Batman: Arkham City | Xbox 360

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آریا یه چیزی !:D
درصدی وجود نداره که بجای TwoFace ـMad Hatter باشه ؟! آخه Two Face هیچ وقت کلاه نداشت ! موهاشم بیشتر شبیه MH تا TF ! :D
حرفت رو راجع به Two Face قبول دارم
ولي انگار يه بار بود توي كارتوناش كلاه داشت ولي نه اين طوري و بلند باشه!!
كلاش خيلي كوتاه بود و بيشتر جاها هم كلاه نداشت!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آریا یه چیزی !:biggrin1:
درصدی وجود نداره که بجای TwoFace ـMad Hatter باشه ؟! آخه Two Face هیچ وقت کلاه نداشت ! موهاشم بیشتر شبیه MH تا TF ! :biggrin1:
اتفاقآ اولین بار که تریلر رو دیدم فکر کردم Mad Hatter هست ! چون توی تریلر کیفیت پوستر روی دیوار زیاد بالا نیست و به خاطر کلاه دراز و پاپیونش (ویژگی های همیشگی Mad Hatter) به این شخصیت فکر میکردم ولی توی سایتش که رفتم مطمئن شدم Two Face هست ! :D اون قسمتهایی که قرمز کردم رو با قرینه هاشون مقایسه کن ! دو تا رنگ متفاوت دارن و یه حالت کهنگی و خراب شدگی دیده میشه. حتی دستی که اسلحه گرفته هم یه کم با دست راستش متفاوته !

adssada.JPG

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
از روی کلاه که نمیشه چیزی گفت مشخصه که یه اشاره ی طعنه آمیز به اون تصویر نسبتا مشهور داره که معمولا توی تبلیغ لاتری های گرین کارت( عمو سم) دیده میشه( یه نماد که اولین بار زمان جنگ مطرح شد.) حتی جمله ای که نوشته شده" WE WANT YOU" در واقع تغییر داده شده ی "I WANT YOU FOR U.S ARMY" بوده. حالا این که مدل ویرایش شده ی تصویر کیه، به نظرم حتی جوکر هم می تونه باشه! در کل به نظرم ازش صرفا توی تریلر برای دادن سبک طنز استفاده شده نه اینکه واقعا توی بازی باشه.
244px-Uncle_Sam_(pointing_finger).jpg

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اتفاقآ اولین بار که تریلر رو دیدم فکر کردم Mad Hatter هست ! چون توی تریلر کیفیت پوستر روی دیوار زیاد بالا نیست و به خاطر کلاه دراز و پاپیونش (ویژگی های همیشگی Mad Hatter) به این شخصیت فکر میکردم ولی توی سایتش که رفتم مطمئن شدم Two Face هست ! :biggrin1: اون قسمتهایی که قرمز کردم رو با قرینه هاشون مقایسه کن ! دو تا رنگ متفاوت دارن و یه حالت کهنگی و خراب شدگی دیده میشه. حتی دستی که اسلحه گرفته هم یه کم با دست راستش متفاوته !
این کلاهه و مدل موهش یکم شک واسه ی آدم ایجاد کرده !:D
از روی کلاه که نمیشه چیزی گفت مشخصه که یه اشاره ی طعنه آمیز به اون تصویر نسبتا مشهور داره که معمولا توی تبلیغ لاتری های گرین کارت( عمو سم) دیده میشه. حالا این که مدل ویرایش شده ی تصویر کیه، به نظرم حتی جوکر هم می تونه باشه!
نه جوکر که نیست ! همون Two-Face هست ! البته بازم 10 درصدی وجود داره که Mad Hatter باشه :D .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
راستي همين Two Face هميشه توي دست راستش يه سكه داشت كه ميچرخوند و توي اون دستش اسلحه!!
اما اينجا هيچ سكه اي نيسش!! :biggrin1:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025

این کلاهه و مدل موهش یکم شک واسه ی آدم ایجاد کرده !:D
ببخشید شما کجا مویی تو عکس می بینید که مدل موش هم تشخیص می دید؟؟؟:biggrin1:
حال می کنید:laughing:با یدونه عکس ما رو چقدر گمراه کردند؟؟؟:eek:
حالا حال می ده یه تریلر گمراه کننده ی دیگه هم بدن...:sick:
از حالا ت در من یه هیجان خاصی ایجاد شد:love:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ببخشید شما کجا مویی تو عکس می بینید که مدل موش هم تشخیص می دید؟؟؟:biggrin1:
حال می کنید:laughing:با یدونه عکس ما رو چقدر گمراه کردند؟؟؟:eek:
حالا حال می ده یه تریلر گمراه کننده ی دیگه هم بدن...:sick:
از حالا ت در من یه هیجان خاصی ایجاد شد:love:
adssada2.jpg

البته احتمال میدم که موهاش باشن !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
:biggrin1: بچه ها دعوا نكنيد!!
بريد به سايت يه سر بزنين ببينين چي شده!!! :biggrin1:
ويرايش
الان خيلي چيزاي بيشتري به سايتش اضافه شده!!
فقط بايد فيلمش رو تا آخر ببينين!
من با شما کاملا موافقم.(در باره ی سکه و اسلحه.)
می گم که واقعا می خوان ما رو گمراه کنند.
تو یه عکس 4 5 شخصیت رو جا دادن و فقط با برداشتن چهری همه رو گیج کردند...
آره خوب شايدم خواسته همه آدمايي كه توي اين قسمت هستن رو توي يه عكس خلاصه كنه!! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
adssada2.jpg

البته احتمال میدم که موهاش باشن !
ولی من فکر می کنم که اون اشکالی که شما در کادر های سبز گذاشتید گو شه های کلاش هستند;)
راستي همين Two Face هميشه توي دست راستش يه سكه داشت كه ميچرخوند و توي اون دستش اسلحه!!
اما اينجا هيچ سكه اي نيسش!! :biggrin1:
من با شما کاملا موافقم.(در باره ی سکه و اسلحه.)
می گم که واقعا می خوان ما رو گمراه کنند.
تو یه عکس 4 5 شخصیت رو جا دادن و فقط با برداشتن چهری همه رو گیج کردند...

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
این تصویر که گفته WE WANT YOU به احتمال 99.9 ماله TWO FACE هست.
ویدئو GAMETRAILERS که اومده چیزهایی رو مشخص کرده رو دیدید؟؟
تو این این ویدئو یه گربه سیاه رو هم اشاره میکنه که تو این تریلر هست و میگه احتمالا CATWOMAN هم هست و اینکه تو این بازی گاتهام از اساس تخریب میشه و دشمنای بتمن رقیب هم خواهند بود چون تو تریلر یه جایی رو دیدیم که مکان جوکر بود یا اون NIGHTCLUB پنگوئن و.... و اینکه اشوب بود و... و نکته جالب اینکه وقتی جوکرو که نشون میده به پشتش نگاه کنین یه لیاس سفید(مربوط به دکتر یا پرستار) هست که نشون میده جوکر شاید با این لباس از بیمارستان فرار کرده.
پس با این تعابیر بتمن می مونه و شهر بهم ریخته گاتهام و دشمن هاش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر