Batman: Arkham City | PS3

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
بچه ها من یه جا گیر کردم :
تو مرحله سوم Deadshot گیر کردم ... همونجا که oracle بهمون میگه صدای شلیک شنیده و رو نقشه یه دایره بزرگ میاد که محل تیراندازی هست...
هر چی اونجا رو میگردم چیزی پیدا نمیکنم ... نه جسدی نه گلوله ای ...
لطفا راهنمایی کنید...

• Like
Reactions: ALit214

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
شخصا از بازی با کتوومن بیشتر لذت میبرم تا بتمن! :d حرکاتش خیلی سریع و خفن هست معماهای اون مردک ملعون هم خیلی بهتر از سری قبل شده

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام
بچه ها من یه جا گیر کردم :
تو مرحله سوم Deadshot گیر کردم ... همونجا که oracle بهمون میگه صدای شلیک شنیده و رو نقشه یه دایره بزرگ میاد که محل تیراندازی هست...
هر چی اونجا رو میگردم چیزی پیدا نمیکنم ... نه جسدی نه گلوله ای ...
لطفا راهنمایی کنید...
اگه درست یادم مونده باشه سومین نفر آخرین نفریه که باید پیدا کنی. دادگاهی که Two Face توش Catwoman رو آویزون کرده بود یادته؟ از در جلوییش که می آی بیرون سمت راستت... یه ذره که بری جلو دفتر آقای هاروی دنت رو میبینی که بعد از اون تقریبا بن بسته و جلوت سیم های فلزی هست. همونجا یه ماشین هست که نفر آخر اونجا افتاده و چند نفر هم بالا سرش ایستادن که اول باید دخل اونا رو بیاری. اگه پیدا نکردی خبر بده که دقیقتر بگم. البته از این دقیق تر نمیشه دیگه.

---------- نوشته در 01:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:13 PM ارسال شده بود ----------

امروز نشستم چند ساعتی بازی کردم! فنون و حرکات بتمن از نسخه ی قبل هم بهتر شده اکشن بازی هم خیلی سریعتر از نسخه ی قبله! داستان هم خیلی خوب شده که البته با وجود اینهمه شخصیت های مختلف دنیای بتمن تو بازی چیز عجیبی نیست به هیچ وجه این بازی رو از دست ندید :d
کاملا باهات موافقم Phoenix. محشره. نقطه قوت این بازی در کنار مزیت های دیگش نسبت به شماره قبل زیبا بودن Gotham City و کوچه پس کوچه هاشه. من که یاد کارتونایی افتادم که تو بچگی از شوالیه سیاه می دیدم...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه سری سوال
این catwoman که باید بخریمش چقدر gameplay داره؟ یعنی از اول دوباره با این خانم شروع میکنه؟ یا مرحله ای برای خودش داره؟
اونوقت قیمت این خانم چنده؟:d

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
حامد جون 4تا مرحله جدا داره Catwoman ... وبعد از پایان داستان اصلی هم میتونی باهاش بچرخی تو شهر...و معماهای riddler رو حل کنی...
قیمتش رو هم نمیدونم ولی فکر کنم 7،8 دلاری باشه...

kalepoook

کاربر سایت
Sep 12, 2009
12
سلام
از دوستان کسی راهنمای بازی رو نداره!
من تو قسمتی که میره تو یه کارخونه ، اونجا یه سربازو ایستاده با زنجیر بستن گیر کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام
از دوستان کسی راهنمای بازی رو نداره!
من تو قسمتی که میره تو یه کارخونه ، اونجا یه سربازو ایستاده با زنجیر بستن گیر کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید
باید با اون یخ زنی که مرد یخی بهت داد تو آب شلیک کنی بعد یخ درست میشه و مثل مرحله موزه از یخ به جای قایق و قلاب به جای پارو استفاده کنی.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
آره تو قاب بازی یه ورق هست روش عکس کت وومن هست پشتش کد رو نوشته همون اولش که وارد بازی میشی میتونی کد رو بزنی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
آره منم 2-3 روزیه تمومش کردم الان دارم ماموریت های فرعیش رو میرم! خوب و جالبند :d
از این یارو نینجا قرمزه هم خیلی خوشم اومده! :d کاش باهاش یک مبارزه ی خفن داشتیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر