Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اقا فريم بازي رو 30 هست يا 60؟
دلمون لك زد يه بازي مثل اينقيموس بزنيم...

احتمالا 30 هست ولی یادمه اعلام کرده بود راک استیدی رو پلی 4 رو 60 فریم راحت میشه بازی کرد که بعد دوباره خبر اومد سازنده خواستار گرافیکی برابر رو هر دو کنسولو داره :|
یعنی رو هر دو احتمالا 1080 و 30 فریم لاک میشه :((

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
احتمالا 30 هست ولی یادمه اعلام کرده بود راک استیدی رو پلی 4 رو 60 فریم راحت میشه بازی کرد که بعد دوباره خبر اومد سازنده خواستار گرافیکی برابر رو هر دو کنسولو داره :|
یعنی رو هر دو احتمالا 1080 و 30 فریم لاک میشه :((
راکستادی هیچ وقت بصورت رسمی فریم ریتی رو تایید نکرده.
اون که می خوان بازی روی هر دو کنسول هم برابر باشه احتمالا منظورشون یک سری افکت ها و رزولوشن هست.دیگه اینطور نیست که یک کنسول بتونه 60 اجرا کنه اون یکی نتونه

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
راکستادی هیچ وقت بصورت رسمی فریم ریتی رو تایید نکرده.
اون که می خوان بازی روی هر دو کنسول هم برابر باشه احتمالا منظورشون یک سری افکت ها و رزولوشن هست.دیگه اینطور نیست که یک کنسول بتونه 60 اجرا کنه اون یکی نتونه

تاپیک بقلی رو نگاه انداختی ؟ دیگه من که صاحب راک استیدی نیستم بیام شایعه درست کنم !
اوایل خبر اومد بازی رو ps4 رو 1080 راحت اجرا میشه و 60 فریم هست . حالا شایعه بوده یا راک استیدی تایید نکرده به من ربطی نداره !
حالا فریم رو بذاریم کنار ولی خیر . در مورد افکت نبوده ! در مورد رزولیشن بوده :)
حالا نمیدونم بالاترین فریمی که رو ps4 اجرا شده چه قدر بوده شاید tlout 60 فریم بوده و یادم نیست ولی تا الان یه فریم درست مال infamus بوده که رو 45 ثابت بوده .

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دیگه دایرکت فیدها که 1080 و 30 فریم هستن روی ps4 با همین رزولوشن و فریم پردازش میشه دیگه!
اینقدر سوال نداره!

- - -ویرایش - - -

توی کمیک های Batman تعداد زیادی Robin داریم که 3،4تاشون اصلی تر هستن.
اولین Robin جناب Dick Grayson بود که بعدها ارتقای مقام (!) پیدا کرد و تبدیل شد به Nightwing. :D
دومین Robin اسمش Jason Todd بود که توی یکی از کمیک ها توسط Joker کشته میشه و بعدش در اثر اتفاقاتی به وسیله Lazarus Pit احیا میشه و به زندگی برمیگرده. دیگه از اون به بعد اسم خودش رو Red Hood میذاره و با Batman هم مشکل پیدا میکنه. یعنی روح و روانش به هم میریزه و دیگه اون شخصیت سابق نیست و به قول معروف پرخاشگر (!) میشه و نحوه مبارزه ـش با افراد خبیث هم با Batman متفاوت میشه. یعنی برعکس Batman که اهل کشت و کشتار و کارهای خشن نیست، Red Hood عقاید دیگه ای داره. بعضی وقت ها هم با همدیگه همکاری میکنن و همراه میشن، ولی در مجموع از نظر اخلاقی خیلی با هم فرق میکنن و روابط زیادی گرمی ندارن.
البته توی کمیک های Batman فقط این Red Hood رو نداریم و مثلاً Joker هم یه زمانی Red Hood بوده که اون بحثش جدا هست. :D توی Arkham Origins یه قسمت بود که گذشته Joker رو می دیدیم و یه چیز قرمزی روی کله ـش داشت، اونجا Red Hood بوده.
در مورد Robinها هم بعد از کشته شدن و تغییر پیدا کردن Jason Todd، افراد دیگه ای جایگزینش میشن مثل Tim Drake و بعدش Stephanie Brown (شناخت خاصی از ایشون ندارم، ولی Robin مونث بوده :D) و یکی از آخرین موارد هم Damian Wayne یعنی پسر خود Batman بود که تبدیل به Robin شد.
خوب شد اشاره کردی آریا
کلا یسری تبهکار که زیر دست افراد شرور کار میکردن از نقاب قرمزی استفاده میکردن
دوتا از خاص تریناشون
اوریجین جوکر هست ( که بازهم تایید شده نیست کاملا )
دومیش هم همین برادر جیسون تاد هست... :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
تاپیک بقلی رو نگاه انداختی ؟ دیگه من که صاحب راک استیدی نیستم بیام شایعه درست کنم !
اوایل خبر اومد بازی رو ps4 رو 1080 راحت اجرا میشه و 60 فریم هست . حالا شایعه بوده یا راک استیدی تایید نکرده به من ربطی نداره !
حالا نمیدونم بالاترین فریمی که رو ps4 اجرا شده چه قدر بوده شاید tlout 60 فریم بوده و یادم نیست ولی تا الان یه فریم درست مال infamus بوده که رو 45 ثابت بوده .
تو برو کل اینترنت رو زیر و رو کن یک لینک بده:d
اون خبر هم در مورد توازن گرافیکی بود.که افکت هم شاملش می شه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

Infamous ۳۰ فریم بوذ که گهگاهی زیر ۳۰ هم اومد. البته با اپدیتشون کاملا روی 30 قفل شد...

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
تو برو کل اینترنت رو زیر و رو کن یک لینک بده:d
اون خبر هم در مورد توازن گرافیکی بود.که افکت هم شاملش می شه.

Batman: Arkham Knight dev talks 1080p/60fps and maturing through Xbox One and PS4 teething period - GameSpot

این چیزی بود که من دیده بودم :)
اقای توازن کنسول x1 و ps4 هر دو گرافیکشون ساخته یه شرکته و اون شرکت هم چیزی نظیر physx نداره که بخواد افکت باحال تری بذاره .
راک استیدی قول داده بود که گرافیک رو فدای رزولیشن و فریم نمیکنند و نخواهند کرد ! بازی هم همچنان از موتور ue3 بهره میبره و تو تریلر time to go to war شما میتونی هنوزم یه سری ایراد مربوط به گرافیک رو که از اولین سری هست مشاهده کنی .
کل گرافیک بازی رسما تغییرات راک استیدی در ue3 و افکت هایی هست که گذاشته و اگه قرار باشه چیزی حذف شه بازی رسما نابود میشه :D

- - -ویرایش - - -

Infamous ۳۰ فریم بوذ که گهگاهی زیر ۳۰ هم اومد. البته با اپدیتشون کاملا روی 30 قفل شد...

درسته :) من ویدیوهایی که دیدم همش رو 30 ثابت بود ولی تو تاپیک فریم ریت دوستان گفتن 45 هست :| منم گفتم بگم باز بحث الکی نشه .

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Batman: Arkham Knight dev talks 1080p/60fps and maturing through Xbox One and PS4 teething period - GameSpot

این چیزی بود که من دیده بودم :)
اقای توازن کنسول x1 و ps4 هر دو گرافیکشون ساخته یه شرکته و اون شرکت هم چیزی نظیر physx نداره که بخواد افکت باحال تری بذاره .
راک استیدی قول داده بود که گرافیک رو فدای رزولیشن و فریم نمیکنند و نخواهند کرد ! بازی هم همچنان از موتور ue3 بهره میبره و تو تریلر time to go to war شما میتونی هنوزم یه سری ایراد مربوط به گرافیک رو که از اولین سری هست مشاهده کنی .
کل گرافیک بازی رسما تغییرات راک استیدی در ue3 و افکت هایی هست که گذاشته و اگه قرار باشه چیزی حذف شه بازی رسما نابود میشه :D
فکر کنم متن رو بخونی به جوابت می رسی
http://forum.bazicenter.com/thread86656/page11/#post3144333
We're aiming for parity across all platforms
گفته توازن,که اگر متن رو بخونی متوجه می شه توازن گرافیکی منظورش هست که موارد زیادی از جمله افکت هم شاملش می شه.همونطور که توی خیلی از بازی های این نسل دیدم ممکنه توی بازی ها فقط یکی از کنسول ها افکتی رو داشته باشه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اصلا توان اجرایی دو کنسول خیلی تفاوتشون کمه. اگه بخواد یکی 60 فریم بتونه یکی نتونه و 30 باشه که کلا اون کنسول نسبت به دیگری نسل قبلیه!! :| :| :|

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اصلا توان اجرایی دو کنسول خیلی تفاوتشون کمه. اگه بخواد یکی 60 فریم بتونه یکی نتونه و 30 باشه که کلا اون کنسول نسبت به دیگری نسل قبلیه!! :| :| :|

اقا این بحثو شروع نکن تو فروم ما کشته میده بیرون :D
فعلا اگر قرار بود کم باشه که تو این بازی ها x1 کم نمی اورد :|

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا این بحثو شروع نکن تو فروم ما کشته میده بیرون :D
فعلا اگر قرار بود کم باشه که تو این بازی ها x1 کم نمی اورد :|
کسی کم نیاورده... X1 هم تا اخر نسل خودشو به صورت خیلی عالی میکشونه...

راستی اینکه بازی برای Pre-Load اومده یعنی گلد شده دیگه قاعدتا... نه؟؟
این پویزن ایوی هم خیلی قیافه متفاوت ولی جذابی گرفته :x

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
فکر کنم متن رو بخونی به جوابت می رسی
http://forum.bazicenter.com/thread86656/page11/#post3144333
We're aiming for parity across all platforms
گفته توازن,که اگر متن رو بخونی متوجه می شه توازن گرافیکی منظورش هست که موارد زیادی از جمله افکت هم شاملش می شه.همونطور که توی خیلی از بازی های این نسل دیدم ممکنه توی بازی ها فقط یکی از کنسول ها افکتی رو داشته باشه.

به چه جوابی برای سوالی که نپرسیدم ، میرسم ؟ :| :D
جان من چند تا بازی رو مثال بزن برای من تو نسل هشت که گرافیک رو فدای رزولیشن و فریم ریت کردن برای برابری :| اقا مثال بزن :D
اون خبر رو من خودم لینکشو دادم چند دقیقه پیش بعد نخونده باشم ؟ :|:| اگه شما این کنسانولا رو با pc مقایسه کنی که صد در صد حرفت درسته ولی داری گرافیک بازی ها تو دو کنسول رو مقایسه میکنی :D
دو تا کنسول هر دو نسل هشت هستن و از نظر گرافیکی رسما خیلی کم فرق دارن و بقیه اجزای سخت افزارشونه که یکی رو بالاتر از دیگری میکنه ! از نظر تکنیک های گرافیکی این بنده خدا ها مطمئن باش تفاوت زیادی نمیذارن رو بازی برای دو کنسول .
حالا خبر اومد سازندگان خواستار گرافیک برابر بر روی دو کنسول هستن که شما اصلا بحث تکنیکا رو در نظر نگیر . چون خیلی تفاوتی ندارن . بحث سر فریم ریت و رزولیشن هست که تا الان معلوم شده رو ps4 صد در صد 1080p اجرا میشه و رو x1 هم هنوز صد تا حرف هست :D
ولی به نظرمن رو ps4 بازی برای 60 فریم مشکلی نخواد داشت ! با اساسینز یونیتی که طرف نیستین دوستان :|

- - -ویرایش - - -

کسی کم نیاورده... X1 هم تا اخر نسل خودشو به صورت خیلی عالی میکشونه...

راستی اینکه بازی برای Pre-Load اومده یعنی گلد شده دیگه قاعدتا... نه؟؟
این پویزن ایوی هم خیلی قیافه متفاوت ولی جذابی گرفته :x

خیلی عالی :) ما که مشکلی نداشتیم ! بذار ادامه بده خوش حال هم میشیم .

بله . اصلا وقتی اون همه پریویو سرازیر شد و نسخه کامل بازی در اختیارشون قرار گرفت تابلو شد گلد شده :D الانم فقط باید منتظر بود دید شاید فرجی شد امروز یا فردا بازی رو ps4 هم برای پری لود قرار گرفت :|
3 روز اخر هم رو psn قرار دادن مشکلی نداره اصلا چون نت ملت فک کنم بکشه یا حداقل دیتاشو میتونن خریداری کنند.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بله . اصلا وقتی اون همه پریویو سرازیر شد و نسخه کامل بازی در اختیارشون قرار گرفت تابلو شد گلد شده :D

پریویو ها که اصن بر اساس بازی کامل نیست! یا بر اساس نمایش هاست و یا بر اساس دمو البته اگه راک استدی بهشون داده باشه!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
براي همه ي اين دي ال سي ها (منظورم هارلي کوئين و رد هود) بايد پيش خريد بشن؟:|
برای هارلی کوئين پیش خرید,برای رد هود باید از Gamestop بازی رو بخرید.
به چه جوابی برای سوالی که نپرسیدم ، میرسم ؟
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

جان من چند تا بازی رو مثال بزن برای من تو نسل هشت که گرافیک رو فدای رزولیشن و فریم ریت کردن برای برابری
yahoo_22.gif
اقا مثال بزن
biggrin1.gif

اون خبر رو من خودم لینکشو دادم چند دقیقه پیش بعد نخونده باشم ؟
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif
اگه شما این کنسانولا رو با pc مقایسه کنی که صد در صد حرفت درسته ولی داری گرافیک بازی ها تو دو کنسول رو مقایسه میکنی
biggrin1.gif

دو تا کنسول هر دو نسل هشت هستن و از نظر گرافیکی رسما خیلی کم فرق دارن و بقیه اجزای سخت افزارشونه که یکی رو بالاتر از دیگری میکنه ! از نظر تکنیک های گرافیکی این بنده خدا ها مطمئن باش تفاوت زیادی نمیذارن رو بازی برای دو کنسول .
حالا خبر اومد سازندگان خواستار گرافیک برابر بر روی دو کنسول هستن که شما اصلا بحث تکنیکا رو در نظر نگیر . چون خیلی تفاوتی ندارن . بحث سر فریم ریت و رزولیشن هست که تا الان معلوم شده رو ps4 صد در صد 1080p اجرا میشه و رو x1 هم هنوز صد تا حرف هست
biggrin1.gif
جواب پستت
yahoo_22.gif

این خبری که گذاشتی توی متن خبر اصلا اشاره ای به 60 فریم و 1080 نمی شه چه از طرف کسی که داره سوال می پرسه چه راکستادی,اون لینکی هم که گذاشتم نگاه کنی متوجه می شی.
500 بار هم بهت گفتم,لطفا بخون
yahoo_22.gif
توازن گرافیکی لزوما معنیش رزولوشن و فریم ریت نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر