Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستانی که بازیرو دارن جدا از ماموریت های اصلی ویزگی های دیگه ای داره که بشه حالاحالاها سرگرمش شد؟مثل ارکهام سیتی بعد از مرحله اصلیا ارزش داره وقت گذاشت پاش؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب New Game زدم مثل اینکه مشکل بارون حل شده :

ولی از سیو اصلی که لود میکنم ، هنوز ذرات بارون نیستند ، کاری نمیشه کرد ؟

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
دوستانی که بازیرو دارن جدا از ماموریت های اصلی ویزگی های دیگه ای داره که بشه حالاحالاها سرگرمش شد؟مثل ارکهام سیتی بعد از مرحله اصلیا ارزش داره وقت گذاشت پاش؟
راستش من خیلی مراحل فرعی رو نرفتم اما هر چی بیشتر داستان اصلی رو بازی میکنید مراحل فرعی بیشتر میشه اما بعضی هاش تکراری هست و خیلی جذاب نیست . اما در کل ارزش وقت گذاشتن داره .

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,339
نام
امیرعلی
خوب New Game زدم مثل اینکه مشکل بارون حل شده :

ولی از سیو اصلی که لود میکنم ، هنوز ذرات بارون نیستند ، کاری نمیشه کرد ؟
اگه واقعا میخوای بازی کنی و تمومش کنی و ازش لذت ببری صبر کن تا مشکلات رو رفع کنن و نسخه کامل رو بدن بیرون.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کل تغییراتی که دوستمون بالا اشاره کردن

متن رو درست بخونید تغییرات این آپدیت ایناس:
  • Fixed a crash that was happening for some users when exiting the game
  • Fixed a bug which disabled rain effects and ambient occlusion. We are actively looking into fixing other bugs to improve this further
  • Corrected an issue that was causing Steam to re-download the game when verifying the integrity of the game cache through the Steam client
  • Fixed a bug that caused the game to crash when turning off Motion Blur in BmSystemSettings.ini. A future patch will enable this in the graphics settings menu
تغییرات آپدیت های بعدی ایناس :
  • Support for frame rates above 30FPS in the graphics settings menu
  • Fix for low resolution texture bug
  • Improve overall performance and framerate hitches
  • Add more options to the graphics settings menu
  • Improvements to hard drive streaming and hitches
  • Address full screen rendering bug on gaming laptops
  • Improvements to system memory and VRAM usage
  • NVIDIA SLI bug fixes
  • Enabling AMD Crossfire
  • NVIDIA and AMD updated drivers

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام دوستان من تو اون قسمت که وارد ساختمون میشی و باید 5 نفر رو ازاد کنی هستم وقتی اولین نفر نجات میدم و اون قول اهنی میاد و بعد از تیر اندازی ماشین فرار میکنه
من میرم تو 1 ساختمون که یه دیوار ترک خورده داره و لوله گاز که وقتی دسته بالا میزنم دیوار و لوله گاز ها نارنجی میشه و 3 تا مرحله میده بهم مثلان نزدیک یکیشون 20 متر که میشم دیگه معلوم نیست کجا میره باید این مرحله چکار کنم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
فعلا توصیه میکنم بازیرو ببوسی بزاری کنار ...! شاید فرجی شد!:D

اگه واقعا میخوای بازی کنی و تمومش کنی و ازش لذت ببری صبر کن تا مشکلات رو رفع کنن و نسخه کامل رو بدن بیرون.
ما كه بازيرو تموم كرديم كلا، درست شد شايد يه بار ديگه بريم، كه فكر نميكنم وقت زندگى شديدا اندكه، در كل بازى فوق العاده اى بود...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
حدودا تا اواخر بازی رفتم و تا الان بهترین بازی تو سری برای من بوده. البته اون زمان که AA اومده بود، خیلی حال می کردم :d
داستان بازی مطمئنا بهترین نکته قوت بازی. کلا عالی عمل کردن تو این بخش. بازی هم کلی سوپرایز داستانی داره که واقعا خوب از کار در اومدن. ماموریت های فرعی بازی هم عالین و حتی از بعضی از ماموریت های اصلی هم بهتر از کار در اومدن. فقط تنها نکته منفی تا به اینجا نبود یک باس فایت درست و حسابی.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
سلام دوستان من تو اون قسمت که وارد ساختمون میشی و باید 5 نفر رو ازاد کنی هستم وقتی اولین نفر نجات میدم و اون قول اهنی میاد و بعد از تیر اندازی ماشین فرار میکنه
من میرم تو 1 ساختمون که یه دیوار ترک خورده داره و لوله گاز که وقتی دسته بالا میزنم دیوار و لوله گاز ها نارنجی میشه و 3 تا مرحله میده بهم مثلان نزدیک یکیشون 20 متر که میشم دیگه معلوم نیست کجا میره باید این مرحله چکار کنم
:-o ساختمون ؟! ace chemicals !
غول آهنی ؟؟؟؟ :-o دوست عزیز این چه طرز توضیح دادنه خب :| باور کن یه اسکرین شات میگرفتی سه سوت راهنماییت میکردم :D

- - -ویرایش - - -

دوستان ببخشيد در ادامه ي بازي رابين هم ميشه شد؟!
خیر . ولی با dual play موقع مبارزه بعضی وقتا میتونی رو رابین سوییچ کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر