Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,556
نام
سپهر
خوب بازی رو گرفتیم و اجرا کردیم ، بازی نظر گیم پلی روان و زیباست ، داستان کاملا جذاب ، صدا گذاری خیلی خوب ، و گرافیک خیلی خوب (نه عالی) برخورداره ، توضیحات گرافیکی که عرض کردم "نه عالی" در ادامه داده میشه.
در ابتدا همونطور که دوستان گفتن تنظیمات گرافیکی خاصی نداره و تکسچر ها بالاترین ـش نورمال هست و بقیه هم High ، تنظیمات خاصی برای AA نیست و چهار تنظیم مختص Gameworks انویدیا که خوب پرفورمنس خاصی رو میگیره .
تنظیمات گرافیکی که بنده اجرا کردم در بالاترین حالت ممکن بود ، در زیر میتونید ببینید :

در بنچمارک بازی پایین ترین فریم ـم 50 بود اما خودش زده 40 و نمیدونم چرا (من با MSI Afterburner چک کردم) ، در خود بازی پایین ترین فریم ـم 42 بود که فوق العاده لحظه ای بود و مثل یه صدم ثانیه که اگر برنامه مانیتورینگ نداشته باشید واقعا نامحسوسه و متوجه نخواهید شد.
95% گیم پلی فریم روی 60 قفل بود (فایل BmSystemSettings به ماکس 60 فریم تغییر داده شد) ، و بیشتر افت فریم های لحظه ای در هنگام پرواز کردن و یا بسیار بی دلیل بود که انشاالله حل میشه.
گرافیک بازی خیلی زیبا بود و چشم نواز مخصوصا بارون ، وقتی تریلرها رو میدیدم واقعا لذت میبردم که ناگهان شک ـم در بازی به یقین تبدیل شد و اینکه هیچ قطره بارونی دیده نمیشد نه روی بتموبیل نه لباس و صورت بتمن ، که انشاالله باید حل بشه (PS4 هم این قطرات رو داشت در صورتی که مثلا NVidia توی قسمت Gameworks معرفی ـش کرد :| ) ، تکسچر ها خوب بود بعضی جاها مثل سقف ها ضعف داره ، AA توی بعضی قسمت ها نیاز به پیشرفت داره که بعضی جاها انکار اصلا AA خاموشه . بقیه چیزا مشکلی نداره ، و بازی از همه نظر خوبه.
شروع زیبایی داشت :

در اولین ورود به بازی MSI Afterburner مشکلی نداشت اما وقتی برای دومین بار وارد شدم نه MSI AB نه Fraps بهم توی بازی کمک نکرد و مانیتورینگ ـی نداشتم، پس از نظر اسکرین شات ازتون عذر میخوام ، انشالله با اسکرین شات استیم براتون در آینده قرار میدم ....

در کل بازی عالی بود ، و اصلا اونجوری که گفتن غیر قابل بازی ـه و .... نیست و من توش مشکلی نمیبینم ، (البته تا اینجای کار که امیدوارم تا آخر بازی همینطور و بهتر بشه) ، گرچه خوب کارت و مشخصات سیستم بنده در پروفایل ذکر شده ، و در کل کاملا انتظار بسیار سبک تر بودن بازی میرفت ، روی 980 نباید همچین افت فریم های بی دلیل مشاهده بشه ، بازی خیلی خوب بود و عکس های دیگه ای هم قرار خواهم داد، دلیل برداشتن بازی از روی فروشگاه ها مِن جمله استیم رو نمیدونم میتونستن بهتر رفتار کنند ، امیدوارم برای بنده و دوستانی مثل من که از بازی دارم لذت میبرم مشکلی پیش نیاد ;)
یا حق...

با این سیستم خفن و کارت گرافیکی شما دارین ALI جان، معلومه نباید لگ، افت فریم و.. داشته باشه:d

اما هی خوش بحالت!:>

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با این سیستم خفن و کارت گرافیکی شما دارین ALI جان، معلومه نباید لگ، افت فریم و.. داشته باشه:d

اما هی خوش بحالت!:>

بیشترین افت فریم رو الان تجربه کردم که تا 35 هم اومد در هنگام رانندگی با بتموبیل هست ، اما فوق العاده لحظه ای هست باز...
عزیزی شما ، قابلتون رو نداره ;)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی THE WITCHER 3 که از گیم اسپات 10 گرفته مشکل فریم اینا هم نداره کلا بازیش قفل نداره بعد این بازی با این همه مشکل قفل DRM هم روش گذاشتن ای کاش همه سازنده ها اینقدر درک داشتن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

در کل بازی عالی بود ، و اصلا اونجوری که گفتن غیر قابل بازی ـه و .... نیست و من توش مشکلی نمیبینم ، (البته تا اینجای کار که امیدوارم تا آخر بازی همینطور و بهتر بشه) ، گرچه خوب کارت و مشخصات سیستم بنده در پروفایل ذکر شده ، و در کل کاملا انتظار بسیار سبک تر بودن بازی میرفت ، روی 980 نباید همچین افت فریم های بی دلیل مشاهده بشه ، بازی خیلی خوب بود و عکس های دیگه ای هم قرار خواهم داد، دلیل برداشتن بازی از روی فروشگاه ها مِن جمله استیم رو نمیدونم میتونستن بهتر رفتار کنند ، امیدوارم برای بنده و دوستانی مثل من که از بازی دارم لذت میبرم مشکلی پیش نیاد ;)
یا حق...

کسی بازی رو از شما نمی گیره خیالت راحت. دلیل برداشتن بازی از روی Steam هم واضحه، اکثریت مشکل دارن تو بازی، مشکلات خیلی حادی هم دارن، مثلا شما پیشنهاد داشتی چه رفتاری کنن؟

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
استراگ:
تو بازى چند تا از سربازاى اركهم نايت داشتن حرف ميزدن يدفعه ديدم يكيشون گفت : :-othis is lex luthor place
فكر كنم بازى بعديه راكستادى سوپرمن

- - -ویرایش - - -

ايستراگ هاى سوپرمن در بازى :
http://kotaku.com/batman-arkham-knight-is-full-of-superman-easter-eggs-1713662331

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کسی بازی رو از شما نمی گیره خیالت راحت. دلیل برداشتن بازی از روی Steam هم واضحه، اکثریت مشکل دارن تو بازی، مشکلات خیلی حادی هم دارن، مثلا شما پیشنهاد داشتی چه رفتاری کنن؟

لگ هایی که بنده با Unity داشتم هیچ کدوم رو با این بازی نداشتم ، این بازی بد پورت شدن و افت فریم داره توش یه مقدار باگ گرافیکی ، Unity سراسر لگ و باگ و .... بود که 3 بار مجبور شدم از اول برم ، کاری که با اون کردن با این هم میکردن ، چیکار کردن ؟ هیچی ... در ضمن به نظرم استیم خودش بازی رو برنداشته درخواست خود RS هست ...
بهتره لحن ـتون رو عوض کنید وقتی صحبت میکنید ، کسی که یقه شمارو نگرفته سوال رو جواب بدید ، اگر تو انجمن ـیم برای کمک و مباحثه ـست ، نه درگیری و ... دوست عزیز;)

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
لگ هایی که بنده با Unity داشتم هیچ کدوم رو با این بازی نداشتم ، این بازی بد پورت شدن و افت فریم داره توش یه مقدار باگ گرافیکی ، Unity سراسر لگ و باگ و .... بود که 3 بار مجبور شدم از اول برم ، کاری که با اون کردن با این هم میکردن ، چیکار کردن ؟ هیچی ... در ضمن به نظرم استیم خودش بازی رو برنداشته درخواست خود RS هست ...
بهتره لحن ـتون رو عوض کنید وقتی صحبت میکنید ، کسی که یقه شمارو نگرفته سوال رو جواب بدید ، اگر تو انجمن ـیم برای کمک و مباحثه ـست ، نه درگیری و ... دوست عزیز;)

علی جان WB بازی رو از استیم برداشت !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
لحن من مشکلی نداشت، نیاز نیست تهدید کنی، مثلا اومدی از لحن من اشکال بگیری بدتر جواب میدی؟ انجمن هم آزاده هر کسی می تونه رو هر پستی نظر بده، ناظم هم داره اگر مشکل داشت برخورد می کنن. شما گفتی واسه کسایی که بازی رو دارن مشکلی پیش نیاد من گفتم نه نمیاد بازی رو از شما نمی گیرن، این الان لحن بد بود؟!

- - -ویرایش - - -

علی جان WB بازی رو از استیم برداشت !
بر که نداشت، فعلا فروشش رو متوقف کرده ولی بازی روی Steam هست.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یکی از مهم ترین تکنیک ها انویدیا هم قطرات بارون روی صورت و شنل و بتموبیل و ... بود ، جالبش اینجاست که در نسخه PC کلا قطره ای وجود نداره در صورتی که نسخه کنسولی بدون مشکله در این قسمت ، کدگذاری ها توی پورت کردن فکر کنم باث اشکالاتی در بخش Gameworks انویدیا شده ، که با این که داره از پرفورمنس استفاده میکنم اما از نظر بصری مخفیه .

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی جان تکنیک رو بیخیال. بارون چیه؟ افت فریم داغون کرده بازی رو. یعنی من باید 2.5 میلیون تومن بدم یه کارت گرافیک 980 که بتونم بازیش کنم!!!!!!! نمیگم قطرات بارون و تکنیک و ... بده ولی خب فعلا بازی از ریشه مشکل داره. شنیدم با AMD دارن روی بازی کار میکنن تا درست بشه. فکر کنم مشکل خیلی بد بوده که فروش اش رو متوقف کردن. نکنه دارن بازی رو از دوباره میسازن؟ به خدا راضی نیستیم!:d ولی خداییش Unity وضعیتش خیلی بدتر از این بود. و Ubi هم نشون داد چقدر به نظرات کاربرانش اهمیت میده:d

خوب الان تکنیک های انویدیا رو خاموش کردم جز Paper ، فریم از 57 پایین تر نیومد ، و 99% روی 60 ـه ، به نظرم مشکل از همین قسمت بارون و Smoke ـه بتموبیل ـه ...
ولی بازی عالیه ... واقعا قشنگه ... من از نسخه های قبلی جز Asylum لذت نبردم ولی این خیلی زیبا ساخته شده ...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من arkham asylum و arkham city هم خریدم که بعد از این رو ps3 بازی کنم. :d
ولی خدایی با اکثر منتقدا موافقم که گفته بودن بت موبیل زورکی همه جای بازی اضافه شده. خود بت موبیل بودنش خیلی خوبه ولی این بتل مودش اصلا جالب نیست. شاید اگه نقش کمرنگ تری داشت بهتر میشد ولی خیلی روش فکوس کردن و مبارزاتش اصلا به جزابیت مبارزه های تن به تن بازی نیست.
در کل به نظرم امتیاز 8.5 از 10 برای بازی مناسبه اگه این بتل مود نبود 9 از 10.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر