Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
سلام

توصیه می کنم به همه که اگه وقت دارین کتاب Hassan Sabbah: The Lord of Alamut (حسن صباح: خداوند الموت) نوشته ی Paul Amir رو بخونین (ترجمه ی ذبیح الله منصوری)

اطلاعات زیادی رو می تونین در مورد فرقه ی باطنیه (همون اسماعیلی) کسب کنین
در ضمن این Assassins همون کسانی هستن که به فدائیون مطلق مشهور بودن
اینا رو می بردن توی یه دژی در اطراف طبس و پس از عقیم کردنشون اونا رو تعلیمات دینی و نظامی می دادن و ازشون برای ترور و ... استفاده می کردن، اینا یسری تند رو های کور بودن (بنظر من) که به خاطر دین و اعتقادشون حاضر بودن به هر کاری دست بزنن

ضمناً لغت حشاشین اصلا در اون کتاب به معنای حشیش کش ها نیستش
بلکه معنای اون داروفروشان هستش، کسانی که به فروش انواع و اقسام گل و بوته ها و عصاره ها و جوهر ها و ... که خاصت درمانی داشته می پرداختن (همون عطاری های امروزی) و برای خودشون صنف و بازار داشتن ...

پ.ن: من خودم تازه دارم این کتابو می خونم ...
این کتاب رو من خوندم
واقعا جالبه
مخصوصا اون چیزهایی که همیشه و ذهن آدم در اون مورد هستش رو مشخص میکنه که چقدر باطل هستن
ولی من مثلا تو فروم رسمی سایت هیمن بازی یه تایپک زدم و این چیز هایی که از این مورد رو میدونستم گفتم
اما یه نفری اومد همه کاسه کوزه ها رو به هم ریخت
هر چی تو این کتاب رد شده بود اومد این اثبات کرد:eek:
امیدوارم مسائل تاریخی توش رعایت بشه و پارادوکس زمانی تو این بازی نداشته باشیم(مثل پرنس)
این تریلری که ازش تو X06 پخش شد واقعا گیرا بود
هوش مصنوعی اونقدر بالا بود که نمیدونم چی بگم
گنار رفتنهای مردم زمانی که با اسب میایید یا واکنش مردم به دویدن شما یا دشمن ها
واقعا این بازی چی میشه!!

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام بچه ها خوب هستید

اقا شنیدم این بازی قرار برای Pc هم منتشر بشه درست و زمان قطعی انتشار این بازی کی هست

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
بجه ها میدونستین همون تیمی که دقیقا پرنسو ساختن دارن این بازی رو به تهیه کنندگی خانم ریموند میسازن.
میگن خیلی مایه داره.:)

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام

سلام میکنم به تمام بچه های خوب بازی سنت امیدوارم از ایام امتحانات لذت برده باشید خوب من عاشق بازی های تاریخی هستم بخصوص استراتژیک خوب من امدم و یک تاپیک در مورد assassin s greed در انجمن xbox360 زدم وی قفل شد و منو به این تاپیک عرفی کردن ولی در حال حاضر کسی دیگه پست نمی زنه من گفتم تاپیک به این خوبی چرا تاپیکی مثل کریسیس انقدر طرفدار داره ولی تاپیک assassin s greed هیچ طرفداری نداره باید یک مقدار تاپیک رونق پیدا کنه ما داریم درباره ی یک اسطوره صحبت می کنیم نه یک بازی معمولی خوب از این حرف ها گذشته من کتاب حسن صباح که بچه ه معرفی کردند را گرفتم و خواندم ولی نه کامل ولی درباه ی همه چیز صحبت شده بود به غیر خنجر مخصوص فداییون که انگشتشان را قطع می کنن و یک خنجر بجاش می گذارند ممن هست که این فداییون همون فداییون حسن صباح نباشند؟ بچه ها لطفا بیایین و تاپیک رو رونق بدین رایستی ان طور که در سایت play.com. نوشته شده تاریخ امدنش به بازار به تاخیر افتاده قرار بود 2/3/2007 بیاد ولی 11/9/2007 میاد با تشکر خداحافظ.

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
به نظر من Assassin's Creed عصاره Ubi هست
بازی از هر نظر عالیه
تا حالا هر تریلری از بازی دیدم 30 فریم بود
اگه بازی رو 60 فریم بیاد محشر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟