Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
لطفا يكي از دوستان زحمت RDR رو بكشه .
راستي دوستان من تو RDR 2 تا Award گرفته بودم بعد از اينكه LT+ ريختم و داشبورد رو آپديت كردم در جايي كه لباس هي آواتار رو انتخاب مي كني به جاي لباس تصوير يه علامت تعجب هست ، در حالي كه زيرش نوشته مال RDR هست . ديسك بازي رو هم گزاشتم و چند دقيقه بازي كردم ، اومدم بيرون درست نشده بود !
ممنون مي شم كمكم كنيد .
وقتی داشبور جدید رو نصب می کنی آتوماتیک تمام award ها و... آپدیت می شن .چون سایز avatar ها تفییر کرده .احتمالا شما آپدت نکردید.

آخرین ویرایش:

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
دوستان سلام...من داشتم halo reach بازي مي كردم كه يهو عين وحشي ها رفتم تو دل حريف و با تفنگ و نارنجك و مشت و .... همه رو درو كردم...بعد اين جمله آواتار آنلاك رو ديدم و بهم داد...الان بايد چيكار كنم؟

كنسول رو خاموش كردم...دفعه بعد كه روشن كنم اين آواتار مي پره يا همچنان هست؟

آخرین ویرایش:

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان سلام...من داشتم halo reach بازي مي كردم كه يهو عين وحشي ها رفتن تو دل حريف و با تفنگ و نارنجك و مشت و .... همه رو درو كردم...بعد اين جمله آواتار آنلاك رو ديدم و بهم داد...الان بايد چيكار كنم؟

كنسول رو خاموش كردم مي پره يا همچنان هست؟
برای چی باید بپره :d
این تاپیک هم خیلی وقته اپ نمیشه؟ :-/
همين جوري...فكر كردم پريد...

حالا چجوري بايد اين كلاه halo كه رفته رو سرمون رو در بياريم؟
تو قسمت تنظیمات اواتار یه قسمت نوشته Awards بازیتو انتخاب کن (halo : Reach) کلاهو بردار :d

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من از هیلو دیشب یه کلاه جایزه گرفتم ولی روش علامت تعجب خورده!!!
ولی پورتال 2 باز شد!
لیمبو هم علامت تعجب داشت!
مشکل چیه؟

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
سلام دوستان
من تی شرت Limbo رو آزاد کردم
ولی وقتی میرم تو قسمت ادیت آواتارم ، نمی تونم ازش استفاده کنم

واسه انتخابش میریم به Avatar Customize بعد قسمت Awards اگه اشتباه نکنم
اونجا اسم بازی هایی که Avatar Awards دارن هست
Limbo رو انتخاب میکنم ... چندتا Award میاد
یکیش نویشه T-shert Limbo اما هیچ عمسی نداره . آیکونش علامت تعجبه
وقتیم انتخابش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته

مشکل از کجاست ؟
باید آنلاین بشم ؟ یا به آپدیتی ، چیزی احتیاج داره ؟ :-s

-------------------------------------------------------------------------------------------

اگه راه حلش آنلاین شدنه
بگید باید چکار کنم که دستگام بن نشه
Xbox ام LTPlus شده و کپی خوره

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام دوستانمن تی شرت Limbo رو آزاد کردمولی وقتی میرم تو قسمت ادیت آواتارم ، نمی تونم ازش استفاده کنمواسه انتخابش میریم به Avatar Customize بعد قسمت Awards اگه اشتباه نکنماونجا اسم بازی هایی که Avatar Awards دارن هستLimbo رو انتخاب میکنم ... چندتا Award میاد یکیش نویشه T-shert Limbo اما هیچ عمسی نداره . آیکونش علامت تعجبهوقتیم انتخابش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفتهمشکل از کجاست ؟باید آنلاین بشم ؟ یا به آپدیتی ، چیزی احتیاج داره ؟ :-s-------------------------------------------------------------------------------------------اگه راه حلش آنلاین شدنهبگید باید چکار کنم که دستگام بن نشهXbox ام LTPlus شده و کپی خوره
قبلا هم دوستان جواب داده بودن/Avatar Award هایی که بعد از باز شدن علامت تعجب دارن برای استفاده کردن باید حتما به لایو وصل شد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Portal 2
باید یکی از مراحل رو زیر 70 ثانیه رد کنید. آوارد به همراه 30 گیمراسکور بهتون میده.
فک کنم مرحله هفت فصل دوم بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر