ها و دور دوم . بازی عالی هست

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من دیگه واقعا خسته شدم از ریدلرا... رفتم نایتفال پروتوکل رو دانلود کنم از یوتیوب... خیلی اراده میخواست این ریدلرا... تازه چند تا از میشن ها هم باگ گرفتن

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دو روز دیگه یه dlc توپ میاد و pc بازای بدبخت همجنان منتظر اپدیتن :)
من با این که نسخه ps4 رو هم دارم ولی هنوز شروعش هم نکردم و اول رو pc رفتم از بس این پلتفرم خوبه :| خب بشینین مشکلات بازی رو حل کنین چرا فروشش رو بستین تو استیم اخه !
واسه این dlc نمیدونم چرا این قدر عجله ای کار کردن :| بعد مدت ها واسه ارکهام سیتی یا اوریجینز یه dlc داستانی اومد اون وقت راک استیدی هر چند روز یه dlc داستانی جدید میده :D:D

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
من دیگه واقعا خسته شدم از ریدلرا... رفتم نایتفال پروتوکل رو دانلود کنم از یوتیوب... خیلی اراده میخواست این ریدلرا... تازه چند تا از میشن ها هم باگ گرفتن
کی ازش خسته نشده من اصلا به خاطر ریدلر فعلا بازیو گذاشتم کنار :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک فروند سوال :D این آپدیت پیر کننده ی بازی باگها رو هم رفع میکنه ؟ :D بازی یه سری باگهای خرکی داره که بعضیاش باعث میشه یه میشن یا کار رو دوباره انجام بدی ، اینا با آپدیت درست میشن ؟ :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,898
نام
شیخ صدرا
چه حوصله ایی دارید :D
من بخش داستانیو تموم کردم دیروز امروز ظهرم فروختمش رفت دارم فیفا میزنم تا ویچر قیمتش بیاد پایین بگیرمش بعدم بشینم تا متال گیر بیاد :D

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
بچه ها کسی تا حالا دقت کرده تو محیط که می چرخی این تابلو ها و مجسمه ها خیلی وقتا عکس جوکر میشن؟ البته اگه دوربین رو جا به جا کنی دوباره به حالت اصلی بر می گردن، من اولا چند بار دیدم فکر کردم من دارم اشتباه می کنم ولی بعد که دقت کردم دیدم تکرار میشه یعنی اگه تابلو عادی شه سرت رو بر گردونی دوباره نگاه کنی دوباره تابلو عوض میشه. برام این مسئله خیلی جالب بود، گفتم اگه کسی ندیده دقت کنه، اخه ندیدم تو این صفحه ها کسی به این اشاره کنه، حالا اگه دوست داشتین یک سری عکس آماده کردم می تونم بزارم

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
اره کردم دیگ . من تقریبا توی 30 ساعت 100 درصد کردم شایدم کمتر . ولی برای پلات کردن خیلی طول میکشه :D
باو طرف توی 2 روز بازی رو پلات کرده . کجای کاری ؟
من هیچ جای کار نیستم
منطورم پلاتش بود همون
من که پلات باز نیستم
اما پلات باز هارو دوست دارم :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
دو روز دیگه یه dlc توپ میاد و pc بازای بدبخت همجنان منتظر اپدیتن :)
من با این که نسخه ps4 رو هم دارم ولی هنوز شروعش هم نکردم و اول رو pc رفتم از بس این پلتفرم خوبه :| خب بشینین مشکلات بازی رو حل کنین چرا فروشش رو بستین تو استیم اخه !
واسه این dlc نمیدونم چرا این قدر عجله ای کار کردن :| بعد مدت ها واسه ارکهام سیتی یا اوریجینز یه dlc داستانی اومد اون وقت راک استیدی هر چند روز یه dlc داستانی جدید میده :D:D
فروششو بستن یعنی یک جورایی راه حل فیکس کردن بازی رو پیدا کردن که این کارو کردن و مطمئنن بعد از ریلیز دوباره اکثر مشکلات حل میشه! اینطوری باشه بهتر از اینه که فاجعه ای مثل Unity بوجود بیاد بعد از 5-6 تا پچ ملت موقعی که بازی رو تموم کردن با آپدیت 5 ـم تازه قابل بازی میشه که بازم باگ داره.
همون بهتر ادم یک ماه دیرتر بازی کنه ولی عین آدم :D

فقط خداکنه یک پچ حجم بالا بدن براش تا این نسخه خراب رو هم مثل نسخه جدید و سالم کنه :| الان تمام فایلای بازی جلو چشممه منتظر آپدیت و کرک :|

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
فروششو بستن یعنی یک جورایی راه حل فیکس کردن بازی رو پیدا کردن که این کارو کردن و مطمئنن بعد از ریلیز دوباره اکثر مشکلات حل میشه! اینطوری باشه بهتر از اینه که فاجعه ای مثل Unity بوجود بیاد بعد از 5-6 تا پچ ملت موقعی که بازی رو تموم کردن با آپدیت 5 ـم تازه قابل بازی میشه که بازم باگ داره.
همون بهتر ادم یک ماه دیرتر بازی کنه ولی عین آدم :D

فقط خداکنه یک پچ حجم بالا بدن براش تا این نسخه خراب رو هم مثل نسخه جدید و سالم کنه :| الان تمام فایلای بازی جلو چشممه منتظر آپدیت و کرک :|

اقا فکر نت ما رو هم کن گناه نکردیم :D:D
:| خیلی بده برای اخرین بازی سری ارکهام این اتفاق بیفته :| من به خدا هیچ مشکلی با گیم پلی ندارم ! کل ایراد بازی این گرافیک لعنتیه :| چه جوری رو ps4 این قدر فوق العاده تکسچرها لود میشن و عالی فریم میده ولی رو کارت گرافیک من که amd r7870 هست و تقریبا یه کارت هم رده با کارت گرافیک ps4 هست ، باید بذارم تکسچر رو روی low :| و تازه رو low هم تکسچرها خیلی بیکفیتن ! میذارم رو normal تازه اکی میشه ولی فریم میاد رو 20 :|:|:| این دیگه مشکل سیستم من نیست جدا :D من فقط یه 30 فریم میخوام با تکسچر های درست حسابی خواسته زیادیه ؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر