Batman : Arkham Asylum | PS3

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من که بازی رو ندارم پشت کاور رو نگاه بندازید. اگه پشت کاور بازی نوشته 1080i یا 1080p ارزش داره با تنظیمات دستی در رزولِیشن امتحانش بکنید.
مثلا بازیهای Assassins Creed و GTA IV به صورت اتوماتیک روی 720p اجرا میشن ولی با برداشتن تیک گزینه 720p در تنظیمات رزولِیشن, موقع اجرای بازی روی 1080p اجرا میشن(البته پشت کاور این دو بازی نوشته 720p 1080i 1080p ) کیلزون 2 هم که پشت کاورش زده 720p 1080i که با تنظیمات رزولِیشن روی 1080p اجرا میشه .
بازیهایی مثل Uncharted Drake's Fortune و Little Big Planet اگر تیک 720p رو برداریم میره روی رزولِیشن پایینتر یعنی (480p) در واقع روی 1080p اجرا نخواهند شد. پشت کاورشون هم فقط نوشته 720p
حالا ببینید این BATMAN AA مثل کدومشونه

در ضمن هر کی قصد فروش این بازی داره بنده خریدارم:biggrin1:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
دقیقا ماله من هم که برای US بود پشتش زده بود 720. حتما Pal کیفیتش بیشتره:biggrin1:

اینو خوب اومدی برهان.:biggrin1:
دوستان یه نکته جدید در مورد پایان بازی که از کشفیات آریا هست:cool::
توی دموی انتهایی بازی بسته به اینکه رو چه حالت سختی برید 3 حالت اتفاق میفته: 1.دست bane از آب بیاد بیرون. 2.دست scarecrow از آب بیاد بیرون. 3.دست croc از آب بیاد بیرون.:eek:
با Dinosaur هماهنگ شده!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

smr_boy

کاربر سایت
Jul 26, 2007
45
نام
mohammad
من نتونستم عکسی بگیرم که اپلود کنم ولی صبح میزارم یکی با دوربین گرفتم 13 مگ شد راستی من در 40 درصد توسط جوکر گیر کردم و بازی از ابتداش امد و جوکر با یک تیر بهم زد و من از توی اسمان امدم که 5 یا 6 تا بتمن توی زندان هست و راهی نیست باید چیکار کنم؟

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
من نتونستم عکسی بگیرم که اپلود کنم ولی صبح میزارم یکی با دوربین گرفتم 13 مگ شد راستی من در 40 درصد توسط جوکر گیر کردم و بازی از ابتداش امد و جوکر با یک تیر بهم زد و من از توی اسمان امدم که 5 یا 6 تا بتمن توی زندان هست و راهی نیست باید چیکار کنم؟

شما باید بری طرف اون بتمنی که داره موش نوش جان میکنه(:eek::biggrin1:) بعد باید با اون وسیله که طناب ازش درمیاد(اسمش یادم نیس:blushing:) بری به طرف مقابل و ...

smr_boy

کاربر سایت
Jul 26, 2007
45
نام
mohammad
اینم از عکس من

smr_boy

کاربر سایت
Jul 26, 2007
45
نام
mohammad
نمیدونم اینجا جای پرسیدن مشکلان هست یا نه؟من به جایی رسیدم که بصورت جوکر امپولی به خودش میزنه و میره بالای بلندی وای می ایسته و هی ادم میاد پایین باید چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
عزیز من!
شما آخرین مرحله بازی هستی(story mode).
خواهشا پستت رو ویرایش کن بذار تو اسپویلر.
و حالا برای رد کردن این boss شما باید
صبر کنی تا جوکر برگرده به طرفه هلیکوپتر بعد با batclaw بزنی تا بیفته پایین. تمام:biggrin1:

آخرین ویرایش:

mgg_back

عضو جدید
Nov 6, 2006
99
من 5 روزه بازی رو تا آخر رفتم. البته زیاد وقت نذاشتم پاش.

راستی من اونجا که بت من قاطی میکنه و جوکر رو جای خودش میبینه رو یه مشکلی داشتم.
قبل از اینکه برم دمو رو ببینم به یه در رسیدم. بعد صفحه قاطی شد انگار که هنگ کرده.
اول فکر کردم بازی که خریدم ایراد داره. اما مرحله رو ادامه داد و تا آخر رفتم.

میخواستم بدونم ماله همه اینجوری بوده ؟؟؟؟

البته یه نکته بازی رو تو حالت نرمال تموم کردم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من 5 روزه بازی رو تا آخر رفتم. البته زیاد وقت نذاشتم پاش.

راستی من اونجا که بت من قاطی میکنه و جوکر رو جای خودش میبینه رو یه مشکلی داشتم.
قبل از اینکه برم دمو رو ببینم به یه در رسیدم. بعد صفحه قاطی شد انگار که هنگ کرده.
اول فکر کردم بازی که خریدم ایراد داره. اما مرحله رو ادامه داد و تا آخر رفتم.

میخواستم بدونم ماله همه اینجوری بوده ؟؟؟؟

البته یه نکته بازی رو تو حالت نرمال تموم کردم.
آره دوست عزیز اون جا برای همه همین طوری میشه.

mgg_back

عضو جدید
Nov 6, 2006
99
یعنی همه همین جوری دمو نمی بینن ؟

این که خیلی بد واسه یه گیم. اما در کل خیلی بازی توپی بود هرچند من توقع داشتم مرحله آخر حداقل 3 ساعتی وقتمو بگیر اما متاسفانه 10 دقیقه ای تموم شد و آسون ترین مرحله بازی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر