Batman: Arkham City | Xbox 360

من بازیو تموم کردم و 360 تا از معماهای ریدلر رو حل کردم میخوام برگردم به wnoder tower واسه بدست اوردن بقیه تروفی ها اما جلوی اسانسور که میام دیگه نمیشه بالا رفت لطفا کمک کنید که بعد از شکست دادن دکتر استرنجر چجوری برگردم بالای برج؟!!!!

من تو اوونجایی گیر کردم که باید MR.penguien رو بکشی ولی یه اسلحه دستشه منو هی می زنه. چیکار کنم.؟ 2 تا گروگان هم پیششه.

:|/:)
بچه ها از این به بعد مشکلاتتون رو برید توی صفحه ی اول حل کنید.مقاله ی جامع و کامل Walkthrough بازی رو گذاشتن تو صفحه ی اصلی.
راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

لطفا بیاین در مورد بازی بحث کنیم دیگه:d

من تو اوونجایی گیر کردم که باید MR.penguien رو بکشی ولی یه اسلحه دستشه منو هی می زنه. چیکار کنم.؟ 2 تا گروگان هم پیششه.

باید برگردی اونجایی که لباس mr freezer داخل یه محفظه شیشه ای بود یه سلاح جدید درست میشه باهاش اسلحه پنگوئن از کار میوفته البته این اولشه بعدش ...:))

کمک

اقا این چلنج زن مستر فریز! نورا بود فک کنم!‌ همون اولش که یه علامت گوشه تقریبآ خارج محدوده نقشه هست! میرم جایی که علامت هست!‌ وسط دریاست!‌چی کار باید بکنم؟؟

اقا این چلنج زن مستر فریز! نورا بود فک کنم!‌ همون اولش که یه علامت گوشه تقریبآ خارج محدوده نقشه هست! میرم جایی که علامت هست!‌ وسط دریاست!‌چی کار باید بکنم؟؟

اونجا باید توسط اون سلاحی که مستر فریز داده بهت یه یخ روی آب ایجاد کنی و بعدش هم به یک دیوار قابل تخریب نزدیک میشی و منفجرش میکنی.

WOW....واقعا به نظرم بهترین بازی سال بود!
من نسخه ی قبل رو خیلی دست داشتم ولی یه نمه اصعبام موقع بازی خورد می شد<این نسخه با وجود اینکه آسون تر نشده بود خیلی,ولی اون محیط های کوچیک رو نداشت وبزرگی محیط هم به جذابیت افزوده بود و هم خلاقیت تو مخفی کاری رو افزایش داده بود.در مورد داستان(اسپویلر شدید پایان بازی):
واقعا آخرش تاثیر گزار بود.یه برداشت از سکانس های نولانی هم داشت,اون قسمت که سکان سهایی از جوکر نشون می ده و بتمن می فهمه که جوکر هیچوقت دستش به درمان نرسیده.به شدت من رو یاد آخر پرستیژ انداخت.اون دیالوگ های آخر بتمن که به کلی من رو دیوونه کرد,وقتی بتمن می گه:می خوای یه چیز خنده دار بشنوی<با وجود همه ی بدی هات,من می خواستم تو رو نجات بدم.....واقا اشک من رو دراورد,هیچکس دقیقا نمی دونه که گذشته ی جوکر چیه,چه رابطه ای قبلا با بتمن داشته,ولی هر چیزی که هست<بتمن بدون جوکر یه چیزی کم داره...همیشه باید جوکری باشه که بتمن باهاش مبارزه کنه,این رو تو فیلم شوالیه ی سیاه هم دیدیم که بتمن اخرش هم جوکر رو نمی کشه.مرگ جوکر خیلی غم انگیز بود,ولی کاملا به موقع بود.
یه تفسیر می خوام از بتمن بکنم,خوشحال می شم دوستان نظرشون رو بدن:
به نظر من بتمن(بروس وین) واقعا آدم خوش طینتی نیست.بتمن به دنبال برقراری نظم نیست,به نظرم بروس وین یه آدم طرد شده ی شکسته باشه,به خصوص از بعد از مرگ والدینش که هوگو استرنج چندین بار به این مساله اشاره کرد.بتمن برای آرماش خودش بتمن شده,برای همینه که هیچ وقت جوکر رو نمی کشت,چون بدون جوکر,کاری برای انجام دادن نداشت.راستشو بخواید این فکر از وقتی که نقد مجله فیلم برای شوالیه ی سیاه رو دیدم به ذهنم افتاد,اونجا نوشته بود که بتمن در صورت لزوم به شخص کاملا منفی تبدیل می شه.حتی تو این نسخه ی بازی هم اگه آلفرد نبود,بتمن می خواست جون هزاران نفر ور ول کنه و بره تالیا رو نجات بده... نظر شما چیه؟
نظرم در مورد بقیه ی چیزای داستان:
به نظرم بازی می تونست از لحاظ داستانی باز هم گسترده باشه.این همه شخصیت مختلف تو بازی حس جالبی می داد,به خصوص وقتی تو آرخام سیتی می گشتید,از منطقه ی وکر و پنگوئن و دو چهره و استرنج که می گذشتید,دیالوگ های زندانیا جالب بود.حتی poison iyve که تو بازی نبود هم منطقه ی خودش رو داشت.و همینطو ridler..اما بعی از شخصیت ها خیلی سطحی رها شدن,از جمله هاروی دنت(دو چهره)....دو چهره بجز حضور کوتاهش تو این قسمت شنیدم که تو dlc کت وومن هم هست,ولی دو چهره قابلیت های بیشتری داره,دو چهره بعضا از جوکر و استرنج و ریشا گول هم شخصیت جالب تری داشت,ولی خب ازش استفاده نشد.همینطور حضور کت وومن تو داستان اصلی خیلی کم بود و تو dlc هست که باز هم کمه,می شد از رابین هم بیشتر استفاده بشه....به هر حال,تو این نسخه استرنج و ریشا گول کارشون تموم شد و بالاخره جوکر هم مرد,تو قسمت های بعدی می شه به سایر ویلین ها پرداخت.از بین شخصیت های خوب هم با مرگ تالیا حالا نوبت کت وومن و رابین هست که خود نمایی کنند.
از حضور غیر منتظره ی mad hatter هم خوشم اومد.خیلی کوتاه ولی به یاد ماندنی,خیلی خوشحالم که اون لحظه فوضولیم گل کرد که ببینم اون دستگاهه چیه و به شکل کاملا شانسی وارد داستان mad hatter بشم....

آخرین ویرایش:
WOW....واقعا به نظرم بهترین بازی سال بود!
من نسخه ی قبل رو خیلی دست داشتم ولی یه نمه اصعبام موقع بازی خورد می شد<این نسخه با وجود اینکه آسون تر نشده بود خیلی,ولی اون محیط های کوچیک رو نداشت وبزرگی محیط هم به جذابیت افزوده بود و هم خلاقیت تو مخفی کاری رو افزایش داده بود.در مورد داستان(اسپویلر شدید پایان بازی):
واقعا آخرش تاثیر گزار بود.یه برداشت از سکانس های نولانی هم داشت,اون قسمت که سکان سهایی از جوکر نشون می ده و بتمن می فهمه که جوکر هیچوقت دستش به درمان نرسیده.به شدت من رو یاد آخر پرستیژ انداخت.اون دیالوگ های آخر بتمن که به کلی من رو دیوونه کرد,وقتی بتمن می گه:می خوای یه چیز خنده دار بشنوی<با وجود همه ی بدی هات,من می خواستم تو رو نجات بدم.....واقا اشک من رو دراورد,هیچکس دقیقا نمی دونه که گذشته ی جوکر چیه,چه رابطه ای قبلا با بتمن داشته,ولی هر چیزی که هست<بتمن بدون جوکر یه چیزی کم داره...همیشه باید جوکری باشه که بتمن باهاش مبارزه کنه,این رو تو فیلم شوالیه ی سیاه هم دیدیم که بتمن اخرش هم جوکر رو نمی کشه.مرگ جوکر خیلی غم انگیز بود,ولی کاملا به موقع بود.
یه تفسیر می خوام از بتمن بکنم,خوشحال می شم دوستان نظرشون رو بدن:
به نظر من بتمن(بروس وین) واقعا آدم خوش طینتی نیست.بتمن به دنبال برقراری نظم نیست,به نظرم بروس وین یه آدم طرد شده ی شکسته باشه,به خصوص از بعد از مرگ والدینش که هوگو استرنج چندین بار به این مساله اشاره کرد.بتمن برای آرماش خودش بتمن شده,برای همینه که هیچ وقت جوکر رو نمی کشت,چون بدون جوکر,کاری برای انجام دادن نداشت.راستشو بخواید این فکر از وقتی که نقد مجله فیلم برای شوالیه ی سیاه رو دیدم به ذهنم افتاد,اونجا نوشته بود که بتمن در صورت لزوم به شخص کاملا منفی تبدیل می شه.حتی تو این نسخه ی بازی هم اگه آلفرد نبود,بتمن می خواست جون هزاران نفر ور ول کنه و بره تالیا رو نجات بده... نظر شما چیه؟
نظرم در مورد بقیه ی چیزای داستان:

نه تنها جوکر بتمن کلا کسی رو نمیکشه.این چیزی که تو میگی یه کم درسته ولی خب اگر هرکس دیگه ای هم جای بتمن بود بعد از اینکه عشقش (تو فیلم اخیر یارو دختره و تو بازی اخیر Talia )می مرد مجبور می شد برای اینکه خلا خودش رو پر کنه یه کاری رو جایگزینش کنه.بتمن هم جنگیدن و مبارزه رو جایگزین عشقش کرد.

نه تنها جوکر بتمن کلا کسی رو نمیکشه.این چیزی که تو میگی یه کم درسته ولی خب اگر هرکس دیگه ای هم جای بتمن بود بعد از اینکه عشقش (تو فیلم اخیر یارو دختره و تو بازی اخیر Talia )می مرد مجبور می شد برای اینکه خلا خودش رو پر کنه یه کاری رو جایگزینش کنه.بتمن هم جنگیدن و مبارزه رو جایگزین عشقش کرد.
درسته بقیه رو نمی کشه,ولی جوکر خاص بود.بتمن وقتی دید دارو ریخته رو زمین و دیگه امکان نجات دادن جوکر نیست<قشنگ بغض کرد.در حالی که جوکر کسی بود که این همه بدخبتی واسش درست کرده بود و این همه آدم رو کشته بود,اگه بتمن صرفا به دنبال مبارزه ی با بدی بود,باید خیلی وقت پیش جوکر رو می کشت.حتی نباید نسخه ی قبلی جوکر رو می برد تیمارستان آرخام,باید می کشتش....سازندگان بازی هم با زیرکی تمام دیالوگ های استرنج رو درست کرده بودند.وقتی استرن مدام به بتمن تاکید می کنه مرگ پدر و مادر تو رو گوشه نشین کرده بود.و جمله ی معروفش اخر بازی وقتی می گه:فکر نمی کنی که همه ی اینها تقصیر تو بوده؟....راستی یه چیز دیگه,من به طور اتفاقی تو کوچه پس کوچه های آرخام یه دسته گل پیدا کردم که روش یه نوار بود.وقتی نوار رو پلی کردم صدای استرنج پخش شد.استرنج به بروس می گه که تو بعد از مرگ پدر و مادر و از دست دادن همه چیز سعی کردی که پشت این نقابخود واقعیت رو پنهان کنی.....به هر جال استرنج بروس وین رو آزمایش کرده بود.همون آزمایش های معروفش حقیقت پابیش.استرنج حقیقت زندگی بروس وین رو می دونست.....
بتمن حتی تو فیلم شوالیه ی سیاه هم وقتی بین معشوقه و هاروی دنت موند,معشوقه اش رو به هاروی دنت که دادستان بود و وودش باعث کم شدن جرم و جنایت در گاتهام شده بود ترجیح می ده,و اگه به خاطر شیطنت جوکر و جا به جا گفتن آدرس ها نبود,دو چهره مرده بود....

ممنون از <{ALTAIR}>عزیز که بحث خیلی خوبی رو شروع کرد:
این صحبتی که شما میفرمایید رو بارها جوکر در TDK به بتمن گوشزد کرد.اینکه بارها به بتمن میگفت:" تو شبیه اونها(بقیه) نیستی چرا میخوای اینجوری وانمود کنی" و یا بی قانونی این دو شخصیت. و یا صحبت جوکر که به بتمن میگفت تو منو کامل میکنی و... نمونه از این قبیل زیاده تو TDK که در پایان هم منجر میشه به اون فرارِ بتمن.قطعا بتمن همیشه یه شخصیت مثبت خالص و همیشه سفید نداشته و این دقیقا وجه تمایز و به نظر من برتریش نسبت به بقیه سوپرهیروهای کمیکی هست.احساسی عمل کردنی که در کارهاش موج میزنه و گاها باعث دردسرهایی واسش میشه و جوکر هم بیشتر از هر کس دیگه ای به این نوع عملکردهای بتمن آگاهه و طرحهاش رو بر این اساس میریزه مثل همون قضیه آدرس بر عکس دادن به بتمن که موجب کشته شدن ریچل شد.

ممنون از <{ALTAIR}>عزیز که بحث خیلی خوبی رو شروع کرد:
این صحبتی که شما میفرمایید رو بارها جوکر در TDK به بتمن گوشزد کرد.اینکه بارها به بتمن میگفت:" تو شبیه اونها(بقیه) نیستی چرا میخوای اینجوری وانمود کنی" و یا بی قانونی این دو شخصیت. و یا صحبت جوکر که به بتمن میگفت تو منو کامل میکنی و... نمونه از این قبیل زیاده تو TDK که در پایان هم منجر میشه به اون فرارِ بتمن.قطعا بتمن همیشه یه شخصیت مثبت خالص و همیشه سفید نداشته و این دقیقا وجه تمایز و به نظر من برتریش نسبت به بقیه سوپرهیروهای کمیکی هست.احساسی عمل کردنی که در کارهاش موج میزنه و گاها باعث دردسرهایی واسش میشه و جوکر هم بیشتر از هر کس دیگه ای به این نوع عملکردهای بتمن آگاهه و طرحهاش رو بر این اساس میریزه مثل همون قضیه آدرس بر عکس دادن به بتمن که موجب کشته شدن ریچل شد.
دقیقا!یه کار زیرکانه ی دیگه ی rockstedy گذاشتن داستان Zsascz بود.اگه به داستاش توه کنید,اونم پدر و مادرش رو از دست داد و تنهایی و گوشه نشینی اون رو مجبور به قاتل شدن کرد.از لحاظ تهی بودن شخصیت بتمن هم همین اتفاق ها براش افتاد,با این تفاوت که به اینکه به سمت قاتل شدن بره,هوش خودش رو به کار انداخت و امپراطوریه وین رو درست کرد و بعدش هم تجهیزات بتمن رو ساخت.این تفاوتش با بقیه هست...
اگر هم دقت کنی,بتمن برخلاف بقیه ی سوپر هیرو ها,خیلی هم حبوب نیست بین مردم.البته تو کمیک هاش رو دقیق نمی دونم<تو بازی هم این مساله زیاد دیده نمی شه,تو batman های نولان این مساله تو چشم می زنه.همه می گت بتمن کیه,باید خودش رو تسلیم کنه و...که آخر سر هم به سقوط بتمن اخر TDK می انامه.
راستی دوستانی که کمیک هاش رو دنبال می کنند,کسی دقیق نمی دونه جوکر کی بوده؟

اون جا که گل رو پیدا کردی اچیومنتشو گرفتی؟(pay your respect)
آهنگ های بازی رو از کجا میشه گیر آورد؟ تو این قسمت آهنگ قشنگی ميزنه
Bataman is the hero that gotham deserves not the one it needs right now

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or