Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
واقعا زیبا بود امیدوارم شماره 2 زودتر بیاد
منم امیدوارم زودتر نیاد
چون به نظر من ممکن هست که از ارزش های بازی کم کنه و به سر انجام خیلی از بازی ها خوب که خوب بودن ولی به خاطر سود بیشتر بد شدن گرفتار بشن

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
منم امیدوارم زودتر نیاد
چون به نظر من ممکن هست که از ارزش های بازی کم کنه و به سر انجام خیلی از بازی ها خوب که خوب بودن ولی به خاطر سود بیشتر بد شدن گرفتار بشن
تایید میشه شدید محمد جون،چون الان باید یه خط داستانی خوبی واسه بازی در نظر گرفته بشه که بتونه پیشرفت کنه نه پسرفت! همونجوری که واسه Crysis گفتم حتی 2 سال هم کمه واسه کار کردن رو شماره دومش،اینم میگم 2 سال کمه واسه شماره دومش!

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
منم امیدوارم زودتر نیاد
به نظر من هم مهم اینه که بازی جالب باشه و یکمی دیر و زود مهم نیست

A.C

کاربر سایت
Apr 20, 2008
13
شما ها چه قدر ساده اید. خیال میکنید اول سری یک ساخته میشه بعد که فروش کرد سری 2 و همینطور الی آخر . بازی یا فیلمی که عنوان سه گانه پیدا کرد . هر سه پشت سر هم ساخته میشن منظورم اینکه در حال حاظر هر دو قسمت دیگه هم ساخته شدند.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
شما ها چه قدر ساده اید.
:horse:
خیال میکنید اول سری یک ساخته میشه بعد که فروش کرد سری 2 و همینطور الی آخر
من همچین حرفی زدم بهتره پست رو کانل بخونی من در مورد مدت زمان ساخت توضیح دادم نه تایید ساخت
منظورم اینکه در حال حاظر هر دو قسمت دیگه هم ساخته شدند.
واقعا ادم هر روز نظرات جدیدی تو سایت میبینه:lol:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما ها چه قدر ساده اید. خیال میکنید اول سری یک ساخته میشه بعد که فروش کرد سری 2 و همینطور الی آخر . بازی یا فیلمی که عنوان سه گانه پیدا کرد . هر سه پشت سر هم ساخته میشن منظورم اینکه در حال حاظر هر دو قسمت دیگه هم ساخته شدند.
ببخشید ما ساده نیستیم گل داریم :D
منظورم اینکه در حال حاظر هر دو قسمت دیگه هم ساخته شدند.
به به،فقط مونده بود شما بیای به ما بگی 2 سری بعد هم ساخته شده :D یه خرده فکر بد نیست

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
سلام.
نمیدونم به این نکته دقت کردید که الطیر یه زخم روی صورتش داره.یعنی از لبش شروع میشه و میاد به پایین همین زخم رو کسی که در حال حاضر باهاش بازی می کنید داره.
موفق باشید.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام.
نمیدونم به این نکته دقت کردید که الطیر یه زخم روی صورتش داره.یعنی از لبش شروع میشه و میاد به پایین همین زخم رو کسی که در حال حاضر باهاش بازی می کنید داره.
موفق باشید.
روی صورت دزموند این زخم رو دیدم ولی به صورت Altair دقت نکردم :D

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
من هم بازی رو تموم کردم...
این 2 مرحله اخر اضافه چیه؟
مرحله اخرش مگه نباید او پیره مرده که ازخودش کپی میگره رو کشت؟
:cool:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
آقا ما یه جایی موندیم...
روی نقشه نشون یه تیر و کمان هست...شهری هم که داخلش هستم همه ظاهرا مسیحی هستند !!!
من وقتی اونو انجام می دم رو نقشه چند تا هدف جدید می اد و به محض اینکه سرباز ها متوجه من می شن اونها پاک میشه
همون کار رو هم پشت دیوار قلعه تکرار میشه
وقتی که با اون یارو صحبت می کنم و یکی رو نشون می ده که همون نزدیکی ها هست و وقتی می کشمش انگار هیچ اتفاقی نمی افته

راستی ممنون میشم چند تا اصول کلی تو بازی رو به من بگید....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر