Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
راستي من يك سوال داشتم.وقتي كه بازي اصلي بياد ما تو اين آشفته بازار بازي هاي كامپيوتري چطوري بايد نسخه سالم و اصل رو از نسخه هاي خراب تشخيص بديم؟
لازم نیست شما تشخیص بدید مطمئنا تمام شرکتها که این مسئله خراب بودن بازیو فهمیدن وقتی نسخه ی کامل بیاد با فونت بزرگ روی بازی مینویسن (( نسخه کامل و بدون مشکل ))
هر چند الانم از این کلمه روی این بازی زیاد استفاده شده و همه دروغ گفتن البته بعضی از شرکتها نسخه ی روسی رو با انگلیسی ادقام کردن و بیرون دادن که مشکلی هم نداره بازی اما بازی دیالوگ هاش انگلیسیه اما تکست هاش روسی هست

آخرین ویرایش:

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام.راه رفتن شخصیت این بازی برای شما ها تو سیستمتون نرم و سریعه یا یه ذره سنگینی تو بازی احساس می کنید؟!؟! ;)

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
سلام.راه رفتن شخصیت این بازی برای شما ها تو سیستمتون نرم و سریعه یا یه ذره سنگینی تو بازی احساس می کنید؟!؟! ;)
كلا همين جوري كه گفتي هست من هم نسخه 360 رو بازي كردم PC هم يخورده بازي كردم فرقي نداره ، كلا سنگين راه ميره:)

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
سلام به همه ی دوستان عزیز این بازی به جز این مشکلاتی که شما گفتین مشکل دیگه ای هم داره که من و چند تا از دوستام باهاش مواجه شدیم.
این بازی با بعضی از سیستم ها سازگاره با بعضی نیست اولش اینو بگم ویندوز همه ی ما یکی حتی درایو کارت گرافیک و مشکی از این موارد نیست.
سستم من اینه
vga 7600gt 580mgh 256mb ddr3
cpu 3.6 ful
ram 2gb
من تو این بازی با افت فریم شدید مواجهم ولی یکی از دوتام که سیتمش از مال من ضعیفتره روی نورمال با 40 فریم اجرا میکنه اینم سیستم دوستم
vga 8500gt 512mb ddr3
cpu 3.6ful
ram 1gb
ولی یکی از دوتامم سیستمش از مال من هم بهتره اونم افت فریم داره اینم سیستم این دوستم
vga8600gts fatality ddr3 256mb
ram2gb bus 800
cpu 3.6ful
ولی تو این سیستمی که 2 تا از دوستام دارن فوقاعاده اجرا میکنه که سیستم اونا هم
vga 8600gt ddr3 256mb
ram2gb
cpu 3.6ful
اینم بگم اون سیستم دومی(8500) که نوشتم کپی اون دست یکی از دوستام هست ولی رمش 2گیگ هست اونم افت فریم زیادی داره چطوری میتونه 2تا سیستم مثل هم باشن ولی یکی رمش 1 گیگ بیشترر از اونیکی باشه و بدتر از اون بازی رو اجرا کنه...
لطفا راهنمایی کنین من که اولین باره چنین چیزی میبینم:love:

کسی نیست توی سایت به این بزرگی به ما کمک کنه....:((:((:((:((

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این شرکت ET-Games هم عجب نابغه هایی داره ها دست تمام cracker ها را از پشت بستن .انگار این ساعت قصد نداره 11 بشه.....................!!!!!!!!!!

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
کسی نیست توی سایت به این بزرگی به ما کمک کنه....
ایراد از ویندوز و درایور هست یا دستكاری nvidia control panel وگرنه همچین چیزی غیر ممكنه !!

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
ساعت از 11 رد شده:)(6 دقیقه) پس چرا نیومد:(:mad: ؟
یعنی اگر کرک رو دانلود کنیم تمومه دیگه به مشکل بر نمی خوریم؟
یعنی اشکال از data بازی نیست؟آخه حجم بازی خیلی از نسخه اصلیش کمتره........

آخرین ویرایش:

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
این قضیه منتفی شده برای دیشب بوده و بنظر من این شرکت کرک نداده بلکه نسخه روسی را با انگلیسی یه جوری تلفیق کرده من بازی را ندارم ولی مشکل کرک نیست که fixesh بیاد data بازی کلا مورد داره 18-19 فروردین بازی رو بگیرید

آخرین ویرایش:

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
این قضیه منتفی شده برای دیشب بوده و بنظر من این شرکت کرک نداده بلکه نسخه روسی را با انگلیسی یه جوری تلفیق کرده من بازی را ندارم ولی مشکل کرک نیست که fixesh بیاد data بازی کلا مورد داره 18-19 فروردین بازی رو بگیرید

تازه اگه تا اون موقعه بیاد تو ایران .

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ایراد از ویندوز و درایور هست یا دستكاری nvidia control panel وگرنه همچین چیزی غیر ممكنه !!
دوست عزیز اگه مطلبو درست خونده باشی اولش نوشتم که هم ویندوز هممون یکیه و هم دراور کارت گرافیک دوما من خودم تا حالا6تا وبندوز واسه خاطر این بازی عوض کردم و بیشتر درایو ها رو نصب کردم اخریشم درایو 169.21هست که بعد از 169.4 اومده

pooya-a

کاربر سایت
Dec 14, 2007
61
دوست عزیز اگه مطلبو درست خونده باشی اولش نوشتم که هم ویندوز هممون یکیه و هم دراور کارت گرافیک دوما من خودم تا حالا6تا وبندوز واسه خاطر این بازی عوض کردم و بیشتر درایو ها رو نصب کردم اخریشم درایو 169.21هست که بعد از 169.4 اومده

سلام دوست عزيز شما برند کارت گرافيک . مادربورد و رمتو ننوشتي توي اين آشفته بازار که اکثر قطعاتي به ظاهر اصلي هستند در باطن تقلبي هستند يک سيستم به ظاهر قديمي ولي اصلي خيلي بهتر از يک سيستم جديد به روزه غير اصل کار ميکنه گاهي اوقات قطعات خوبن ولي با هم
هماهنگ نيستن .

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
دوستان یکی از شرکت ها دیروز این فایلی که بازی رو به زبان روسی تبدیل می کنه رو گذاشت ...می خواستم ببینم دیگه مشکلی واسه بازی پیش نمیاد غیر از اینکه منو و زبان بازی روسی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر