Batman: Arkham City | Xbox 360

دم همگی گرم ! اسپویلر انتحاری و نهایتا لو دادن در ملا عام ! :| عجب گیری افتادیم، از این به بعد آدم نباید جرات کنه توی تاپیک بیاد

دوستان 2تا سوال دارم توروخدا یکی راهنمایی کنه هنگیدم من!!

1. اول اینکه یه جا هست زمانی که 2تا از بشکه های تایتان رو میترکونم یه جارو نشون میده میری که میره طرف پشکه سوم که تو یه ساختمونه تو یه تونل هستی بعد میرسی یجاش که باید یه لیدو خاموش کنی تا راه باز شه و اون لوله که ازش بخار میاد قطع شده 3 تا کلید هست هرکدوم و میزنم 3 ثانیه قرمز میشه ولی دوباره سبز میشه بخار هم قطع نمیشه!!
2. دوم اینکه کجا باید برم تا اون دماسنج بیاد و برم به سردترین نقطه شهر؟ آخه یکی گفت داستان اصلی اینوره حالا من نمیدونم کجا باید برم تا دماسنجو بیاره تو نقشه من فقط جای بشکه های تایتان رو نشون میده..

Help Me Please :((

دوستان خواهشا از اسپویلر استفاده کنید و اینقدر هم در مورد پایان بازی صحبت نکنید.:dزده شدیم از بازی.دیگه چیو بازی کنیم اخه.همه چیو که دوستان گفتن دیگه در مورد پایان بازی.:d:|:d

منم بازیو دیشب تموم کردم خیلی شاخ بود حالاهم دارم تو ارکام ول میچرخمو ماموریت فرعی میرم
بهش 9/10 میدم
من شرط میبندم جوکر واقعا نمرد و تو بتمن بعدیم میاد دقیقا متل بتمن قبلی که همه فکر کردن واقعا جوکر مرده
من هم حاضرم با تو شرط ببندم:d
آخه خود سازنده ها گفتن که دیگه قرار نیست از جوکر استفاده کنن و این آخرین حضور جوکر هستش!
در ضمن گفتی نسخه قبلی من نسخه قبلی رو برای بار چهارم دو هفته پیش تموم کردم و تا اونجایی که ذهنم یاری می کنه آخر بازی جوکر رو نشون داد که گرفتنش و زنده بود!

من هم حاضرم با تو شرط ببندم:d
آخه خود سازنده ها گفتن که دیگه قرار نیست از جوکر استفاده کنن و این آخرین حضور جوکر هستش!
در ضمن گفتی نسخه قبلی من نسخه قبلی رو برای بار چهارم دو هفته پیش تموم کردم و تا اونجایی که ذهنم یاری می کنه آخر بازی جوکر رو نشون داد که گرفتنش و زنده بود!
من aa رو یبار تمومش کردم منو ببخش یادم نبود :d ولی ببین کی گفتم دیگه اگه این جوکر تو بتمن بعدیم نبود

به سمتی حرکت کن که درجه هوا سردتر میشه میرسی به یه ساختمون چند نفرو باید بزنی بعدش تفنگ الکتریکیتو در بیار بزن در باز میشه
اقا برای من دره گیر کرده لطفا کمک وقتی میزنم گیر میکنی یکم بیشتر بالا نمیره

آخرین ویرایش:
منم بازی را تموم کردم
به نظر من پایان بازی زیاد جالب نبود انتظار اندینگ بهتری داشتم .نکته منفی دیگه اینکه چون با catwoman بازی نمیکردیم خیلی جاهای داستان را متوجه نمیشیم مثلا اصلا نشون نداد چه اتفاقی برای two face میوفته یا اصلا poison ivy را ندیدیم :(

اقا برای من دره گیر کرده لطفا کمک وقتی میزنم گیر میکنی یکم بیشتر بالا نمیره

عزیز جان یکم به خودت زحمت بده پست اول همین صفحه رو بخون به اون دوستمون جواب دادم.
وقتی دره نصفه باز میشه A رو نگه دار تا بدوه بعد RT رو بزن از زیر در سر میخوره میره تو.

---------- نوشته در 10:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:41 AM ارسال شده بود ----------

دوستان 2تا سوال دارم توروخدا یکی راهنمایی کنه هنگیدم من!!

1. اول اینکه یه جا هست زمانی که 2تا از بشکه های تایتان رو میترکونم یه جارو نشون میده میری که میره طرف پشکه سوم که تو یه ساختمونه تو یه تونل هستی بعد میرسی یجاش که باید یه لیدو خاموش کنی تا راه باز شه و اون لوله که ازش بخار میاد قطع شده 3 تا کلید هست هرکدوم و میزنم 3 ثانیه قرمز میشه ولی دوباره سبز میشه بخار هم قطع نمیشه!!
2. دوم اینکه کجا باید برم تا اون دماسنج بیاد و برم به سردترین نقطه شهر؟ آخه یکی گفت داستان اصلی اینوره حالا من نمیدونم کجا باید برم تا دماسنجو بیاره تو نقشه من فقط جای بشکه های تایتان رو نشون میده..

Help Me Please :((

والا من که نصف حرفاتو نفهمیدم چی گفتی ولی اونجا که میخوای بخار قطع بشه پشت سر هم LT بزن تا پشت هم Batrang پرت کنه هر سه تا خاموش میشن.

دم همگی گرم ! اسپویلر انتحاری و نهایتا لو دادن در ملا عام ! :| عجب گیری افتادیم، از این به بعد آدم نباید جرات کنه توی تاپیک بیاد
والادرست میگی بعضیا انگار که نه انگار)xمتوجه نمیشن که داستان برا منو امثال شما یکی از مهمترین عنصر ها هستش.

چند لحظه پیش رفتم لایو که ببینم این VIP Pass برای خرید کتومن اومده.که دیدم اره اومده اما باگ داره حالا چرا نمیدونم....این 2 تا عکسم رو هم از این باگ گرفتم که ته خنده هست :d

ویرایش:
همونطور که حدس میزدم مارکت رفت برای اپدیت......الان اگه وصل بشید میبینید که مارکت نیست و ممکنه یه پیغام ارور هم بهتون بده.

آخرین ویرایش:
هی....
r.i.p

کسی مراحل جانبی ریدلر رو رفته؟
من فکر می کنم ماله من مشکل داره سراغ نفر اول که رفتم باید اچیومنت می داد که نداد حالا میرم سراغ نفر دوم ولی هیچی پیدا نمی کنم چی کار کنم؟
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

هی....
r.i.p

کسی مراحل جانبی ریدلر رو رفته؟
من فکر می کنم ماله من مشکل داره سراغ نفر اول که رفتم باید اچیومنت می داد که نداد حالا میرم سراغ نفر دوم ولی هیچی پیدا نمی کنم چی کار کنم؟
نفر اول رو شما ازاد کردی؟بعدش باید باهاش حرف بزنی!!! مختصات فرکانسی رو به شما میده شما این مختصات رو باید تو اون وسیله که باهاش در هارو هک میکنه(اسمش یادم نیست)پیدا کنی. من موندم چجوری نفر دوم رو خودت پیدا کردی:))

نفر اول رو شما ازاد کردی؟بعدش باید باهاش حرف بزنی!!! مختصات فرکانسی رو به شما میده شما این مختصات رو باید تو اون وسیله که باهاش در هارو هک میکنه(اسمش یادم نیست)پیدا کنی. من موندم چجوری نفر دوم رو خودت پیدا کردی:))

این کارا رو کردم یه جا رو نقشه مشخص کرده برای نفر دوم اونجا که میرم هیچی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or