Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
توی memory block 4.
اولش . من توی شهر دمشق تمام برجها رو رفتم و ماموریتهای جانبی هم رو انجام دادم اما ماموریت اصلی رو ( کشتن abul nuqoud ) رو بهم نمیده.
تو مموری بلوک 4 باید به قسمت هایی از شهر بری که در نقشه کدر رنگ هستن...
به اونجا ها برو و یه برج پیدا کن و شهر رو دید بزن تا ماموریت های جدید باز بشه:)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
توی memory block 4.
اولش . من توی شهر دمشق تمام برجها رو رفتم و ماموریتهای جانبی هم رو انجام دادم اما ماموریت اصلی رو ( کشتن abul nuqoud ) رو بهم نمیده.
شما سعی کن سوالاتتو فقط تو یه تاپیک مطرح کنی
و اما جواب من فکر میکنم به اندازه کافی ماموریت جانبی انجام نداده باشی برا همینم ماموریت اصلیو بهت نمیده
بعدش الان تو اون نقشه کنار تصویر هیچ چیزیو برات مشخص نکرده؟

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
توی memory block 4.

ببین تقریبا باید در هر شهر 3 کار انجام بدی حتما 2 کارو انجام دادی یعنی شما تا الان تا اینجا اومدی متوجه نشدی که ماموریت اصلی را چرا بهتون ندادن؟ مراحل قبل هم همینطور بوده

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
بچه ها به نظرتون خیلی یکنواخت نبود؟
من تمومش کردم دیگه حالم داشت به هم میخورد!
درست مثل وایکینگ کلی تبلیغ میکنن بعد میبینیم که فقط اولش حال میده!

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!

خیر در ماه های اول هم بچه ها در این مورد بحث می کردند ولی اصلا بازی یکنواخت نیست بستگی به خودتم داره بنده 5 دفعه بازی را تمام کردم ولی هنوز بازی برام جذابیت قبلی را داره و دوست دارم بازیش کنم :love: بازی عالی بود و الکی هم براش تبلیغ نکردن :love: شاهکار بود :love:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
هر کی نظر خودش رو داره ... بازی به نظر من زیبا بود ... شما به احتمال زیاد فقط خواستی بازی رو زود تموم کنی و ماموریت های جانبی رو بازی نکردی ( شاید ها ) چون با ماموریت های جانبی و فهمیدن داستان آدم میخواد بفهمه آخرش چی میشه و جذب میشه به سمت بازی ... مخصوصا این بازی داستان قوی داشت ..
گیم پلی بازی هم مشکل خاصی نداشت ... .
البته یکنواختی هم بعضی جاها خیلی کم احساس میشد ولی به واسطه ی گیم پلی و داستان بازی قابل چشم پوشی بود ...
البته بازم میگم اینا نظر من بود ... .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مدام کارت این باشه که هی بری یه تعدادیو ترور کنی این یکنواختی نیست:biggrin1: بنظر من تنها مشکل اساسی بازی همین بود البته توجه کنید که گفتم اساسی مگرنه مشکلات دیگری هم داشت که اساسی نبودن

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
مدام کارت این باشه که هی بری یه تعدادیو ترور کنی این یکنواختی نیست:biggrin1: بنظر من تنها مشکل اساسی بازی همین بود البته توجه کنید که گفتم اساسی مگرنه مشکلات دیگری هم داشت که اساسی نبودن

ببخشید ولی این طور هم که شما میگی نیست! کشتن اون افراد اصلن شبیه هم نبود. و همینش جذابش کرده بود.در ضمن اصلن قضیه فقط کشتن نبود! اگه به فلسفه کشتن ها و صحبت ها توجه میکردی خیلی هم جالب میشد. به نظر من تنها نقط ضعف بازی این بود که الطیر نمیتونست شنا کنه.!! و این با هیچ منطقی توجیه پذیر نبود! مثلن خواسته بودن اون اول بازی که از رو دره ها میری یا اون اواخر بازی که یکی از اون افراد رو توی کشتی باید بکشی روو سخت کنن که اگه افتادی مجبور شی از اول بری!

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
هر کی نظر خودش رو داره ... بازی به نظر من زیبا بود ... شما به احتمال زیاد فقط خواستی بازی رو زود تموم کنی و ماموریت های جانبی رو بازی نکردی ( شاید ها ) چون با ماموریت های جانبی و فهمیدن داستان آدم میخواد بفهمه آخرش چی میشه و جذب میشه به سمت بازی ... مخصوصا این بازی داستان قوی داشت ..
البته یکنواختی هم بعضی جاها خیلی کم احساس میشد ولی به واسطه ی گیم پلی و داستان بازی قابل چشم پوشی بود ...

بله دوست من مسلما هر کس نظر خودش رو داره. من همه ی ماموریت ها رو رفتم و ماموریتی نبود که تمومش نکرده باشم طی دو روز شب و روز بازی می کردم ولی آخرهاش دیگه هیچ نو آوری ای وجود نداره جز افرادی که میخوای تررور کنی فقط همونا با هم فرق داشتن و طریقه ی کشتنشون وگرنه بقیه مراحل جانبی و اصلی همش شبیه هم بودن.

ببخشید ولی این طور هم که شما میگی نیست! کشتن اون افراد اصلن شبیه هم نبود. و همینش جذابش کرده بود.در ضمن اصلن قضیه فقط کشتن نبود! اگه به فلسفه کشتن ها و صحبت ها توجه میکردی خیلی هم جالب میشد. به نظر من تنها نقط ضعف بازی این بود که الطیر نمیتونست شنا کنه.!! و این با هیچ منطقی توجیه پذیر نبود! مثلن خواسته بودن اون اول بازی که از رو دره ها میری یا اون اواخر بازی که یکی از اون افراد رو توی کشتی باید بکشی روو سخت کنن که اگه افتادی مجبور شی از اول بری!

ببینید کشتنشون شبیه هم نبود ولی 5 - 6 مرحله ی دیگه در هر بخش همه یکسان بودند.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!

5 بار به نظرت فقط میخواستم بازی را زود تمام کنم؟:laughing: بنده 2 سال منتظر این بازی بودم و به فکر این نبودم که فقط بازی را تمام کنم و بگذارمش کنار :biggrin1: شما هم اگر مثل من این همه صبر میکردی هرچی بازی میکردی خسته نمیشدی :biggrin1:یک چیزی بگین با عقل جور در بیاد

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
5 بار به نظرت فقط میخواستم بازی را زود تمام کنم؟:laughing: بنده 2 سال منتظر این بازی بودم و به فکر این نبودم که فقط بازی را تمام کنم و بگذارمش کنار :biggrin1: شما هم اگر مثل من این همه صبر میکردی هرچی بازی میکردی خسته نمیشدی :biggrin1:یک چیزی بگین با عقل جور در بیاد
شما خوبی ؟
من جواب شما رو دادم ؟اگه یکم ، فقط یکم پست ها رو با دقت بخونی میبینی که من جواب Quick رو دادم نه شما رو ... .:laughing::laughing::laughing::-"
اگر کمی چشم ها رو باز کنی حرف های من خیلی خیلی با عقل جور در میاد ... فقط یکم ... .

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
حالا بیخیال دعوا نکنیم :) ولی جدا از شوخی نظرات هر کس محترمه یکی بازی براس خسته کننده بوده..یکی اصلن نبوده....سلیقه ها مختلفه..به نظر من فقط ماموریت های جانبی مثل هم بود. ( مثل پرچم جمع کردن یا رسیدن از پشت بام به دوستت ظرف مدتی خاص ) ولی همین ماموریت های جانبی در مراحل آخر فرق کرد مثلن باید کماندار ها رو میکشتی. یا تمپلار میکشتی...یا اسکورت...به هر حال امیدواریم نسخه بعدیش متنوع تر بشه ماموریت ها. ولی در کل خسته کننده نبود.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
ببخشید من memory block 6 هستم! (فکر کنم آخری باشه)
رفتم اون یارو رو که میفهمیم زنه رو پیدا کردم که فرار میکنه و ولی دیگه هیچ اتفاقی نیفتاد! کل نقشه ها رو هم گشتم خبری نبود!!! در ضمن تو آزمایشگاه هم رو تخت (برای خواب) نمیخابه و دکتر داد و بیداد که برو رو تخت (همون دستگاهه) بخاب!:laughing:
چی کار کنم؟!!!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بازی رو spoil نکن...شاید خیلی ها بازی نکرده باشن.

باید بری arsuf که پایین نقشه تو kingdom مشخص شده و داره بال بال میزنه بیا اینجا،بیا اینجا :D

game_finisher

کاربر سایت
Jul 7, 2008
12
آخر بازی یه جوری تموم شد که اصلا معلوم نشد که ماجرای Altaiir چی بوده .
اصلا چرا اون دکتره این یاره رو برای این کار انتخاب کرده بود.
اول بازی دکتره بهش میگه که تو قاتلی ولی خوب یارو خداییش مظلوم نبود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر