Batman: Arkham Asylum - X360 Version

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
این بحث های بچه گانه رو تموم کنید !

...

دوستان اون سنگی که یک حشره روش هک شده ، به چه دردی می خوره !؟ می دونم که یک نوع آیتم هست ولی نمی دونم چی کارش باید بکنم. سنگه هم شکل ذوزنقه هستش ...

خب معلومه ، آپدیت 1.6 نداری و نمی تونی بازی کنی و تنها راه آپدیت هستش .
باید LB رو روش نگه داری تا اسکنش کنه که تو 100% کردن بازی موثره.شبیه INTERVIEW TAPEه وقتی اسکن میکنی یه نفر درباره ARKHAM توضیح میده.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
آقا این بازی حرف نداره هر کی مخفی کاری دوست داره حتما این بازی رو تهیه کنه محشره.
گرافیک:9.5
گیم پلی:9.5
صدا:9.5
داستان:9
نمره هایی که من میدم

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
دوستان من یه سوال از بازی دارم یه جاش گیر کردم
اوایل بازی درصد پنجم اونجا که دیونه های دشمن جلوی در وایسادن.گارد هارو کشتم رفتم تو دست دختر جوکر توی رستوران نشسته بود.اومدم بیرون دوباره رفتم تو دیدم نیست حالا موندم چیکارکنم؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اوایل بازی درصد پنجم اونجا که دیونه های دشمن جلوی در وایسادن.گارد هارو کشتم رفتم تو دست دختر جوکر توی رستوران نشسته بود.اومدم بیرون دوباره رفتم تو دیدم نیست حالا موندم چیکارکنم؟
دقیق یادم نیست اما همیشه back رو روی دستت فشار بدی میگه باید چیکار کنی یا کجا بری

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
باید از اون اتاقه خارج بشی و بری بالای ساختمون سمت چپی بالای پشت بام یک جایی هست که میشه منفجرش کرد.باید با ژل انفجاری منفجرش کنی و بری تو و ادامه بدی.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من هم یک سوال داشتم
من اونجا که جوکر دو نفر را گروگان گرفته و می گه دو دقیقه وقت داری آزادشون کنی بعد از انداختن لوستر بزرگ گیر کردم.نمی دونم مدارک و تحقیقات دکتر یانگ کجاست؟ بعد از پایین انداختن اون لوستر باید چه کرد؟

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
من هم یک سوال داشتم
من اونجا که جوکر دو نفر را گروگان گرفته و می گه دو دقیقه وقت داری آزادشون کنی بعد از انداختن لوستر بزرگ گیر کردم.نمی دونم مدارک و تحقیقات دکتر یانگ کجاست؟ بعد از پایین انداختن اون لوستر باید چه کرد؟

باید وقتی اون رو میندازی پایین خودت هم بری پایین و بعد بری گروگان ها رو آزاد کنی بعد اون چیزی هم که باید پیدا کنی همون نزدیکی ها توی کتابخونه هست

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان یه سوال.کمبو های بازی مثل نینجا گیدن هست که تعدادشون زیاد بود و هر چی می زدی کمبو می زد و بازی جلو می رفت یا مثل گاد آف وار تعدادشون کمه و نیاز به دقت تو دکمه زدن داره؟

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
باید از اون اتاقه خارج بشی و بری بالای ساختمون سمت چپی بالای پشت بام یک جایی هست که میشه منفجرش کرد.باید با ژل انفجاری منفجرش کنی و بری تو و ادامه بدی.
ممنون ولی خودم تونستم ردش کنم.
خیلی با این Batrang ها حال میکنم.از اون بیشتر با گروگان گیر که عین خر میزنمشون.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان یه سوال.کمبو های بازی مثل نینجا گیدن هست که تعدادشون زیاد بود و هر چی می زدی کمبو می زد و بازی جلو می رفت یا مثل گاد آف وار تعدادشون کمه و نیاز به دقت تو دکمه زدن داره؟
شما باید دقت کنی که به موقع و به جا دکمه بزنی مثلا موقع میریزن رو سرت یکی میخواد بزنتت سریع باید واکنش بدی مثلا Y جلو حمله رو میگیره تا دیدی ترف داره میاد بزنی واقعا باید حرفه ای باشی تا کمبوت بیاد بالا من حداکثر 18 تا زدم :(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من خودم تو یکی از Challengeها 25 تا زدم ولی واقعا نمی دونم چه جوری میشه 40 تا Combo زدش:biggrin1: خیلی باید سخت باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر