Baldur's Gate: Enhanced Edition

799px-Baldurs_Gate_Enhanced_Edition.png

Baldur's Gate: Enhanced Edition بازسازی یکی از شاهکارهای بازیهای کلاسیک نقش آفرینی هست که بازی اصلی محصول bioware تولید 1998 تا 2001 بود. این بازی بین نقش آفرینی بازهای قدیمی محبوبیت زیادی داره و یکی از بالاترین امتیازات بازیها رو زمان خودش گرفت.

بازی یک expansion داره به نام Tales of the Sword Coast که قراره اونهم در این نسخه قرار داده بشه. زمان اماده شدن بازی تابستان 2012 اعلام شده.

بازی توسط شرکت Overhaul Games داره بازسازی میشه که تعدادی از اعضای قدیمی bioware در این شرکت فعال هستند.

Baldur's Gate 2: Enhanced Edition هم قراره 2013 بیاد که اونهم شامل بازی اصلی و expansion اش خواهد بود.

Plot

Though the plot of the game will stay the same, small changes will be made in specific quests and missions.[citation needed] The story itself will also be slightly altered with a new party member being available as well as an entire new adventure, though details have not been released. However, Cameron Tofer, a game developer, had revealed that there would be more than one new adventure and that there would multiple sidequests that would tie unfinished stories together.[12] The original expansion pack for Baldur's Gate, Baldur's Gate: Tales of the Sword Coast will be packaged with the game.[citation needed]

The new adventure revealed with the announcement of the game had been dubbed Adventure X by game developer Trent Oster. Oster later gave details on Adventure X, stating it was a standalone and optional storyline.[13] Oster then revealed Adventure Y, which was a new storyline connected to the main Bhaalspawn storyline, going on to say that Adventure Y would be intimately tied to the Bhaalspawn.[13]
[edit]
Baldur's Gate II

Baldur's Gate II: Enhanced Edition is also being developed by Overhaul Games. It is an overhaul or remake of the second game in the Baldur's Gate series, Baldur's Gate II: Shadows of Amn. Like the enhanced edition of its predecessor, the enhanced edition of Shadows of Amn will have its expansion pack, Baldur's Gate II: Throne of Bhaal, bundled with it.[citation needed] The game will be available on PC, MAC and the iPad.[14]​

http://en.wikipedia.org/wiki/Baldur's_Gate:_Enhanced_Edition

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یکی از آروزهای من بازی کردن Baldur's Gate هست. البته نسخه ی اولیه ی بازی رو دارم ولی به خاطر کهنه بودن گرافیکش حس بازی کردن ندارم. :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب بالاخره شمارش معکوسی که دیروز توی سایت بازی گذاشته شده بود به پایان رسید و تاریخ عرض بازی 18 سپتامبر اعلام شد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بازی منتشر شده، خدایی نکرده از دوستان کسی‌ امتحان که نکرده؟

از بس علاقه زیاده به بازی اینجا آدم خجالت میکشه پست بزنه تو تاپیک :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کاوه منم این اشتیاق دوستان رو دیدم اشک تو چشمام جمع شد:d/:)
اتفاقا من خیلی منتظر این بازی بودم. دوربینش ایزومتریک هست و دیابلو کلون؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کاوه منم این اشتیاق دوستان رو دیدم اشک تو چشمام جمع شد:d/:)
اتفاقا من خیلی منتظر این بازی بودم. دوربینش ایزومتریک هست و دیابلو کلون؟
خودتم برو امتحان کن از قافله عقب نمونی :D
می‌خواستی سوم شخص بشه؟:D ایزومتریک هست، البته نمی‌شه گفت دیابلو کلون، از این نوع دوربین بازی‌های اولیه سگا هم استفاده میکردن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خودتم برو امتحان کن از قافله عقب نمونی :D
می‌خواستی سوم شخص بشه؟:D ایزومتریک هست، البته نمی‌شه گفت دیابلو کلون، از این نوع دوربین بازی‌های اولیه سگا هم استفاده میکردن.
اگه گیرم بیاد به کله دانلود میکنم.
منظورم همون سبک Titan quest و Diablo و اینا بود. کلا عشق اینجور بازیام:d

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من یکم بازی کرم!
کلاً اگر baldur Gate افسانه ای Biowar رو فراموش کنید بازی خوبی هست.

کجایی عمو موزیکا!!؟

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
من خیلی دوست داشتم این بازی بازی کنم . نسخه ی قدیمیشم تهیه کردم ولی نتونستم بازی کنم . لان بازسازی گرافیکی شده یا نه ؟ الان قابل بازی کردن هست ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من خیلی دوست داشتم این بازی بازی کنم . نسخه ی قدیمیشم تهیه کردم ولی نتونستم بازی کنم . لان بازسازی گرافیکی شده یا نه ؟ الان قابل بازی کردن هست ؟
بله،گرافیک جدید با یه سری چیزی دیگه بهش اضافه شده، می‌شه بازی کرد :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
میگم دوستان کسی حجم دقیقش رو میدونه؟ من 1.6 گیگ دانلود کردم.
Baldur's Gate 2 رو 2بار تموم کردم آخرین بار هم 3 سال پیش بود، به نظرم شاهکار CRPG هست این بازی. BG1 رو هم 10 سال پیش داشتمش ولی هیچ موقع تمومش نکردم. یعنی واقعا اینجا یک نفر CRPG باز نداریم؟:D
یاده Mist&boo بخیر:D
از بازی خارج میشدی میگفت Boo will miss you :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر