Balan Wonderworld

logo_pc.png

اطلاعات بازی:

156625

داستان:
cos_pc.jpg

به داستان شگفت انگیز در یه سرزمین عجایب خیالی :جایی که ذهن و قلب مردم این سرزمین با خاطرات شاد و مثبت شون با نگرانی های بی قرار و منفی امیخته شده دو قهرمان داستان به وسیله بالان یه رهبر اکستر عجیب وارد یه تئاتر مرموز میشن و خودشون رو تو سرزمین عجایب خیالی و عجیب و غریب پیدا میکنن , لئو و اما به ماجراجویی میرن تا چیزی که براشون با ارزش ئه رو پیدا کنن , قبل از اینکه به دنیای خودشون برگردند باید تعادل از دست رفته تو قلبشون رو ترمیم کنن

گیم پلی:
BALAN-WONDERWORLD_screenshot_3 (2).jpg

همانطور که تو طول بازی اما و لئو در حال فرار و اکتشاف و بالا پایین پریدن هستن با موانع بیشمار و دشمن های زیادی مواجه میشن که جلوی راهشون سد میشن یا تهدیدی هستن برای فرارشون
خوشبختانه قهرمانان داستانمون بلدن چطوری دشمن ها رو غافل گیر کنن شما در طول بازی قادر خواهید بود بیشتر از 80 نوع لباس رو پیدا کنین از لباس عنکبوت گرفته تا هشت پا تا شیر اتش نشانی , نه تنها این لباس ها طراحی لئو و اما رو تغییر میدن بلکه با استفاده از این لباس ها توانایی جدیدی به دست میارین که مثل دنیای خود بازی فوق العادست
با توجه به نوع لباس ها هر کدوم قابلیت خاص خودشون رو دارن به طور مثال شما میتونین به دشمناتون ضربه بزنین , در هوا حرکت کنین , زمان رو متوقف کنین و اشیا رو دستکاری کنین و... اینا فقط یه گوشه خیلی کوچکی از توانایی های زیاده شماست که برای استفاده ازشون باید جستجو کنین

شخصیت ها
156634

Leo:یه نوجون 15 ساله که همیشه باحال به نظر میرسه , چند سال قبل با بهترین دوستش بحث و جدل داشت که باعث شد تنها بودن رو ترجیح بده.
Emma: یه دختر 15 ساله که به همه لبخند میزنه , از این میترسه که مردم رو جلوش باهاش مهربونن ولی پشت سرش ازش بد میگن.
Lance:قلب بازیدید کنندگان رو در سرزمین عجایب در قلب خودشون گرفتار میکنه تا از منفی بودن بودنشون هیولا درسته کنه.
Balan:فردی که اما و لئو رو به سوی سرزمین عجایب راهنمایی کرد.

سازندگان:
156633

سازنده بازی یوجی ناکا و طراحی بازی نائوتو اوشیما هستن با هم 20 سال پیش ip سونیک رو خلق کرده بودن و این اولین پروژه مشترشکون بعد 20 سال هست

تصاویر:
pic3_l.jpg pic2_l.jpg pic1_l.jpg

Edn1K-KXoAA6kxJ.png Edn1M0HXgAApD9l.png Edn1O56WAAM-CMb.png

Edn15qkXYAAdYle.jpg Edn16MYXYAErq8V.jpg

تریلر:
f3 (2).jpg
Gameplay

f4 (1).jpg
Interview

156773

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
5~6 فروردین نمیشه تاریخش؟ فکر میکنم اشتباهی شده ها:-"

علاوه بر تاریخ انتشار احیانا تریلر جدید نداشته؟ :(

نمی بینی دایرکت های نینتندو رو همین میشه دیگه :>
آره تریلر جدید داره... این جا گذاشتمش با مابقی اخبار

• Like
Reactions: Witch of Ashes

P.S.5

کاربر سایت
Sep 21, 2020
227

View attachment 156591

اطلاعات بازی:

View attachment 156625

داستان:
View attachment 156620

به داستان شگفت انگیز در یه سرزمین عجایب خیالی :جایی که ذهن و قلب مردم این سرزمین با خاطرات شاد و مثبت شون با نگرانی های بی قرار و منفی امیخته شده دو قهرمان داستان به وسیله بالان یه رهبر اکستر عجیب وارد یه تئاتر مرموز میشن و خودشون رو تو سرزمین عجایب خیالی و عجیب و غریب پیدا میکنن , لئو و اما به ماجراجویی میرن تا چیزی که براشون با ارزش ئه رو پیدا کنن , قبل از اینکه به دنیای خودشون برگردند باید تعادل از دست رفته تو قلبشون رو ترمیم کنن

گیم پلی:
View attachment 156666

همانطور که تو طول بازی اما و لئو در حال فرار و اکتشاف و بالا پایین پریدن هستن با موانع بیشمار و دشمن های زیادی مواجه میشن که جلوی راهشون سد میشن یا تهدیدی هستن برای فرارشون
خوشبختانه قهرمانان داستانمون بلدن چطوری دشمن ها رو غافل گیر کنن شما در طول بازی قادر خواهید بود بیشتر از 80 نوع لباس رو پیدا کنین از لباس عنکبوت گرفته تا هشت پا تا شیر اتش نشانی , نه تنها این لباس ها طراحی لئو و اما رو تغییر میدن بلکه با استفاده از این لباس ها توانایی جدیدی به دست میارین که مثل دنیای خود بازی فوق العادست
با توجه به نوع لباس ها هر کدوم قابلیت خاص خودشون رو دارن به طور مثال شما میتونین به دشمناتون ضربه بزنین , در هوا حرکت کنین , زمان رو متوقف کنین و اشیا رو دستکاری کنین و... اینا فقط یه گوشه خیلی کوچکی از توانایی های زیاده شماست که برای استفاده ازشون باید جستجو کنین

شخصیت ها
View attachment 156634

Leo:یه نوجون 15 ساله که همیشه باحال به نظر میرسه , چند سال قبل با بهترین دوستش بحث و جدل داشت که باعث شد تنها بودن رو ترجیح بده.
Emma: یه دختر 15 ساله که به همه لبخند میزنه , از این میترسه که مردم رو جلوش باهاش مهربونن ولی پشت سرش ازش بد میگن.
Lance:قلب بازیدید کنندگان رو در سرزمین عجایب در قلب خودشون گرفتار میکنه تا از منفی بودن بودنشون هیولا درسته کنه.
Balan:فردی که اما و لئو رو به سوی سرزمین عجایب راهنمایی کرد.

سازندگان:
View attachment 156633

سازنده بازی یوجی ناکا و طراحی بازی نائوتو اوشیما هستن با هم 20 سال پیش ip سونیک رو خلق کرده بودن و این اولین پروژه مشترشکون بعد 20 سال هست

تصاویر:
View attachment 156673View attachment 156675View attachment 156674

View attachment 156654 View attachment 156655View attachment 156659

View attachment 156668View attachment 156669

تریلر:
View attachment 156664
Gameplay

View attachment 156661
Interview

View attachment 156773
دمت گرم تاپیک خیلی خوب درست کردی فقط آقا اگه بازیی از سونیک معرفی شد بسپارش به خودم لطفا (مخصوصا اگه ریمیک ادونچر بود) من از قبل یه تاپیکی تو بخش بررسی بازی ها دربارش درست کردم میخوام با معرفیش اون به عنوان تاپیک اصلی بازی درست کنم ممنون

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
در واقع کلی خبر اومده تو این دو ماه گذشته راجب لباس های بازی و بعضی اطلاعات راجب مراحل بازی ولی سه تاش به نظرم مهم تره

اول اینکه باکس ارت بازی رو نشون دادن:

181751

کیفیت بهتر:

باکس ارت1.jpg باکس ارت2.jpg باکس ارت4.jpg باکس ارت3.jpg

بعد اینکه اپنینگ بازی یه جورایی منتشر شده:

و در اخر بازی 12 تا چپتر داره یه جورایی و توییتر بازی شروع کرده داره چپتر های بازی رو معرفی میکنه (فعلا دو تاش رو معرفی کردن) این بخش یه جورایی اسپویل هم حساب میشه بخاطر همین برای اونایی که نمیخوان چپتر یا دنیاهای بازی رو بدونن اطلاعات رو تو اسپویل گذاشتم , اگه نمیخواین بدونین چپتر ها رو اسپویل رو بازی نکنین

چپتر اول:

181765

ویژوال چپتر اول:

181764

تریلر چپتر اول:

-----------------------------------------------------------

چپتر دوم:

181770

ویژوال چپتر دوم:

181771

تریلر چپتر دوم:

View attachment 7hETMuHS4aN7jwld.mp4

به دلفین ها اعتماد نکنین

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
با ری اکشن ها و بازخوردهایی که من به دمو دیدم
احتمالا قراره شاهد یکی از اون کیس های کمیاب متای قرمز بشیم :D
اوضاع خیلی خرابه :D
وااااات؟

من هنوز دمو رو نگرفتم، شایدم نگیرم:(
ولی واقعا؟ :| چراااااا؟ به قیافه ش نمیخورد اینجوری باشه که:|

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
واکنش ها خیلی بده
یه نظر مثبت ندیدم من راجب بازی , همه هم میگن بازی رو باید تاخیر بزنن یه عده میگن حتی شده دو سال تاخیر بزنین و اینطوری منتشرش نکنین
حالا من نمیدونم مشکل چیه ولی اره واکنش ها خیلی خیلی بده
من اولین بار که دمو اومد و یکی نوشته بود بازی یه 15 سال داره دیرتر منتشر میشه فکر کردم شوخیه ولی مثل اینکه کاملا جدی بود

کلا مثل اینکه بازی از اوناست به یه تاخیر بلند مدت نیاز داره

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
صحبت های nintendo life در مورد دمو. احتمالا این ویدیوی اجرای بازی switch هستش و میشه متوجه شد چرا نظرات انقدر منفیه ، از فریم ریت و رزولوشن افتضاح تا تکسچرهای بی کیفیت روی switch و همینطور گیم پلی خشک . باز ویدیویی که IGN گذاشته از این بهتره

ولی مشخص نیست روی چه پلتفرمی اجرا شده .

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر