Batman: Arkham Asylum - X360 Version

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
دمت گرم چقدر نشستی پاش که تونستی به این زودی تموم کنی؟:biggrin1: فکر کنم دستگاهت 48 ساعت روشن بوده:biggrin1:
دقیقا بعد از افطار یکشنبه تا ساعت 5 و 15 صبح :d
یهو جو گیر شدم بازی رو تموم کنم :d
بابا ننه ایکس باکس رو جلو چشش اوردی بیچاره:biggrin1:
چقدر طول کشید؟ زمان بازی رو بگو
نه اخه سالی یه بار وقتی بازی ای بیاد روشن میشه !
فک کنم 8 ساعت گیم پلی مفیدش باشه ولی خوب بازی مودهای مختلف هم داره که من اونا رو هم تموم کردم :d
---------------------------
توی بازی باید یکسری چیزهایی هستن که بگیرید که مودها آزاد بشه حدودا 240تا هستند که چندتاشون اون مودان و یکسری هاشون هم عکس کاراکترها !
به دوستان بگم که طبق اون خبر که یه زمانی منتشر شده که بود که Cat Woman و اینا هستن چیزی اینجوری نیست و فقط دشمنان شما جوکر و دوست دوخترش هارلی ( فک کنم ) هستن ( البته بت من میگه دوست دخترش :d )

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
دوستان من هنوز قضیه ی انحصاری بودن جوکر رو نفهمیدم !!! :biggrin1:
انحصاری بودن فقط منحصر به انحصاری بودن کنترل انحصاری جوکر میشه ؟ :biggrin1: :biggrin1:
فک کنم یه چهار ساعت گیم پلی تو Camping باشه !

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
بازی اولاش جالب بنظر میرسه ولی در ادامه خیلی مزخرف و بیخود و بچگونست.:sick:
جان ؟ بازی تازه هرچی میری جلوتر قشنگ تر و هیجان انگیزتر هم میشه دوستان گفتن که داستان رو لو ندم وگرنه چیزهایی میگفتم که همه با من هم عقیده بشن !

mohammad web

کاربر سایت
Jul 19, 2009
22
نام
محمد
سلام
کسی بازی را تمام کرده
من همان مرحله اول نمی دونم مپ اول از یه کانال بیرون می ایم بهد جلوم سه نفر با تفنگ ایستادم
نمی دونم چی کار کنم
با تشکر لطفا را هنماییم کنید بای
---------------------------------
1251171169.png

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
خب ، همین الان بازی را روی Hard تموم کردم. نکته خوبی که وجود داره ، الان کل Akham بدون هیچ دشمنی در اختیاره منه و می تونم برم و همه آیتم ها را پیدا کنم. بقیه اچیومنت ها هم نیاز به Chalenge داره که امروز میرم. فعلا هم حدود 600 تا ازش گرفتم. به امید 1000 کردنش :D

...

فقط یک نکنه: اون سنگی که فکر کنم عکس سوسک روش هکاکی شده و به صورت ذوزنقه هستش چیه؟ فکر کنم توی بازی 5 6 تا جا دیدمش ! 100% یک نوع آیتم هستش ولی نمی دونم چطوری میشه استفاده کرد !

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
دوستان یکی میتونه تو اسپویلر توضیح بده داستان در مورد چی هست؟
کی به کیه تو بازی کلا؟;)

به ظور کلی داستان از این قراره که:
جوکر به راحتی تسلیم شده و بت من هم شک داره وقتی که میخوان جوکرو به سلولش ببرن نمیزارن بت من باهاشون بره بعد جوکر دو تا نگهبانو میکشه و با کمک دوست دخترش هارلی کنترل زندان رو به دست میگیره و از این جاست که معلوم میشه چرا راحت تسلیم شده و بت من هم دنبالش میگرده تا دوباره دستگیرش کنه و .....
:love:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
با سلام
و بازي هم در سايت Gamespot نمره 9 بهش دادن يعني ديگه بازي توپي هستش!!
:eek::eek::eek:9 گرفته:eek::eek::eek:
بابا بیخیال این گیم اسپات به gears of war 2 میده 9.5 بعد به این بازی مسخره(به نظر من) میده 9 بسی خندیدم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر