Batman: Arkham Asylum - X360 Version

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
برای اینکه بتونی کامل این پازل ها رو حل کنی باید طوری نقطه علامت سوال و خود علامت سوال رو set کنی که درست بشه شکل علامت سوال، مثلا باید نقطه درست زیر علامت قرار بگیره و باید به فاصله خیلی کمی هم از هم داشته باشند.

من همه ی Riddler Challenge هارو حل کردم فقط توی Arkham Mansion باید 20 تا دندون رو از بین ببرم که من 17 تاشو پیدا کردم ولی به خاطر باگ 3 تای دیگه در اصل غیب شده. الان از 240 تا 239 تا رو گرفتم
من یکیش رو که یه جایی دیدم نصف پایینش که نقظش هست معلوم نیست :d یه میز هست زیرش که نمیزاره ببینمش :d

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
بچه ها من 5 تا آیتم برام باقی مونده ، یکیش شامل دندان ها هستش و 4 تا علامت سوال ، هر 4 تای اینا هم علامت سوال بدون نقطه هستند ، واقعا دیگه خسته شدم. من مطمئن هستم که علامت سواله نقطه نداره !

1: علامت رو به روی ساختمان Peniten

2: علامت داخل ساختمان Intensive

3: علامت زیر پل Caves

4:علامت داخل ساختمان Mansion

در همه این ها من نقطه علامت سوال را پیدا نمی کنم !

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یه سوال:
همون اوایل بازی بعد از اینکه جوکر از دست یرباز ها فرار می کنه,میرسیم یه جا که اون مرد کچله(اسمش را یادم رفته!)داره یه سرباز را شکنجه می ده!اونجا باید چی کار کنم؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آره یکی هم به من کمک کنه:biggrin1: من هم توی این علامت سوال ها گیر کردم و فقط تونستم اونیکه توی Medic و زندان هستش رو پیدا کنم و بقیش نقطه نداره.

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
یه سوال:
همون اوایل بازی بعد از اینکه جوکر از دست یرباز ها فرار می کنه,میرسیم یه جا که اون مرد کچله(اسمش را یادم رفته!)داره یه سرباز را شکنجه می ده!اونجا باید چی کار کنم؟

باید با rb بری بالاسرش بعد یواشکی بری بکشیش
اقا دیشب بازی رو تموم کردم خیییییییلی حال داد خداییش مخصوصا اونجا که همه با کلاه تولدی وایساده بودن تشویق میکردن:laughing:ولی حیف همشونو کشتم:cheesygri

Last edited by a moderator:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
جناب god of game به همین راحتی آخر بازی رو لو میدی؟:evil: من هنوز بازی رو تموم نکرده بودم.
مثل اینکه باید به چند تا مدیر بگم بیان یه دستی به سر و روی این تاپیک بکشن.

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
سلام
من یه جا گیر کردم:
اونجا که یه کپسول مواد سبزرنگباز میشه بعد دوتا افسر رو باید که آویزون شدند نجات بدی
اونا رو نجات دادم بعدش نمیدونم چه کار کنم؟(روی کانال رفتم ودیوار رو منفجر کردم ولی بعدش نمیدونم چی کار کنم)
ممنون

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من يه جايی هستم که
هارلی دو نفر رو آويزون کرده بايد برقی که به آب زيرشون هست رو قطع کنم اين کارو ميکنم ولی نميدونم اون در رو چجوری باز کنم اون بمب شيميايی جوکر ميترکه ميميرم!!!!!

راستی چقدر تا آخر بازی مونده؟

Last edited by a moderator:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مثله اینکه یه پا گیره بازی واسه خودش
همه گیر کردن توش
بتمن گیر batman gear :biggrin1:
نه بابا اون قدرها هم سخت نیستش ولی مثل تمام بازی های دیگه چند تا آیتم روی اعصاب به همراه باگ اضافی گذاشتن تا مردم حالش رو ببرن:biggrin1: ولی انصافا بازی عالی و خوش ساختی بودش

من يه جايی هستم که هارلی دو نفر رو آويزون کرده بايد برقی که به آب زيرشون هست رو قطع کنم اين کارو ميکنم ولی نميدونم اون در رو چجوری باز کنم اون بمب شيميايی جوکر ميترکه ميميرم!!!!!

اول از همه یک SP چیزی بزن:biggrin1:
جواب:
اونجا باید خیلی سریع با اون دستگاهت برق رو قطع کنی و بعدش هم با Batarang خودت سیمی که بهش وصل اند رو قطع کنی. حالا هم باید توی 30 ثانیه قفل کنار در رو باز کنی و برین بیرون. در مورد تموم شدن هم فکر کنم 4 ساعتی مونده. الان باید 40-45 درصد باشی نه؟

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
سلام
من یه جا گیر کردم:
اونجا که یه کپسول مواد سبزرنگباز میشه بعد دوتا افسر رو باید که آویزون شدند نجات بدی
اونا رو نجات دادم بعدش نمیدونم چه کار کنم؟(روی کانال رفتم ودیوار رو منفجر کردم ولی بعدش نمیدونم چی کار کنم)

اگر میشه جواب من بدین
ممنون

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
سلام
من یه جا گیر کردم:
ممنون
خوب باید بری سومی هم نجات بدی همونی که میکشتش بعد باید بترنج رو انتخاب کنی ( باید بالا رو بزنی ) بعد برو تو دیتکتیو مود ( با LB ) بعدش یه دسته جایی رو میبینی که نارنجی هست با بترنج اون روبزن
من يه جايی هستم که هارلی دو نفر رو آويزون کرده بايد برقی که به آب زيرشون هست رو قطع کنم اين کارو ميکنم ولی نميدونم اون در رو چجوری باز کنم اون بمب شيميايی جوکر ميترکه ميميرم!!!!!

جون من تو اسپویلر بدید ! حالا از همونجایی که اومدی از همونجا باید برگردی ولی باید اول در رو باز کنی با همون دستگاه ـه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مدیریت محترم
لطفا چند تا کارت قرمز حواله بعضی ها کنید تا درس عبرتی برای دوستان بشه که شاید مفهوم
Spoiler و موارد استفاده از اون رو یاد بگیرن، شاید.

پ.ن. تعداد بالاست، کار از ریپُرت دادن گذشته متاسفانه.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مدیریت محترم
لطفا چند تا کارت قرمز حواله بعضی ها کنید تا درس عبرتی برای دوستان بشه که شاید مفهوم
Spoiler و موارد استفاده از اون رو یاد بگیرن، شاید.

پ.ن. تعداد بالاست، کار از ریپُرت دادن گذشته متاسفانه.
فری جون مثله اینکه باید چشمامون رو درویش کنیم این دوستان توجهی نمیکنن
با اینکه حتی خودم آموزش استفاده از Sp رو هم نوشتم تو همین تاپیک ولی افاقه نکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر