Batman: Arkham Knight رسماً تائید شد

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
490015f51f6cfac71.jpg

Rocksteady از Batman: Arkham Knight پرده برداری کرد, نسخه جدید از سری بازی Batman: Arkham که برای کنسول های نسل بعد و PC اواخر امسال عرضه خواهد شد !

منبع
هرچیزی تا بحال در مورد بازی منتشر شده ! :d قسمتی از متن رو خود بنده ترجمه کردم قسمت دیگه ـش رو هم آرش زحمت ـش رو کشیده :

• دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.
  • در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.
  • در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.
  • شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.
  • چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.
  • زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.
  • زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.
  • شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.
  • تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.
  • از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.
  • در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.
  • سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.
  • "بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.
  • صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.
  • این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.
  • در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.
  • Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد..
  • ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.
  • Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.
  • خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
  • میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!
  • موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.
  • در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)
  • معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.
  • Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!
  • داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!
  • Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.
  • بازی پر از easter egg های بتمن هستش!
  • صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.
  • Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.
  • صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!
  • بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.
  • این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

Game Informer April Cover:

اولین تصویر in-game از بازی:

quote_icon.png
نوشته شده توسط esix
عکس های بازی اسکن شده از مجله گیم اینفورمر:

آخرین ویرایش:
دقیقاً همینه که میگی!:دی گرافیک بازی با توجه به UE3 بودن موتور و OW بودن بازی، عالیه ولی به عنوان یه نسخه جدید از بتمن و نسل جدید بودنش زیاد چیز عجیب و غریبی نیست!یعنی من خودم به شخصه به عنوان طرفدار سر سخت این سری انتظار خیلی بیشتری داشتم.اینم در نظر بگیریم که این آخرین نسخه از سری هست و ممکنه تا چند سال دیگه بتمن دیگه ای نبینیم و در حال حاضر بازیهایی مثل Ryse یا I:SS و در آینده نزدیک The Order هستن که این نسخه اصلاً در حد رقابت با اونا هم نیست در حالیکه دو نسخه قبلی جزء تاپ های گرافیکی سالی که عرضه شدن و حتی کل نسل قبل هستن!
آخه نکته اینجاست که بازی با UE3 درست شده بازم گرافیکش فوق العادس و کاملا نسل بعدیه!
این که بخوای با Ryse مقایسش کنی که کلا اشتباهه چون RYSE کار کرایتک هست و دیگه هر کسی میدونه کرایتک 99% روی گرافیک بازی کار میکنه 1% ـو به گیم پلی و داستان و ... توجه میکنه پس مطمئنن باید گرافیک بازیاش همیشه تاپ باشن ولی بتمن اینطور نیست! و در مورد I:SS هم چون کلا حال و هوای محیط و ... به هیچ وجه شبیه به بتمن نیست بازم نمیشه با اون مقایسش کرد!
گرافیک دو نسخه قبلی فوق العاده بود این یکی خیلی بهتر از اونا هست و قابل ستایشه! آدم به اسکرینا نگاه میکنه فکر میکنه CG ـه! این یعنی نسل جدید :دی

حالا به UE3 بودنش کاری ندارم ولی خداییش گرافیک بیشتر از این میخواین چیکار واقعا؟ :دی

- - -ویرایش - - -

شما چه طوری میگین بازی عجب گرافیکی داره و خیلی خوبه و اینا. مگه از گیم پلی بازی تریلری پخش شده ؟
اسکرین شات های بازی رو که منتشر شده که توی پست اول هست! تایید هم شده که Real-time هستن!

بابا نزنین این حرفا رو واقعا زشته! بی انصافیه واقعا! میشه گفت که یکی از بهترین بازی های مولتی پلتفرمی هست که واقعا میشه گفت "نسل بعد"ی هست ! یعنی فکر کنم اولین باشه !
همون تعداد چندضلعی های BATMAN و بت موبیل به اندازه کُل نسخه های قبلی هست ! بعد اومدید می گید این بازی اصلا نسل بعدی نیست و وو .... !
14440784701896264410.jpg
الان این تصویر بالا رو اگر نگاه کنید می فهمید که گرافیک بازی کلا CG شده ! دیگه تو یک بازی Open-World که اون هم محیط ـش 5 برابر نسخه های قبلی بزرگ باشه و Batmobile هم حضور داشته باشه ! کلا میشه گفت پرش واقعا بزرگی رو به نسل بعد داشته با این گرافیک و عظمت ! فقط یک دقیقه به اون محیط های بزرگ و این همه افکت و جلوه های بصری غنی فکر کنید و بعد ببینید که چه بازی مولتی پلتفرمی چنین گرافیکی رو داره ؟ این بازی میشه گفت در کنار Witcher 3 دو تا بازی مولتی پلتفرمی هستند که گرافیک واقعا نسل بعدی رو دارن !
حسین جان اینقدر هایپ به ملت نده یه وقت خدای نکرده بازی از اون چیزی که انتظار دارید پایین تر میشه و خیلی ها زده میشن ازش!
حداقل بزارید یه گیم پلی ازش بیاد بعد اینقدر هایپ کنید!
شخصا با تایید شدن رز 1080p و 60فریم انتظار یه انقلاب رو ندارم!
توجه داشته باشید که بازی اپن ورده و موتورش آنریل3 و 60فریم...

حسین جان اینقدر هایپ به ملت نده یه وقت خدای نکرده بازی از اون چیزی که انتظار دارید پایین تر میشه و خیلی ها زده میشن ازش!
yes.gif

بازی پایین تر بشه؟؟ :| راک استیدی رو زیر سوال میبری؟ :دی

The End of Arkham: Why Rocksteady Is Done With Batman - IGN
We’ve done all we can do here. It’s…it’s kind of time for us to walk away from it. Anything we do is a collective decision between Rocksteady, Warner Brothers, and DC Comics. But it was something that we were really pushing for because we had a really clear vision for how this story should end, and the way we wanted it to end.”“For us I think the Batmobile is that final thing. It’s such a critical part of the game, the epicenter of the design, but once we’ve done this, I don’t know we’re ever going to feel like we’ve missed out on a critical piece of what it feels like to be the Batman. That was kind of our driving force all along.”
“The color spectrum between Arkham Asylum, Arkham City, and Arkham Knight was something that we wanted to develop and explore…. That was a temperature spectrum that’s really interesting. Arkham Knight is the other end of the spectrum. It’s hot, it’s fire, it’s heat, it’s flames. So when you look at the trilogy of games there’s this really nice color spectrum…with an explosive ending.”

I’ve had a Dream of us just shuttering the studio and walking away like rockstars, ‘We’re done here!’ Our attitude is, if we deliver on Arkham Knight, smash it out of the park, the opportunities we’ll have in the future will be massive. We will be able to control our own destiny in that respect.”

yes.gif

بازی پایین تر بشه؟؟ :| راک استیدی رو زیر سوال میبری؟ :دی
پستمو خوب خوندی؟من کجا راک استدی رو زیرسوال بردم منظورم یه چیز دیگه بود...
خودم یکی از فنای بتمنم ولی دیگه باید واقعیت رو قبول کرد.نمیشه یه بازی که هم اوپن ورده هم 60فریم در 1080 رو با یه گرافیک خوف ساخت.تازه موتورش هم آنریل 4 نیست.
دوست داشتی بوکمارک کن تا یه گیم پلی ازش بیاد و بعد به حرفم برسی.

خودم یکی از فنای بتمنم ولی دیگه باید واقعیت رو قبول کرد.نمیشه یه بازی که هم اوپن ورده هم 60فریم در 1080 رو با یه گرافیک خوف ساخت.تازه موتورش هم آنریل 4 نیست.
باور نمی کنم داره روی گرافیک بازی بحث میشه؟!؟!
من هیچ چیزی رو چشم بسته قبول نمی کنم ولی تو هر حیطه با توجه به یه سری نکات منطق عقلی من میگه که چشم بسته قبول کن! یعنی به این باور رسیدم ...
مثلا اگه فینچر فیلمی بسازه من شاهرگم رو پاش بذارم ..
تو حیطه گیم هم وقتی راک استدی بتمن میسازه حاظرم شرافتم رو پاش بذارم .. :دی
بله .. منم ابتدای معرفی بازی و دیدن این شات یکم نگران گرافیک بازی بودم!
ولی خوب با دیدن این شات مگه میشه به گرافیک وحشتناک بازی شک کرد؟!

یکی از دلایلی که عاشق "راک استدی"ـیم اینه که با کمترین هایپ و ادعای الکی چیزی میده بیرون که شوکه کننده است!
منتظر یه تریلر از گیمپلی هستم تا همگی به گرافیک بازی هم ایمان بیارن ...

دقیق و کامل :| استاد این کنسول که PS3 نیست عجیب باشه!! :دی
در ضمن علم و تکنولوژی هر روز داره پیشرفت میکنه ممکنه بازی رو طوری بسازن که خیلی بهینه باشه :) شما ارکهام اوریجینز رو دیدی که! با اون گرافیک خفنش خیلی بهینه بود واسه کامپیوتر :دی

- - -ویرایش - - -

در ضمن علم و تکنولوژی هر روز داره پیشرفت میکنه ممکنه بازی رو طوری بسازن که خیلی بهینه باشه :) شما ارکهام اوریجینز رو دیدی که! با اون گرافیک خفنش خیلی بهینه بود واسه کامپیوتر :دی

این موتور اونقدری که فکر میکنی ضعیف نیستا!!!
یک موتورو اونقدر میشه بهینه کرد که یک نسل بره جلو! همین Splinter Cell BlackList مگه از لحاظ گرافیکی مشکلی داشت؟ اون با آنریل انجین 4 که هیچ با 3 هم نبود :دی با آنریل انجین 2 بود که بهینه شده بود و گزاشته بودن آنریل انجین 2.5!!
همین آرکام اوریجینز هم دیدم چه گرافیک عالیی داشت و نسبت به آرکام سیتی هم پیشرفت داشت!
حالا راکستدی اومده و بعد از آرکام سیتی 3 سال روی یک عنوان کار کرده و مطمئنن روی انجین هم خیلی کار کرده پس مطمئن باش تریلر گیم پلی بیاد اندازه این شاتا گرافیک داره!

باور نمی کنم داره روی گرافیک بازی بحث میشه؟!؟!
من هیچ چیزی رو چشم بسته قبول نمی کنم ولی تو هر حیطه با توجه به یه سری نکات منطق عقلی من میگه که چشم بسته قبول کن! یعنی به این باور رسیدم ...
مثلا اگه فینچر فیلمی بسازه من شاهرگم رو پاش بذارم ..
تو حیطه گیم هم وقتی راک استدی بتمن میسازه حاظرم شرافتم رو پاش بذارم .. :دی
بله .. منم ابتدای معرفی بازی و دیدن این شات یکم نگران گرافیک بازی بودم!
ولی خوب با دیدن این شات مگه میشه به گرافیک وحشتناک بازی شک کرد؟!

یکی از دلایلی که عاشق "راک استدی"ـیم اینه که با کمترین هایپ و ادعای الکی چیزی میده بیرون که شوکه کننده است!
منتظر یه تریلر از گیمپلی هستم تا همگی به گرافیک بازی هم ایمان بیارن ...
ابوالفضل جان من صحبتم با حسین wander بود که میگفت کاملا نسل بعدی و cg خواهد شد.جایی نگفتم که گرافیکش پایینه،گفتم در اون حدی که شما فکر میکنید نخواهد شد.دلایل رو هم اوردم.حالا شما دوست داری میتونی با یه عکس به گرافیک بازی پی ببری!
باید یه گیم پلی ازش بیاد تا رو گرافیکش بحث بشه وگرنه از این عکسا قبل از بازیا زیاد اومده.
شما اینجوری فکر کن تا یه گیم پلی ازش بیاد.بالاخره معلوم میشه که تکنولوژی اینقدر پیشرفت کرده یا نه!!
این موتور اونقدری که فکر میکنی ضعیف نیستا!!!
یک موتورو اونقدر میشه بهینه کرد که یک نسل بره جلو! همین Splinter Cell BlackList مگه از لحاظ گرافیکی مشکلی داشت؟ اون با آنریل انجین 4 که هیچ با 3 هم نبود :دی با آنریل انجین 2 بود که بهینه شده بود و گزاشته بودن آنریل انجین 2.5!!
همین آرکام اوریجینز هم دیدم چه گرافیک عالیی داشت و نسبت به آرکام سیتی هم پیشرفت داشت!
حالا راکستدی اومده و بعد از آرکام سیتی 3 سال روی یک عنوان کار کرده و مطمئنن روی انجین هم خیلی کار کرده پس مطمئن باش تریلر گیم پلی بیاد اندازه این شاتا گرافیک داره!
مطمئنا عالی خواهد بود ولی نه در حدی که بعضی ها فکر میکنن!حداقل از نظر من اینطور هست.
شما که خودت خوب میدونی اگر یه بازی رو بخوان رو60 فریم و 1080p ببندن دستشون خیلی بسته میشه تو کار کردن روی باقی موارد!

آخه حسین عزیز حرف های من که هایپ (!) نیست. :d اطلاعاتی هست که از بازی رسما منتشر شده ! منم چون این سری بازی رو خیلی بهش علاقه مندم و همش رو 100% کردم ، برای همین هست که میگم Rock Steady اشتباه نمیکنه ! :d شما خواستی این پُست من رو Bookmark کن تا یک تریلر از بازی منتشر بشه ! :d
الان من همین ScreenShot ها رو می بینم کیف میکنم چه برسه که بخواد تریلر منتشر بشه ! در کل خواستم بگم شک نکن، این استودیو امتحان خودش رو خیلی وقت پیش پس داده ! و در اینکه واقعا یک بازی نسل بعدی هم هستش، شکی وارد نیست !:-" :d

موتور ها در زمینه تکسچر و پالیگان تقریبا هیچ محدودیتی ندارند، میمونه چند تا تکنیک و پشتیبانی از زبان های Shader نویسی:دی که اضافه کردن بعضی هاشون فکر نکنم کار سختی باشه.

موتور ها در زمینه تکسچر و پالیگان تقریبا هیچ محدودیتی ندارند، میمونه چند تا تکنیک و پشتیبانی از زبان های Shader نویسی:دی که اضافه کردن بعضی هاشون فکر نکنم کار سختی باشه.
خوب یه باره بگو 3 CE و FB 3 باید جلو U3 باید لونگ بندازن ....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or