Batman جدید تا پایان 2013 عرضه می گردد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
batman-3.jpg

این اواخر شایعات فراوانی مبنی بر نسخه ی بعدی سری بازی های Batman به گوش می رسید.از جمله ایجاد دامنه های اینترنتی
با برخی نام های که همه ی آنها از (....)Batman: Arkham نشعت می گرفتند.

یک سه گانه و ادامه ای برای فرانچایز Batman: Arkham در راه است. در طی صحبت هایی از سوی رئیس اداری شرکت Warner، فرانچایز جدید Batman تا پایان سال 2013 عرضه خواهـــد شد.

آقای John K. Martin، رئیس اداری شرکت Warner Bross (شرکت بازی سازی عنوان Batman: Arkham)، اطلاعاتی را که در طول صحبت های
سرمایه گذاران این شرکت در هفته ی قبل داشته اند را فاش کرده است.

آنها این دیالوگ ها را در طی این تماس ذکر کرده اند:

" و ما بازی های قدرتمندی برای عرضه در این سال در نظر داریم. یکی از آنها شامل ادامه ی بازی Batman: Arkham خواهد بود. در هر حال ما انتظار داریم، Warner یک موقعیت قوی
را در این سال ایجاد کند. و با کمی اقبال، این سال باید برای ما، یک سال خوب باشد، شاید حتی این شرکت، سالی بهتر از سال گذشته نیز ارمغان آوریم".

این بدین معناست که نسخه ی جدید از Batman: Arkham، برای پایان این سال یا برای بخشی از سال مالی بعدی در نظر گرفته شده است.
سایت خبری VG247 در شایعه ی قابل توجه و جالبی، ذکر نمود که این سری، به دست استدیو Rocksteady ساخته نخواهد شد.

منبع #1
منبع #2

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
بچه ای در کار نیست
اگه اشتباه نکنم یه نوشته بود تو بازی با این مضمون که بعد از هر 16 تست بارداری امکان بروز خطا وجود داره.
اتفاقا فکر کنم در کار باشه
وقتی +new game رو تموم میکنی آخرای لیست تهیه کنندگان و... صدای هارلی میاد که یه همچین چیزی میگه
hush little babay don"t say word
mama"s gone kill for you..........
{البته من زبانم زیاد خوب نیست,خوب متوجه نشدم)

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
اتفاقا فکر کنم در کار باشه
وقتی +new game رو تموم میکنی آخرای لیست تهیه کنندگان و... صدای هارلی میاد که یه همچین چیزی میگه
hush little babay don"t say word
mama"s gone kill for you..........
{البته من زبانم زیاد خوب نیست,خوب متوجه نشدم)
موضوع بچه ی هارلی کوئین که منتفی هست ، توی DLCش (انتقام هارلی) هم یه اتاق بود با یه گهواره و کلی تست حاملگی که همشون منفی بودن . . .

آخر آرکام آسایلوم مترسک از داخل آب بیرون اومد ولی خبری تو آرکام سیتی ازش نبود ولی نشان هایی به وضوح بود که یکی از دشمنان اصلی بتمن در ادامه همین مترسکه .. بی صبرانه منتظر توهم هایی هستم که برا بتمن به وجود میاورد ...
.

اینم اگر اشتباه نکنم random هست ، چون خودم شخصا Bane رو دیدم که از آب بیرون اومد و یکی از رفیقام هم killer crock رو دیده بود و شما هم که این رو دیدی . . .

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
اگه Rocksteady نسازه مگه استودیوی دیگه ای هم هست که یه Batman بسازه؟؟؟ عجیبا غریبا! بعد هم ول کنین بابا مجتبی هم گفت که ترولر ها رو تغذیه نکنین! بابا بازی که در کنار Half-Life 2، Bioshock، Oblivion، Mass Effect 3، World of Warcraft و (دیگه یادم نمیاد:d) نامزد بهترین بازی ده سال پیش بود حالا یه سری میان!:| من خودم فن شدید Nolan Trilogy هستم ولی اصلا سری The Dark Knight و سری Arkham هیپ ربطی به هم ندارن! یکی مال دوران طلایی بتمنه یکی مال دوران نقره ایش حالا میان میگن محبوبیتش رو مدیونه فیلمشه=)):-$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر