Bastion | PC

605743_178882_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Supergiant Games
Publisher: Warner Brothers Interactive Entertainment
Genre: Action RolePlaying
Platform: PC/Xbox 360
Release Date: August 16, 2011

بخش 2) لینک ها:

بخش 3) توضیحات:

یکی از بازی های فانتزی برروی شبکه ی Xbox Live به PC هم راه پیدا کرد. شرکت وارنر ناشربازی Bastion اعلام کرد این بازی در تاریخ 16 آگوست امسال بر روی PC منتشر خواهد شد.
نسخه ی PC این بازی از موس و صفحه کلید هم پشتیبانی خواهد کرد.
بازی Bastion یکی از عناوین خوش ساخت Xbox 360 است که ماه گذشته منتشر شد و گیم اسپات به این بازی نمره عالی 8.5 را اختصاص داد.​

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این بازی رسما اشک منو در آورد. این لینک های جدید رو دانلود کردم و درست هم بود و اومدم بریزم روی فلش که ببرم خونه نصب کنم دیدم پوشه و فایل ISO بازی غیب شده و حتی با برنامه ریکاوری هم هیچ اثری ازش نبود. احتمالا توی خونه تکونی فایل های یه بلایی سرش اومده. مثل اینکه طلسم شده این بازی واسه من

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
این بازی رسما اشک منو در آورد. این لینک های جدید رو دانلود کردم و درست هم بود و اومدم بریزم روی فلش که ببرم خونه نصب کنم دیدم پوشه و فایل ISO بازی غیب شده و حتی با برنامه ریکاوری هم هیچ اثری ازش نبود. احتمالا توی خونه تکونی فایل های یه بلایی سرش اومده. مثل اینکه طلسم شده این بازی واسه من

یه handy recovery بریز بر گردونش خوب کاری نداره که.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه handy recovery بریز بر گردونش خوب کاری نداره که.
3-4 تا برنامه تست کردم
آب شده رفته توی زمین
بیخیال شدم فعلا.
یه هفته صبر کن اعصابت آروم بشه
lol
دیگه اینجوری ها هم نیست!:D دادم یکی از آشنایان دانلود کنه بهم بده

آخرین ویرایش:

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
3-4 تا برنامه تست کردم
آب شده رفته توی زمین
بیخیال شدم فعلا.

یه هفته صبر کن اعصابت آروم بشه، ولی حتما دوباره بگیرش!.
مثل یه کتاب داستان رویایی میمونه. یاد بچگی هام میفتم که عکس ها و نقاشی های داستانو تو ذهنم تجسم می کردم اما تو Bastion عینا جلوی چشمهاته... فوق العاده است...

lol
دیگه اینجوری ها هم نیست!:D دادم یکی از آشنایان دانلود کنه بهم بده

آره اصلا خودت نگیرش، فکر خوبی کردی :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VahiD_ST

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
ای بابا اصلا انگار این هفته من رو بد شانسیم !!:| دیروز زدم دانلود !! تموم شد امروز اومدم نصب کنم !! اولش دیدم نصب نمیشه و ارور میده فهمیدم به خاطر ویروس یابه غیر فعالش کردم بعد نصبش کردم حالا که می خوام برم تو بازی Stop Working میده !! ویروس یابم باز غیر فعاله ولی باز ... !!:|
بچه ها دلیلشو شما ها نمی دونید !!؟؟:|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ای بابا اصلا انگار این هفته من رو بد شانسیم !!:| دیروز زدم دانلود !! تموم شد امروز اومدم نصب کنم !! اولش دیدم نصب نمیشه و ارور میده فهمیدم به خاطر ویروس یابه غیر فعالش کردم بعد نصبش کردم حالا که می خوام برم تو بازی Stop Working میده !! ویروس یابم باز غیر فعاله ولی باز ... !!:|
بچه ها دلیلشو شما ها نمی دونید !!؟؟:|
برنامه xnafx31_redist رو که همراه بازی هست نصب کن.

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
برنامه xnafx31_redist رو که همراه بازی هست نصب کن.

ممنون !!
اتفاقا همین چند دقیقه پیش دانلود کردم نصب کردم رفتم داخل بازی اومدم بگم که حل شده که شما مشکلو گقته بودین !!:D

ویرایش : الان یه 1 ساعتی بازی کردم !! خداییش فاز داد !! واقعا بازی خیلی خوبی از آب در اومده !! نمی دونم چرا اینجا اصلا استقبال نشده :|

آخرین ویرایش:

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
سلام
منم نصب و بازی کردم .خوب بود .یکی از نکات خوب بازی راوی بازی(کسی که هنگام بازی حرف می زنه) هست

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
بچه ها اگه میشه یه نسخه سالم برای ویندوز 7 64bit بذارید چون من خیلی دوست دارم بگیرمش ولی نتونستم بخرم حالا هم که میخوام دانلود کنم فقط یه بار می کنم چون حجم دانلودم پایینه ...نمی تونم اگه خراب باشه دوباره بگیرمش...یه نسخه سالم برا من بذارید اگه میشه....ممنون

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
بچه ها اگه میشه یه نسخه سالم برای ویندوز 7 64bit بذارید چون من خیلی دوست دارم بگیرمش ولی نتونستم بخرم حالا هم که میخوام دانلود کنم فقط یه بار می کنم چون حجم دانلودم پایینه ...نمی تونم اگه خراب باشه دوباره بگیرمش...یه نسخه سالم برا من بذارید اگه میشه....ممنون

من خودم از این لینک دانلود کردم !! درست بود !!

Part 1
Part 2
Part 3
Part 4

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
این ورژنی که گذاشتی رو من دانلود کردم...منتها به ویندوزم نمی خوره...موقعی که رو فایل bastion کلیک میکنم برای install میگه ببینید ورژن بازی با ورژن ویندوزتون می خوره یا نه از نظر 64bit یا 32bit بودنش...من که توی پست قبلی گفتم ویندوز 64bit 7 دارم...الان 700 مگ الکی دانلود کردم:( تورو خدا یه لینک درست بدید...من که مثل شماها اینترنت خفن ندارم آخه...ممنون

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
این ورژنی که گذاشتی رو من دانلود کردم...منتها به ویندوزم نمی خوره...موقعی که رو فایل bastion کلیک میکنم برای install میگه ببینید ورژن بازی با ورژن ویندوزتون می خوره یا نه از نظر 64bit یا 32bit بودنش...من که توی پست قبلی گفتم ویندوز 64bit 7 دارم...الان 700 مگ الکی دانلود کردم:( تورو خدا یه لینک درست بدید...من که مثل شماها اینترنت خفن ندارم آخه...ممنون
خوب منم 64 Bit ـم اینو دانلود کردم !!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر