Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بهزاد فکر کنم اونجا رو باید یه جوری بری که گارد ها نفهمن
اصول کلی :به نظر من پر کاربرد ترین اصل اینه که با نگه داشتن کلید راست و منتظر بودن حمله بدل بهشون بزنی;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
نسخه ی کامل بازی 3 DVD هست؟
بله
بهزاد فکر کنم اونجا رو باید یه جوری بری که گارد ها نفهمن
خب بعدش باید چیکار کنم
می دونی روی نقشه شکل یه تیر و کمان هست و وقتی می رسم به اهداف فکر میکنم روی پشت بام ها چند تا تیر کمان دار هست
ولی خب به محض اینکه بهشون نزدیک می شم اخطار می دن
راستی نمی شه بی صدا کسی رو کشت ؟
مث اول بازی که خیلی راحت می کشتیم آدم بدون اینکه متوجه بشن

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
یعنی اونی که ما گرفتیم ناقصه(2 دیویدی):huh:
اگه بازی برای شما بدون اشکال نصب شده و دارید بازی می کنید فکر نمی کنم موردی باشه
ولی من هر جایی رو که دیدم بازی دارای 3 DVD بود !!!

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
بله

خب بعدش باید چیکار کنم
می دونی روی نقشه شکل یه تیر و کمان هست و وقتی می رسم به اهداف فکر میکنم روی پشت بام ها چند تا تیر کمان دار هست
ولی خب به محض اینکه بهشون نزدیک می شم اخطار می دن
راستی نمی شه بی صدا کسی رو کشت ؟
آره قضیه این تیروکمونه همینه باید 4 تا سرباز که روی پشت بام ها هست رو بی سرو صدا بکشی برا این کار هم چاقویی که تو دستش هست رو انتخاب میکنی و زمانی که سربازه پشتش بهت هست دقیق بهش میچسبی میکشیش و الباقی هم همیطور تنها نکته اش همین هست که باید بهشون نزدیک بشی یعنی طوری نباشه طرفو بندازه رو زمین بعد الطیر هم ببپره روش و با چاقوش بزنتش.
اگه بازی برای شما بدون اشکال نصب شده و دارید بازی می کنید فکر نمی کنم موردی باشه
ولی من هر جایی رو که دیدم بازی دارای 3 DVD بود !!!
آره مشکلی نداشت از وست خودمونم هم گرفته بودم ، شاید اونایی که 3 تا میدن بیشتر میخوان سود کنند.:confused:

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
تمام شد.:((:((:(
چقدر زود تمام شد.
واقعا توپ بود.ولی کاش یکم بیشتر بود مراحلش.
بی صبرانه منتظر نسخه بعدیش هستم.
فقط امیدوارم مثل نسخه اولش نشه.که نسخه خرابش بیاد.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
آره مشکلی نداشت از وست خودمونم هم گرفته بودم ، شاید اونایی که 3 تا میدن بیشتر میخوان سود کنند.
جالبه من که دقت کردم هر 3 دیسک کاملا فضا رو پر کرده بودن !!
با این حال من که رایتی گرفتم فک نمی کنم هر 3 تا اونها به اندازه 2 DVD داخل بازار بیشتر باشه !!

از راهنمایی شما دوست خوبم هم ممنون !

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
فقط یه انتقاد از بازی.
این الطایر همه کار می کرد.صخره نوردی و کارایی که سم فیشر نمی کرد فقط چرا بلد نبود شنا کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا توی آب میوفتاد به رحمت خدا می رفت.;)
راستی از من هم 2تا دی وی دی بود .

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه چیزی واسه من سوال شده!!! altair قرار بود یه تیر کمان داشته باشه تو خیلی از عکس هاش پشتش آویزونه و حتی تو اون CG که اول بازی نشون داده میشه تیر کمون پشتشه ولی تو بازی نیست !!! چرا؟ :D

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
یه چیزی واسه من سوال شده!!! altair قرار بود یه تیر کمان داشته باشه تو خیلی از عکس هاش پشتش آویزونه و حتی تو اون CG که اول بازی نشون داده میشه تیر کمون پشتشه ولی تو بازی نیست !!! چرا؟ :D
خداییش اینو خوب اومدی.من تا آخر این بازی منتظر تیر و کمان بودم آخر هم که هیچی.هی میگفتم الان رییسش بهش تیر و کمان رو میده.آخر هم تمام شد.
فکر کنم می خواستن سر کار بزارن.برای مشتری جمع کردن.
این تیر و کمان مثل اورشلیم شده این دفعه دی وی دی ac میاد برای رفع مشکل تیر و کمان.:-"
mohsenfffاگه اول بازی که CG شروع میشه نگاه می کردی تیر و کمان رو هم میدیدی.

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
البته اگر تو دمو بازی بیشتر دقت کنید می بینید که الطیر به کمرش خنجر نداره و بجاش یه تیر کمون به دستش داره و یه غلاف تیر به کمرش.
شاید احتمالا سازندهای بازی تصمیم گرفت بجای تیروکمان یه خنجر بزارن که من شخصا خیلی ازش استفاده کردم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر