170554

Astro's Playroom

Developer: Japan Studio, ASOBI Team
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platform: PlayStation 5

Release Date: November 12, 2020

Astro's Playroom عنوان سه بعدی در سبک پلتفورمر می باشد که توسط تیم ASOBI استودیو Japan Studio که سابقه ساخت بازی های The Playroom, The Playroom VR و عنوان Astro Bot Rescue Mission برای پلی استیشن 4 را در کارنامه خود دارد توسعه یافته و توسط Sony Interactive Entertainment به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر شده است.
بازی به صورت Pre-Loaded و رایگان بر روی PS5 در دسترس خواهد بود و نیاز به دانلود ندارد.

Astro's Playroom که دنباله بازی قبلی این بخش از استودیو یعنی Astro Bot Rescue Mission است به صورت لانچ در تاریخ 12 نوامبر 2020 بر روی کنسول PS5 در دسترس می باشد.

برخلاف تصورات که بازی تنها یک Tutorial است و در عرض یک ساعت به اتمام می‌رسد، این بازی از پیش نصب شده روی هر کنسول PS5، چهار تا پنچ ساعت به طول می‌انجامد و داشتن 4 دنیای متفاوت از همدیگر، تایم اتک مود و کالکتیبل های بازی از اصلی ترین دلایل طولانی تر شدن این بازی است.

در بازی اشارات زیادی به پلی‌استیشن 2 و پلی‌استیشن 3 و PSP به چشم می‌آید. همچنین Easter Egg برخی از بازی ها و شخصیت های بازی های دیگر هم در بازی حضور دارند.

همچنین بازی دارای سیستم رنکینک یا رتبه‌بندی آنلاین برای تایم اتک مود است و گیمر ها می‌توانند هر گام از مسیر را با دوستانشان رقابت کنند.Astro's Playroom قرار است که از قابلیت های دسته پلی‌استیشن 5 یعنی DualSense نهایت بهره را ببرد و گیمر ها با تجربه ها و قابلیت های جدیدی را که تا به امروز ندیده اند غافلگیر کند.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب تجربه‌ی خوب و لذتبخشی بود این بازی. بدون شک یکی از بهترین و فان‌ترین پلتفرمرهایی بود که بازی کردم. یعنی جدای ازینکه به بهترین شکل شمارو با دوال سنس آشنا میکنه، تو بقیه موارد هم کیفیت بسیار بالایی داره. تنوع لوکیشن‌ها خیلی خوبه، آرتیفکت‌هایی که پیدا میکنیم خیلی خوبن مخصوصا اینکه خیلیاشونو ندیده بودیم. من خودم نمیدونستم PS2 این همه اکسسوری داشته :D وقتی همه چی رو میگیرید اون اتاق آرتیفکت‌ها واقعا زیبا میشه. از PS1 تا امروز تمام خاطرات رو میتونید اونجا داشته باشید. حس و حالی که دوال‌سنس داره غیر قابل توصیفه. خودم وقتی میشنیدم که ملت میگفتن وقتی بری تو آب حس میکنی یا رو چمن و ماسه راه بری حسشون فرق داره درک نمیکردم اما وقتی بازی میکنی میبینی که WOW چقدر خووبه! جالبترین حالتاش برای من پریدن تو آب بود که اون تولوپ رو حس میکردین با دوال ‌سنس :D و البته وقتی رو یخ اسکی میکردم قشنگ مور مور میشدم! قطعا تا حالا پیش اومده ناخونتونو بکشین رو یخ، دقیقا همون حس رو بهتون میده. خیلی بیشتر از یه شوکیس دوال‌سنس بود برای من. واقعا سرگرم کننده و عالی بود. گرافیک بازی هم خیلی خوب بود مخصوصا اینکه آرتیفکت‌هارو با جزئیات خیلی خوبی طراحی کرده بودن. فریم بازی هم ثابت و خیلی خوب.

موفق باشیم

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
عجب تجربه‌ی خوب و لذتبخشی بود این بازی. بدون شک یکی از بهترین و فان‌ترین پلتفرمرهایی بود که بازی کردم. یعنی جدای ازینکه به بهترین شکل شمارو با دوال سنس آشنا میکنه، تو بقیه موارد هم کیفیت بسیار بالایی داره. تنوع لوکیشن‌ها خیلی خوبه، آرتیفکت‌هایی که پیدا میکنیم خیلی خوبن مخصوصا اینکه خیلیاشونو ندیده بودیم. من خودم نمیدونستم PS2 این همه اکسسوری داشته :D وقتی همه چی رو میگیرید اون اتاق آرتیفکت‌ها واقعا زیبا میشه. از PS1 تا امروز تمام خاطرات رو میتونید اونجا داشته باشید. حس و حالی که دوال‌سنس داره غیر قابل توصیفه. خودم وقتی میشنیدم که ملت میگفتن وقتی بری تو آب حس میکنی یا رو چمن و ماسه راه بری حسشون فرق داره درک نمیکردم اما وقتی بازی میکنی میبینی که WOW چقدر خووبه! جالبترین حالتاش برای من پریدن تو آب بود که اون تولوپ رو حس میکردین با دوال ‌سنس :D و البته وقتی رو یخ اسکی میکردم قشنگ مور مور میشدم! قطعا تا حالا پیش اومده ناخونتونو بکشین رو یخ، دقیقا همون حس رو بهتون میده. خیلی بیشتر از یه شوکیس دوال‌سنس بود برای من. واقعا سرگرم کننده و عالی بود. گرافیک بازی هم خیلی خوب بود مخصوصا اینکه آرتیفکت‌هارو با جزئیات خیلی خوبی طراحی کرده بودن. فریم بازی هم ثابت و خیلی خوب.

موفق باشیم

عالیه.تمام قدرت دوال سنسو نشون میده.دکمه های R2 , L2 که سفت میشدن عالی بود.
بشخصه وقتی لباس میمون تنش میکردو خیلی دوست داشتم.

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
عالیه.تمام قدرت دوال سنسو نشون میده.دکمه های R2 , L2 که سفت میشدن عالی بود.
بشخصه وقتی لباس میمون تنش میکردو خیلی دوست داشتم.

آره واقعا همشون خوب بودن. من وقتی میرفتیم داخل گوی خیلی دوس داشتم. یا اون سفینه که سوار میشدیم. فشار دادن L2 R2 خیلی حس خوبی داشت :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,464
نام
Nightwing
فوق العاده بود بازیش اینقدر که یک روزه تمومش کردم
یکی از بهترین تجربیات گیمینگم بود
اون غول آخرشم یکم رو مخ بود ولی از خجالتش در اومدم
درود بر روح و روان سازندش :Groupwave:
به نظرت راحت پلات میشه؟

• Like
Reactions: Efikiller

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فوق العاده بود بازیش اینقدر که یک روزه تمومش کردم
یکی از بهترین تجربیات گیمینگم بود
اون غول آخرشم یکم رو مخ بود ولی از خجالتش در اومدم
درود بر روح و روان سازندش :Groupwave:
واقعا خسته نباشی سه ماه بعد خرید ps5 تازه تمومش کردی :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر