Avalanche Studios: می‌خواهیم بهترین سازندگان Open World نسل بعد باشیم

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
just-cause.jpg

شایعاتی وجود دارد که استودیوی بازی سازی Avalanche، توسعه دهنده قسمت دوم از سری Just Cause، در حال ساخت قسمت سوم از این سری برای عرضه برروی PC و کنسول‌های نسل بعد است. این استودیو خواهان این است که بهترین سازنده بازی‌های OW نام بگیرد.

Christofer Sundberg مسئول این استودیو در گفتگو با Eurogamer گفت:

ما در حال تبدیل شدن به بهترین استودیوی سازنده عناوین OW هستیم و این هدف غایی ماست. رقابت در این سبک بسیار سخت است، البته استودیوی Rockstar از نظر ما بیشتر شبیه به یک پدیده است تا یک رقیب. هدفی که ما داریم ارائه تنوع در این سبک است، همان چیزی که توسعه دهندگان کمی می‌توانند به آن دست یابند.

Sundberg افزود:

با توجه به شناختی که ما از نسل بعدی کنسول‌ها داریم، فرانچایز Just Cause ایده آل ترین بازی برای نسل بعد است.

Eurogamer اضافه کرد که استودیوی Avalanche در حال حاضر سه پروژه بزرگ در برنامه دارد. یک عنوان جدید که به احتمال زیاد Just Cause 3 است و دو عنوان دیگر که در استودیوی نیویورک، با اسم رمز Mamba برای عرضه روی PC و کنسول‌ها در سال 2014، مراحل ساخت خود را سپری می‌کند.

مطمئناً این استودیو هیچ‌گاه از ساخت عناوین OW دست نمی‌کشد. Sundberg در این مورد می‌گوید:

ما بازی‌های OW می‌سازیم چون اعتقاد به ساخت دنیاهایی پر از محتوای جذاب و دیوانه وار داریم (بازی‌هایی که تجربه جالبی برای گیمرها فراهم می‌کند). علاقه مندان به سبک OW همانند ما آشوبگر و از این رو غیر قابل پیش‌بینی هستند. حرکات غیر قابل پیش بینی گیمرها در این بازی‌ها برای ما بسیار جالب است، پس ما بازی‌هایی می‌سازیم که این زمینه را برای آن‌ها فراهم کند.

منبع

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
ما در حال تبدیل شدن به بهترین استودیوی سازنده عناوین OW هستیم و این هدف غایی ماست.
باشه بش میگم

فاصله خیلی زیادی به این زودی ها به گرد پای تجربه راکستار توی OW هم نمیرسید چه برسه به بهترین شدن خوبه خودشم میگه راکستار پدیده
کلا فرض بکنیم راکستار هم وجود خارجی نداشت با وجود بازی هایی جدید مثل واچ داگز یا مثلا شماره بعدی اسلیپینگ داگز هم به نظر من از JCسرن

در هر صورت خواستن توانستن هست ما که بدمون نمیاد خدا کنه موفق شن ولی بعید میدونم بهترین شن

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
به نظرم اینا درک درستی از بازی های Open World ندارن، OW موفق فقط خلق یه محیط زیبا و با جزئیات گرافیکی بالا نیست. کانتنت و گیم پلی بارها مهم تره تا گرافیک. شماره اول که کلا هیچی ول معطل بود، شماره دوم Just Cause هم برای من خیلی نا امید کننده بود...
اگر همچین هدف بزرگی رو نشونه گرفتن، راهش هم درست برن. تو این نسل که JC2 از IV و Sleeping Dogs و Saints Row خیلی ضعیف تر بود.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
البته منظور از این جمله :
We are set on becoming the best open world developer
این نیست که اینا دارن بهترین میشن. منظور اینه که دارن برای رسیدن به این هدف میجنگن یا تلاش میکنن...
ایشالا که میشن:d
من که با just cause 2 خعلی هم حال کردم:d

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بابا من فکر نکنم تو این انجمن کسی باشه که از داستان و هدف Just cause2 خبر داشته باشه یا بازی رو تموم کرده باشه !
ارزش کاووش داشت ! تنها اپن ووردی بود که انقدر قشنگ کوها و مناطق مختلق رو کنار هم گذاشته بود ! تصمیم میگرفتی بری کوه بری کنار ساحال و... فقط کافی بود یه ماشین برداری و بری طرفش و این برای من خیلی جذاب بود , ولی نبود داستان و طراحی مراحل مناسب باعث ضربه ی شدید به بازی شد ! هنوز که هنوزه دوست دارم بازی رو دوباره نصب کنم ولی موندم از کجا بازی رو شروع کنم که رو خط داستانی بیافتم :(

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
ظاهرا شرکت قدرتمند bethesda رو م فراموش کرده ایشون

RPG رو نباید با OW مقایسه کرد. یک RPG قوی معمولا به حالت Sandbox یا OW هست ، ولی یک OW یک RPG نیست. اصلا جز محیط هیچ ربطی به هم ندارند و تویه اون سبک قرار نمیگیرند. ( مثله اینکه بگی Halo یک بازیه Sandbox بود ، Witcher هم همینطور! )

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
ما در حال تبدیل شدن به بهترین استودیوی سازنده عناوین OW هستیم

البته طبق یه جمله معروف آرزو بر جوانان عیب نیست ،ولی آخه آرزویی که به قد و قواره آدم هم بخوره !:d

باز میگفت تصمیم داریم خطرناکترین رقیب راکستار بشیم یا می گفت دوست داریم جزو بهترین ها در این سبک باشیم ،خب عیبی نداشت و باز جای بخشش بود :d ولی این یارو نمیدونم حالا به چه دلیلی موقع مصاحبه از سلامت عقلی بی بهره بوده که همچین جمله ی زشتی رو به زبون آورده !!!!!!!:d

به قول دوستمون اینا درک درستی از Open World ندارن که همچین ادعاهایی میکنن .

امثال اینا فکر میکنن اگه بازی ای بسازن که بتونی توی یه نقشه واسه خودت بچرخی و ماشین بدزدی و ملت رو زیر بگیری ، اونوقت به موفقیت بزرگی دست پیدا کردن . به هر حال Just Cause یه IP جدید نیست و ما هم دو تا نسخه اونو بازی کردیم و میدونیم تا GTA شدن به اندازه ی ده ها سال نوری فاصله داره و نه تنها به این راحتی ها بلکه اصلا نمیشه راکستار رو از این سبک کنار زد و به نظر من شاید تا چند سال دیگه Avalanche بتونه مثل بچه دنبال راکستار بدو بدو کنه .تازه اونم شاید !!!!!!!!!!!!

البته مشکل از Avalanche نیست که نمیتونه به راکستار برسه ، ایراد از راکستاره که اینقدر خوبه و بلد نیست بازی بد بسازه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر