Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
آقایون دعوا نکنید من دیروز دوستم ورژن روسی شو دان کرد امروز زنگ زدم ازش پرسیدم گفت 6.65
بعد منم چک کردم زده بود 6.64 وخوردی
بعدم این همه بازی که توی ریدمی شون حجم بالا زده ولی بعد از نصب حجمشون کمتره مثل : BF1242 - Airborn - Oblivion - Stronglehold -Cod4 - Crysis و ...

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
هائوون؟
من کلاً زیاد دنبال این بازی نبودم و اخبارش رو دنبال نمیکردم و زیاد تو جریاناتش نبودم. الان تازه دیدم که این بازی اصلاً هنوز نیومده و این چیزی که همه ش دارید بحث میکنید که چه جوری میشه درستش کرد، لابد بــِتا یا یه چی تو همین مایه هاست دیگه، درسته؟

حالا سوال من از شما اینه:
شماها که اینقدر خودتون رو برای این گیم کشتید و اینقدر داستان و چیزای دیگه ش براتون مهمه، چه جوری حاضر میشید یه چیز ناقص رو که مشکلات اساسی داره، بازی کنید؟! یعنی حاضرید یه چیز نصفه رو بازی کنید و لذت کامل رو نبرید، اما یه ماه صبر نکنید تا یه چیز درست حسابی بیاد؟
که اون وقت یکی هم بیاد اینجوری بنویسه:

اینم آخر و عاقبت کامپیوتر همش یا بازی هاش دیر میاد یا مشکل داره و تاخیر هم شده کارشون برای بازی کامپیوتر

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
به خدا من دیوانه شدم در مورد وست دیگه داره شایعه درست میشه یکی از سایتهای ایرانی ادعا داره که وست گفته که تا 2 روز دیگه کرک را به صورت رایگان پخش خواهد کرد پایین صفه میتوانید ببینید بعدش اینکه اول 500 تومان بود حالا شد رایگان ادعا دارن دوستان که باید دی وی دی را ببری تا بهت کرک رایگان را بدن خواهشن دوستان در وست بیان توضیح بدن برن در این سایت که اگر شایعه است تکذیب کنند پایین این صفه را ببینید مدیر بخش کامپیوترشون گفته:

http://www.bazinama.com/message/showthread.php?t=2330&page=20

دوستان خواهشا از خودشون حرف نزنن دوست عزیز شما یه لینک بهم نشون بده یوبی برای PC نسخه دمو داده از این بازی !!
بعد کجایی دنیا این طوری دمو میدن ؟؟؟؟؟
حتما نسخه روسی که سالمه و بعضی ها تا اخر بازی رفتن هم دمو بوده !!؟؟؟؟؟
این نسخه درسته نسخه نهایی نیست اما نسخه دمو هم نیست (میشه به عنوان دمو استفاده کرد نسخه انگلیسی را ) اما نسخه روسی کامل بوده !!!

دوست عزیز من عکس زیر را دیدم و این شک را در من انداخت که شاید دمو باشد :

http://www.xboxworld.com.au/images/features/assassinscreed_preorder-pac.jpg

مشکلات بازی لحظه به لحظه بیشتر میشه :D

من دیگه تو Damascos هم نمیتونم برم،عین اورشلیم crash میکنه :D

اول که قرار بود 12 gb باشه که بعد از متعادل شدن سیستم در خواستی میزان هارد هم پایین اومد شد 8 گیگ!
الان بازی 6 گیگ و خرده ای هست لانچ رسمی هم بیشتر از این نخواهد بود ;)

جواد جان زیاد مطمئن نباش یکدفعه دیدی یوبی بازی را کرد 39-20 گیگ اصلا این کارا از یوبی بعدی نیست فقط 27 روز مونده اگه عقب نیوفته این مدت را صبر کن جواد جون حالا کرش شد شد 27 روز صبر کن تا دیگه کرش نشه

-خدایی این بازی حیف است آدم اورجینالشو نگیره بعد خدمت دوستان بگم یک شرکت دیگه به نام دی سی ادعا داره نسخه آنها هم درست است و با تمام وجود حرف میزنند و با قاطعیت واقعا عجب داستانی داریم با این AC

آخرین ویرایش:

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
آقایون دعوا نکنید من دیروز دوستم ورژن روسی شو دان کرد امروز زنگ زدم ازش پرسیدم گفت 6.65
بعد منم چک کردم زده بود 6.64 وخوردی
بعدم این همه بازی که توی ریدمی شون حجم بالا زده ولی بعد از نصب حجمشون کمتره مثل : BF1242 - Airborn - Oblivion - Stronglehold -Cod4 - Crysis و ...
والا نسخه ای که من نصب کردم 6.65 هست و انگلیسی

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
منم همینو میگم به احتمال زیاد مشکل از کرکه به دو دلیل :
1. نسخه روسی یه همچین مشکلی نداشت . ( اورشلیمو می گم)
2. من یه 15 دقیقه پیش از دوستم این فایل اورشلیم ماله نسخه روسیشو گرفتم ریپلیس کردم بازم کرش می کنه .
آقا ای نسخه beta یا pre-release نیست چون نسخه روسی کامله ..!!!

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
به خدا من دیوانه شدم در مورد وست دیگه داره شایعه درست میشه یکی از سایتهای ایرانی ادعا داره که وست گفته که تا 2 روز دیگه کرک را به صورت رایگان پخش خواهد کرد پایین صفه میتوانید ببینید بعدش اینکه اول 500 تومان بود حالا شد رایگان ادعا دارن دوستان که باید دی وی دی را ببری تا بهت کرک رایگان را بدن خواهشن دوستان در وست بیان توضیح بدن برن در این سایت که اگر شایعه است تکذیب کنند پایین این صفه را ببینید مدیر بخش کامپیوترشون گفته:

http://www.bazinama.com/message/showthread.php?t=2330&page=20

عجب داستانی داریم با این AC

بازم شایعه ! west تاپیکش در بازیسنتر مشخصه . این بازینما چه انجمن شایعه درست کنی داره :laughing:

لطفا شما که اونجا عضو هستید توی اون تاپیک اعلام کنید شایعس . ممنون

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
بازم شایعه ! west تاپیکش در بازیسنتر مشخصه . این بازینما چه انجمن شایعه درست کنی داره :laughing:

لطفا شما که اونجا عضو هستید توی اون تاپیک اعلام کنید شایعس . ممنون

مهدی جان این مساله ای که گفتم مربوط به این بازی بود خواهشن برید در بازی نما بفهمین این شایعه ها از کجا آب میخوره در مورد شما خواهشن فروم را درست کنید مرسی راستی مهدی جان یک پیغم خصوصی برات گذاشتم که منتظر جوابم

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
دوستان لینک زیر فایل Assassins.Creed.Jerusalem.fix.rar رو گداشته که شاید کارمون رو راه بندازه!

ما که 46 تا بیشتر کانکت نمی شیم!از دوستان خواهش می کنم که تست کنن.

http://www.torrentz.com/ee19091e4bfde46889bb888ad846a805bca6c1a3
اینها فرقی با چیزهایی قبلی نداره همونا هست و فقطو فقط باید منتظر نسخه اصلی ماند

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نفر بعدی‌ای که از این شایعات مزخرف که از سایت‌های ایرانی شروع میشن رو اینجا پست کنه، برای همیشه از سایت بن میشه

خصوصا شما خانم یا آقای doghri که کم‌کم داری از حدش میگذرونی

ajjadesa

کاربر سایت
Jun 10, 2006
82
نام
sajjad
عنی باید تا کی صبر کنیم تا نسخه ی اصلاح شدش وارد بازار بشه ؟
بله دوست عزیز
بهزاد جان یه زحمتی بکش این هم اضافه کن اگه لازم می بینی دوستان از زدن پست بی ربط تو این تاپیک خوداری کنن خیلی داره صفحه ها الکی زیاد میشه فقط اگه کسی راهی چیزی پیدا کرد (تست هم کرد خودش مطئن شد ) تو تاپیک پست بزنه

headmaster

کاربر سایت
May 18, 2007
41
دوستان من دقیقا از بحث شما خبر ندارم ولی من این بازی رزو گرفتم دمو بازی رو میاره ولی میخواد بره تو منو منو میندازه بیرون !!!

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
این fix در واقع همون کراک است که چون فایل خود بازی خراب بوده ، به خاطر اینکه مسئله رو روی کراک نندازند ، از روی سایت هم برش داشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر