Batman : Arkham Asylum | PS3

چقدر اینجا داغه.(اسمایلی گرما زده)!
میگم حیف شد نمیشه تو حالت داستانی با جوکر بازی کرد.:((
من شنیدم که تو بازی حتما باید stealth پیش رفت. اگه اینجوری باشه که خیلی ضدحاله.

من شنیدم که تو بازی حتما باید stealth پیش رفت. اگه اینجوری باشه که خیلی ضدحاله.
سلام.
دوست من شما میتونی هم stealth بازی کنی هم اکشن.
ولی میگن یه جاهای به خصوصی باید stealth بازی کنی.(دقیق نمیدونم)
من فعلا تو کف امتیاز Game Informer هستم!نهه تنها من بلکه همه بخصوص فنهای بتمن تو کفشن.
خدایی این hitman رو باید بدن به این استودیو.

امروز یه سری video از این بازی دیدم بدجوری منو تو کف بازی فرو برد .....
کسی از تاریخ دقیق این بازی خبر داره اگر داره لطفا به تاریخ خودمون بگه کی میشه؟

سلام
از دوستان کسی بازی رو گرفته ؟ قیمتش چنده ؟اصلا برا PS3 اومده یا باید تا 28 اگوست صبر کنیم ؟
نیما جان من سفارش دادم فکر کنم پس فردا دستم برسه چون برای خودشون فردا میومد. من 69 تومان خریدم و قیمتش عالی بود:biggrin1: راستی نیما اصلا 28 در کار نبودها:biggrin1: 25 بود که 1-2 روز زودتر اومد بیرون

دوستان هرکی گرفته بگه از کجا تا ما هم بگیریم.
این جا جاش نیست و مدیرها بارها گفتند که نه اسم مغازه بیارید توی تاپیک ها نه این گونه سوالات رو مطرح کنید چون جنبه تبلیغ ایجاد میکنه

نیما جان من سفارش دادم فکر کنم پس فردا دستم برسه چون برای خودشون فردا میومد. من 69 تومان خریدم و قیمتش عالی بود:biggrin1: راستی نیما اصلا 28 در کار نبودها:biggrin1: 25 بود که 1-2 روز زودتر اومد بیرون
خب میبینم که با قیمت خوبی گرفتی برهان :d
در مورد اون 28 اگوست هم درسته چون دقیق یادم نیست : 25 م برا اروپا بود تاریخ رلیزش و 28 برا Us فک کنم . چون من خودم یه جا (تو سایت های خارجی 28 اگوست رو دیده بودم )
پس اولین کاربری که میخواد از بتمن تعریف کنه برهانه :biggrin1: ما منتظریم .

خب میبینم که با قیمت خوبی گرفتی برهان :d
در مورد اون 28 اگوست هم درسته چون دقیق یادم نیست : 25 م برا اروپا بود تاریخ رلیزش و 28 برا Us فک کنم . چون من خودم یه جا (تو سایت های خارجی 28 اگوست رو دیده بودم )
پس اولین کاربری که میخواد از بتمن تعریف کنه برهانه :biggrin1: ما منتظریم .
آره نیما جان البته توی بخش PS3:biggrin1: چون تو Xbox فکر کنم بچه ها تا فردا پیر بازی رو هم در بیارن:biggrin1: ایشالا پس فردا یا به عبارتی فردا وقتی رسید دستم بعد از 3 ساعت بازی نظرم رو براتون میگم:biggrin1:

اقا طبق گفته ها فردا عرضه میشه دیگه؟ یا عرضه شده

ببخشید میشه بگید از کجا سفارش دادید
اینور یا اونور اب؟؟؟؟

ممنون

آخرین ویرایش:
به نظر من این بازی با توجه به تریلر هاش ارزش خریدن رو داره حنی رو PS3 .
اون که 100 در 100 شما شک نکن. البته با وجود انحصاری بودن Joker دیگه خریدش واجب میشه:biggrin1:

اقا طبق گفته ها فردا عرضه میشه دیگه؟
تا بیاد ایران حدودا چه قدر طول میکشه
میشه قیمت حدودیشم بگید

ممنون
دوست عزیز بازی از دیشب و امروز صبح تو تهران ریخته بودش:biggrin1: شما ایران رو دسته کم گرفتی ها. بازی های مهم بلافاصله بعد از انتشار تو ایران پیدا میشه.
قیمت هم بستگی به انصاف فروشنده از 70 بگیر برو تا 100 تومان:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or