Batman: Arkham Asylum - X360 Version

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بازی کامل هست تا شبم گیرم میاد بازی نسخه اول فقط ناقص بود و به قولی NUKE بود که نیم ساعت بعدش نسخه کامل اومد

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
من امروز نسخه اصلی را بازی کردم. داستانش که دقیقا مثل فیلمش عالی هستش. بازی از جایی شروع میشه که Joker از دست پلیس فرار می کنه. واقعا نمی تونم تعریف کنم اینقدر فوق العاده است. فقط نظریاتم را با نمره بیان می کنم.

گرافیک : 9/10

صدا گذاری : 10/ 10 !

گیم پلی : 10/10 بی نظیر ، بسیار روان و اکشن بسیار زیبا ...

دوستان کسی این بازی را انجام نده 100% پشیمان خواهد شد. خیلی خیلی فوق العاده است.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
من امروز نسخه اصلی را بازی کردم. داستانش که دقیقا مثل فیلمش عالی هستش. بازی از جایی شروع میشه که Joker از دست پلیس فرار می کنه. واقعا نمی تونم تعریف کنم اینقدر فوق العاده است. فقط نظریاتم را با نمره بیان می کنم.

دوستان کسی این بازی را انجام نده 100% پشیمان خواهد شد. خیلی خیلی فوق العاده است.
دوست عزيز از كجا بازي رو گرفتي؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد

ما نیز امروز بازی رو تهیه میکنیم ! همون دمو رو که بازی کردیم تا مرز سکته رفتیم اینقدر فوق العاده بود :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان گرامی و عزیز لطفا اسمی از فروشگاه ها به طور مستقیم نبرید و یا داخل SP باشه و یا به صورت HL. ممنون

پ.ن: ببخشید Off تاپیک بودش.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
درود.

دوست عزيز از كجا بازي رو گرفتي؟؟
از پاساژ پایتخت

اقا amiq مخفي كاريش چطوره؟ چون من بيش تر دنبال مخفي كاري هستم
بازی زیباییش به مخفی کاریش هستش ... فوق العاده زیبا و متنوع میشه دشمن را کشت. چون بتمن انسان هستش نمی تونه مستقیم با تفنگدارها مبارزه کنه ، برای همین خیلی جالب شده ...

....

بازی خیلی طولانی هستش. فکر کنم حدود 20 ساعتی باشه. من 5 ساعت بازی کردم و فقط 10% بازی را به پایان رساندم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر