Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بازی دقیقآ ماله چه سالیه چون من آرخام سیتی و با ارجینز اشتباه گرفتم
ارخام سیتی مال سال ۲۰۱۱ بود ولی ارخام اریجینز مال سال ۲۰۱۳ که در واقع از لحاظ داستانی بر میگرده به قبل از وقایع ارخام اسایلم و زمانی که بتمن تازه کار بوده توصیه میکنم بازی کنیش ولی در حد و اندازه سیتی و ارخام نایت نیست .

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
سلام اقا بعد از اين كه زن گربه اي رو نجات دادم با حل اون معما هاي مسخره بعدش ميرم تو يه جا ديگه بازم معما داره با ماشين ميرم رو يه چيزي حالت علكنگ ولي وقتي ميرم ازش بالا اون جايي كه بايد از روش رد شم بسته ميشه ببخشيد درست راهنمايي نكردم چون قابل توضيح نيست خواستيد عكس بزارم...

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
بچها تو ٧٦ % تو يه زيرزمينم كه اخرش هيجا نيست بشه برم خيلي عجيبه! بتموبيل هم نميشه بياد قبلشم يه سري تانك رو هك كردم كه در واسه بت موبيل باز شه اما يه جا ديگه نميشه هرچي unlock ميكنم نميشه كاري كرد...

Sent from my iPhone using Tapatalk

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام اقا بعد از اين كه زن گربه اي رو نجات دادم با حل اون معما هاي مسخره بعدش ميرم تو يه جا ديگه بازم معما داره با ماشين ميرم رو يه چيزي حالت علكنگ ولي وقتي ميرم ازش بالا اون جايي كه بايد از روش رد شم بسته ميشه ببخشيد درست راهنمايي نكردم چون قابل توضيح نيست خواستيد عكس بزارم...

و خداوند اسپويلر را افريد :|

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
جواب بديد:(

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
ارخام سیتی مال سال ۲۰۱۱ بود ولی ارخام اریجینز مال سال ۲۰۱۳ که در واقع از لحاظ داستانی بر میگرده به قبل از وقایع ارخام اسایلم و زمانی که بتمن تازه کار بوده توصیه میکنم بازی کنیش ولی در حد و اندازه سیتی و ارخام نایت نیست .
واقعا خسته شدم از بس مردم origins رو trash میکنن !! چیش بدتر بود ،
توی AC از همون وسط بازی فهمیدم که clayface داره نقش جوکر رو بازی میکنه (توی یه صحنه detective mode رو که فعال کنی میبینی که جوکر سالم استخوان نداره ، اگه کمیک بوک باز باشی میفهمی جریان چیه !) مبارزه های بازی بینهایت آسون بود ، تمام باس فایت ها عادی ، آسون و عین هم بودن (بجز solomon grundy) واقعا زمانی که AC رو بازی کردم فقط داشتم به خودم فحش میدادم که چرا اینقدر منتظر این بازی بودم که فقط هایپ داشت ! داستان بازی هم اون حال و هوایی که از یه بازی بیتمن انتظار داشتم رو نداشت !!
در حالی که توی AO مبارزه ها خیلی سختتر بود ، باس ها خیلی متنوع بودن ، حتی روش مبارزه با باس ها خیلی متفاوت بود ، thug های معمولی هم خیلی زرنگ بودن و حتی 4 تا thug هم ممکن بود آدم رو بکشن ! داستانش هم که حرف نداشت ، plot twist هم که عالی بود ، هدف Origins بود که واقعا بهش رسید ، داستانش متمرکز و پرداخت شده بود (برخلاف AC که داستان پخش و پراکنده داشت ، جوری که به هیچ کدوم از داستان هاش توجه لازم نرسید !) یه گیر دیگه که میدادن به دوبله ها و صدا گذاری ها بود که از دوبلور های اصلی استفاده نکرده بودن ، یه چیزی رو خیلی راحت بگم ، Kevin Conroy و Mark Hamill بهترین دوبلور های بتمن و جوکر نیستن ، کارشون عالیه ، اما خیلی های دیگه هم تا الان دوبله ی این دو کاراکتر رو داشتن و کارهای عالیی ارائه دادن !! اگه قرار باشه واقع گرایانه نقد کنیم ، Arkham knight تا الانش که من رفتم ضعیفترین بازی توی سری Arkham هست ! یادمه برای Arkham asylum و Arkham Origins لحظه شماری میکردم که کنسول رو روشن کنم ، اما برای این بازی هر موقع وقت اضافی پیدا کنم این کار رو میکنم !
گرافیک این بازی پر از باگ های عجیب غریبه (یه ایراد بزرگی که به AO میگرفتن اما برای AN هیچ کس چیزی نمیگه) داستان بازی خسته کننده و قابل پیش بینیه !! ماموریت های جانبی بجز یکی دو موردش بقیش مثل جوک هست !
از الان حدس زدم که Arkham knight کی هست ، جریان باربارا کاملا مشخص بود که فیک هست و . . .
مبارزه ها هم خیلی سخت بود ، تازه 4-5 راه جدید هم برای مبارزه با دشمن ها اضافه کردن (الان با کنایه گفتم اینو) من دارم بازی رو روی درجه ی سخت میرم و توی 51% پیشرفت کلی (ماموریت اصلی+جانبی و . . .) کلا 4 بار کشته شدم که اونم 3 بارش با batmobile بود ! اونوقت ملت Arkham origins رو بازی ضعیف خطاب میکنن !)x

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
ای کاش این batmobil رو بعنوان dlc عرضه میکردن تا اینکه این جوری تو بازی اصلی ازش استفاده کنن انصافا خیلی رو مخه نصف بیشتر بازی شده تانک ترکوندن به نظر من سری های قبلی بتمن خیلی خیلی بهتر از این بازی بودن. گرافیکشم که چنگی به دل نمیزنه.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
واقعا نظرات راجع به این بازی خیلی عجیب غریبه! از همه جالب تر و خنده دار تر اینه که یارو میاد میگه گرافیک بازی ضعیفه :)) یعنی تابلو که داره ترول میکنه و کلا مشکل داره طرف...

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
ای کاش این batmobil رو بعنوان dlc عرضه میکردن تا اینکه این جوری تو بازی اصلی ازش استفاده کنن انصافا خیلی رو مخه نصف بیشتر بازی شده تانک ترکوندن به نظر من سری های قبلی بتمن خیلی خیلی بهتر از این بازی بودن. گرافیکشم که چنگی به دل نمیزنه.

وااااات د فاز؟؟؟؟!!!!
ایراد از دل شماس که چنگ ها بهش نمیزنن...
اولین باره دیدم یکی از گرافیک ایراد گرفت!

- - -ویرایش - - -

واقعا خسته شدم از بس مردم origins رو trash میکنن !! چیش بدتر بود ،
توی AC از همون وسط بازی فهمیدم که clayface داره نقش جوکر رو بازی میکنه (توی یه صحنه detective mode رو که فعال کنی میبینی که جوکر سالم استخوان نداره ، اگه کمیک بوک باز باشی میفهمی جریان چیه !) مبارزه های بازی بینهایت آسون بود ، تمام باس فایت ها عادی ، آسون و عین هم بودن (بجز solomon grundy) واقعا زمانی که AC رو بازی کردم فقط داشتم به خودم فحش میدادم که چرا اینقدر منتظر این بازی بودم که فقط هایپ داشت ! داستان بازی هم اون حال و هوایی که از یه بازی بیتمن انتظار داشتم رو نداشت !!
در حالی که توی AO مبارزه ها خیلی سختتر بود ، باس ها خیلی متنوع بودن ، حتی روش مبارزه با باس ها خیلی متفاوت بود ، thug های معمولی هم خیلی زرنگ بودن و حتی 4 تا thug هم ممکن بود آدم رو بکشن ! داستانش هم که حرف نداشت ، plot twist هم که عالی بود ، هدف Origins بود که واقعا بهش رسید ، داستانش متمرکز و پرداخت شده بود (برخلاف AC که داستان پخش و پراکنده داشت ، جوری که به هیچ کدوم از داستان هاش توجه لازم نرسید !) یه گیر دیگه که میدادن به دوبله ها و صدا گذاری ها بود که از دوبلور های اصلی استفاده نکرده بودن ، یه چیزی رو خیلی راحت بگم ، Kevin Conroy و Mark Hamill بهترین دوبلور های بتمن و جوکر نیستن ، کارشون عالیه ، اما خیلی های دیگه هم تا الان دوبله ی این دو کاراکتر رو داشتن و کارهای عالیی ارائه دادن !! اگه قرار باشه واقع گرایانه نقد کنیم ، Arkham knight تا الانش که من رفتم ضعیفترین بازی توی سری Arkham هست ! یادمه برای Arkham asylum و Arkham Origins لحظه شماری میکردم که کنسول رو روشن کنم ، اما برای این بازی هر موقع وقت اضافی پیدا کنم این کار رو میکنم !
گرافیک این بازی پر از باگ های عجیب غریبه (یه ایراد بزرگی که به AO میگرفتن اما برای AN هیچ کس چیزی نمیگه) داستان بازی خسته کننده و قابل پیش بینیه !! ماموریت های جانبی بجز یکی دو موردش بقیش مثل جوک هست !
از الان حدس زدم که Arkham knight کی هست ، جریان باربارا کاملا مشخص بود که فیک هست و . . .
مبارزه ها هم خیلی سخت بود ، تازه 4-5 راه جدید هم برای مبارزه با دشمن ها اضافه کردن (الان با کنایه گفتم اینو) من دارم بازی رو روی درجه ی سخت میرم و توی 51% پیشرفت کلی (ماموریت اصلی+جانبی و . . .) کلا 4 بار کشته شدم که اونم 3 بارش با batmobile بود ! اونوقت ملت Arkham origins رو بازی ضعیف خطاب میکنن !)x

عزیز سبک بازی بسیار طرفدار داره که این سبکو راکستدی خلق کرد و سازنده های اوریجینز با کپی کردن سبک فقط باس فایت ها رو طراحی کردن..یه مشکل دیگه اوریجینز مُرده بودن شهرش بود،یه شرایطی داشت که دیگه رغبتی برای تکرار بازی ایجاد نمیکرد....من مطمئنم نقد گیم اسپات رو شما تاثیر گذاشته وگرنه بازی هیچ ایراد داستانی و گرافیکی نداره

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
وااااات د فاز؟؟؟؟!!!!
ایراد از دل شماس که چنگ ها بهش نمیزنن...
اولین باره دیدم یکی از گرافیک ایراد گرفت!

- - -ویرایش - - -

عزیز سبک بازی بسیار طرفدار داره که این سبکو راکستدی خلق کرد و سازنده های اوریجینز با کپی کردن سبک فقط باس فایت ها رو طراحی کردن..یه مشکل دیگه اوریجینز مُرده بودن شهرش بود،یه شرایطی داشت که دیگه رغبتی برای تکرار بازی ایجاد نمیکرد....من مطمئنم نقد گیم اسپات رو شما تاثیر گذاشته وگرنه بازی هیچ ایراد داستانی و گرافیکی نداره

برو توی استیم برای بازی AN حتی یک نقد مثبت از طرف کاربرا برای بازی نمیبینی ، اینم بخاطر گیم اسپات هست ؟ اصلا هیچ کدوم از نقد های بازی رو تا الان ندیدم ! همون نیم ساعت اول از نقشه ی بازی پرت شدم بیرون همینطور سقوط کردم به زیر نقشه ی شهر ، اینم توهمه ؟ آسون بودن بازی هم واقعی نیست ؟ مسخره بودن ماموریت های جانبی بازی هم واقعی نیست ؟ کافیه توی اینترنت یه سرچ بزنی که ببینی خیلی از فن ها از این بازی ناراضی هستن !!فقط چون ساخت بازی توسط یه شرکت دیگه بوده باید بازی رو trash کرد ؟ صادقانه بگم ، کارشون از راک استدی بهتر بود از نظر من . . .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,333
نام
مهدی
خب منم فتحش کردم شاه کاره مطلق بود.فقط 1 سوال راجع به ریلدر مونده واسم:
اقا من همه معما هاشو بردم و کت ومن هم ازاد کردم.فقط مبارزه با خودش مونده.همه تبه کارها رو هم مثل پنگون و ... انداختم زندان اما این ریدلر مونده.خواستم بدون از کجا میتونم پیداش کنم واسه مبارزه؟؟؟؟؟ فقط خواهشا نگنین باید تمامی معماهای پخش شده توی شهر رو ببری تا مرحله ی مبارزه باهاش بیاد ! اون مامور پلیس خیانت کار هم توی اداره ی پلیس که واسه ریدلر کار میکرد انداختم زندان.
بعد اقا واسه پیدا کردن ازرائیل یا اون خفاش پرنده ی شهر همش باید اینور اونور شهر پرواز کنم تا پیدایشون کنم؟ برای هر 2تاشون نصف مراحل رو رفتم ولی نصف دیگه مونده.
راجع به داستانم یه سوال برام پیش اومده:
اونجا که هارلی کویین رو میندازیم توی سلول بعدش رابین قرمزه رو هم میندازیم توی سلول واسه چی اینکار رو میکنیم؟؟؟بعد اخرش که مترسک میاد رابین رو میبره پیش خودش خب چرا هارلی کویین هم ازاد نمیکنه:| اصلا چرا هارلی رو نمیبریم gcpd توی زندان پیش بقیه رییس ها ؟

آخرین ویرایش:

Gamer on ps4

کاربر سایت
Jul 11, 2015
4
سلام عزیزان.ممنون میشم درباره ی هریک از این شرایط یکی توضیح بده و ایا تو هر کدوم از شرایط یه چیزی را در پایان میبینیم.
1.اگه اول کامل بخش داستانی را بریم و معموریت های فرعی را نریم پایانی را میبینیم؟؟
2.اگه اول معموریت های فرعی را نصفش را را بریم و بعد قسمت داستانی را تمام کنیم فرقی داره پایان با گزینه ی1؟؟
3.این پروتوکول نایتفال را اگه داستان و تمام کنیم و با نصف مراحل فرعی اجراش کنیم نصف پایان را میبنیم؟؟بعدش میشه بعد از اجرای نصفه کامل بریم مراحل فرعی و باز کامل اجراش کنیم؟؟بهتره یه بار کلیش اجرا کنیم یا فرقی نداره؟؟؟؟باید حتما مراحل اصلی را یه بار تمام کنیم دیگه؟؟
4.این NEW STORY+ چه فرقی داره؟؟تو چه جاهایی فرق داره؟؟؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
خب منم فتحش کردم شاه کاره مطلق بود.فقط 1 سوال راجع به ریلدر مونده واسم:
اقا من همه معما هاشو بردم و کت ومن هم ازاد کردم.فقط مبارزه با خودش مونده.همه تبه کارها رو هم مثل پنگون و ... انداختم زندان اما این ریدلر مونده.خواستم بدون از کجا میتونم پیداش کنم واسه مبارزه؟؟؟؟؟ فقط خواهشا نگنین باید تمامی معماهای پخش شده توی شهر رو ببری تا مرحله ی مبارزه باهاش بیاد ! اون مامور پلیس خیانت کار هم توی اداره ی پلیس که واسه ریدلر کار میکرد انداختم زندان.
بعد اقا واسه پیدا کردن ازرائیل یا اون خفاش پرنده ی شهر همش باید اینور اونور شهر پرواز کنم تا پیدایشون کنم؟ برای هر 2تاشون نصف مراحل رو رفتم ولی نصف دیگه مونده.
راجع به داستانم یه سوال برام پیش اومده:
اونجا که هارلی کویین رو میندازیم توی سلول بعدش رابین قرمزه رو هم میندازیم توی سلول واسه چی اینکار رو میکنیم؟؟؟بعد اخرش که مترسک میاد رابین رو میبره پیش خودش خب چرا هارلی کویین هم ازاد نمیکنه:| اصلا چرا هارلی رو نمیبریم gcpd توی زندان پیش بقیه رییس ها ؟
243 معما ریدلرو باید حل کنی:D وگرنه از مبارزه خبری نیست:D خیلی اعصاب خرد کنه فشار ادم میندازه این معماهاش من تاحالا 242 پیدا کردم یکی دیگه مونده
دوستان روی+new game فرقی که نمیکنه رو چه درجه ای بری که یاباید رو هارد بری اگه جواب بدین ممنون میشم

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
243 معما ریدلرو باید حل کنی:D وگرنه از مبارزه خبری نیست:D خیلی اعصاب خرد کنه فشار ادم میندازه این معماهاش من تاحالا 242 پیدا کردم یکی دیگه مونده
دوستان روی+new game فرقی که نمیکنه رو چه درجه ای بری که یاباید رو هارد بری اگه جواب بدین ممنون میشم

تو New Game + بازی به صورت اتوماتیک میره رو بالاترین درجه سختی و نمیشه تغییرش هم داد ... فقط هم کافی هستش ماموریتهای اصلی رو یک دور دیگه تموم کنی

در مورد اون دوستمون هم که تو صفحه قبل از بازی خیلی ایراد میگیره باید بگم ... خوب عزیز شما رفتی نسخه PC رو بازی کردی که از همون لحظه اومدنش بهش ایراد گرفته شد و در حد فاجعه بود ولی این ربطی به راکستدی نداره و به ناشر بازی مربوط بود که پورت بازی رو داده بود به یک تیم دوازده نفره
شما نسخه کنسولی رو بازی کن و ببین که چه شاهکاری رو داری میکوبی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر