Batman: Arkham Knight تاخیر نخورده است

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
Arkham-Knight-2-610x347.jpg

چندی پیش شایعه ای مبنی بر تاخیر عنوان Batman: Arkham Knight در فضای مجازی پخش شد.اما امروز یکی از اعضای ارشد DC این شایعه را به طور کامل رد کرد و سرچشمه آن را یک اشتباه دانست.بعد از انتشار یک تریلر در یک گردهمایی بسیاری به این عقیده بودند که این عنوان تاخیر خورده که از توضیحات به عمل آمده مشخص شد تریلر منتشر شده مربوط به شماره دوم بازی مبارزه ای Injustice می باشد که استدیو Netherrealms در حال ساخت آن می باشد و برای 2015 برنامه ریزی شده است که البته بتمن نیز در این تریلر حضور داشته و باعث اشتباه بسیاری شده است.آنها از توضیحات بیشتر در مورد این بازی خودداری کردند اما به احتمال زیاد در آپریل 2015 باید منتظر این عنوان مبارزه ای باشیم.
منتظر نمایشی فوق العاده از عنوان فک برانداز Rocksteady در E3 2014 باشید.
Batman: Arkham Knight در تاریخ 14 اکتبر 2014 مصادف با 22 مهرماه 1393 برای PC , XBOX ONE , PS4 منتشر خواهد شد.

http://www.gameranx.com/updates/id/...ight-not-delayed-new-injustice-game-revealed/
http://gamingbolt.com/batman-arkham-knight-not-delayed-injustice-2-in-development

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
مربوط به شماره دوم بازی مبارزه ای Injustice می باشد که استدیو Netherrealms در حال ساخت آن می باشد و برای 2015 برنامه ریزی شده است

امیدوارم این هم شایعه باشه. /:)
نوبتی هم باشه نوبت MKـه جدید باید باشه. :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
عالی شد :)
واقعا نمیشه واسه این عنوان صبر کرد! راکستدی چه تاخیر بزنه چه نزنه من یکی که به کارش ایمان دارم شک ندارم آخرش شاهکار میده بیرون :x
مربوط به شماره دوم بازی مبارزه ای Injustice می باشد که استدیو Netherrealms در حال ساخت آن می باشد و برای 2015 برنامه ریزی شده است
injustice ـم خوبه ولی آخه MK چی ؟ :( من MK میخوام:(

hadiac

کاربر سایت
Feb 11, 2014
36
نام
هــادی صــفــایــی
درود
خبر خوشحال کننده ای بود
اون خبر تاخیرش واقعا رفت رو اعصابم
منتظر شاهکار بعدی راکستدی هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند