Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
ببخشید میشه توضیح بدی فریم یعنی چه؟!:blushing:

تا اونجا که اطلاع دارم Frame یا بهتره بگیم Frame Rate یه بازی به معنی تعداد فریم(تصویر) نمایش داده شده در یک ثانیه است که هر چقدر بالاتر باشه به همون نسبت واقعی تر به نظر میرسه

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دم یوبی گرم. اول قرار بود انحصاری برا ps3 بیاد ولی حالا یوبی گفته برا 360 بهتر از سایر پلتفورمها میسازه.:) این گیم پلی بازی که حدودا دوماه پیش اومده بود کسی دانلودش کرده؟ اگه میشه یکم در موردش توضیح بدین که چه کارایی میکنه.

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
دم یوبی گرم. اول قرار بود انحصاری برا ps3 بیاد ولی حالا یوبی گفته برا 360 بهتر از سایر پلتفورمها میسازه.:) این گیم پلی بازی که حدودا دوماه پیش اومده بود کسی دانلودش کرده؟ اگه میشه یکم در موردش توضیح بدین که چه کارایی میکنه.

واقعا دم یوبی گرم اخه مگه میشه این بازی فقط برای ps3 بیاد اگر این طور می شد خیلی ستم بود بچه ها یک مقدار کسانی که درباره ی بازی اطلاع دارن بیاین توضیح بدن من بد جوری در جو این بازی هستم مخصوصا بازی برمیگرده به تاریخ ایران .ممنون:love:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
ما شنیده بودیم بازی تو خاور میانه هست . همون شاه زاده فارس که برای ما بود برای 7 پشتش بسه با اون طراحی که از جاهای تاریخی کرده بود.
چند خطم از شخصیت بازی بگم:
اسمش الطیر هست که یه اسم عربی که در فارسی یعنی پرنده. الطیر و دیگر افراد گروه برای اینکه نشان بدن به گروه وفادار هستن انگشت یکی مونده به آخر (اسمشو نمیدونم ) را قطع میکنند و به جاش یه خنجر چاقویی چیزی ردیف میکنند که در بازی بیشتر با همنون ما سربازارو ترور میکنیم . حرکات الطیر بسیار خوب و نرم کار شده که میتونه تو جذاب شدن بازی کمک کنه.

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
چاخان میکنی!!:cheesygri مطمئنی
105.gif

نمی دونم برای چی یوبی داره روی ایران تاکید میکنه میشه یه نفر توضیح بده!!;)

hashem خان این بازی برمیگرده به زمان حسن صباح موسس فرقه ی اسمایلیی که این افراد اهل باطن خود را می دانستند و شایعاتی مبنی بر hashshin است که من توضیح بدم این افراد برای این که مامویتی را انجام دهند حشیش می کشیدند که کاملا غلط است حشاشین یا همون assassin گروهی بودند که در قلعه ی طوس وجاهای دیگر تعلیم میدیدندکه کارهای از قبیل ادم کشی یا از دیوار بالا رفتن و.... رو تعلیم می دیدند و در واقع همین کاماندوی خودمون بودند من درباره ی خنجری که در دستانشان می گذاشتن اطلاعاتی ندارم این گروه یعنی فداییون مطلق برای این که دچار وسوسه و.... نشوند خواجه می شدند و بعد از این که شخصی را به قتل رساندند قرص هایی که در ان بنگ وجود داشت رو می خوردند تا بمیرند و تحت شکنجه قرار نگیرند البته این چیز هایی که من گفتم مختصری از فداییون بود اگر باز هم سوال دارید بفرمایید. ممنون:love:

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
javid راست میگه من وقتی تریلر رو دیدم بازی فریم داشت هی آروم میشد مثلا شما با 5500 آبلیویون بازی کنید چطوری میشه سرعتش؟اینم اینجوریه آبلیویون با 5500 رو مثال زدم چون واقعا دمویی که من دیدم خیلی افت فریم داشت.

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
ممنون.
ولی اینو توضیح ندید که چرا یوبی داره رو ایران کار می کنه؟! برای چی مثلا نمی ره به چسبه به عراق قدیم یا مصر! یعنی تاریخ ما اینقدر جالبه که بشه روش کارد؟!
24.gif

لطفا کنید هر چی تریلر از این بازی هست بذارید شاید وقت شد رفتم دانلودش کردم!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ممنون.
ولی اینو توضیح ندید که چرا یوبی داره رو ایران کار می کنه؟! برای چی مثلا نمی ره به چسبه به عراق قدیم یا مصر! یعنی تاریخ ما اینقدر جالبه که بشه روش کارد؟!
24.gif

لطفا کنید هر چی تریلر از این بازی هست بذارید شاید وقت شد رفتم دانلودش کردم!!
هاشم جان ایران کلی تمدن و ... داشته بعد میگی چرا ایران؟;)

اینم تریلرهاش:
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=2581

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
این همه که ایران در توسط کشورهای سلطه طلب تحت فشاره نمی تونه تاثیر داشته باشه؟!;)
یا همین بازی vegas قضیه اش که میدونی؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
این همه که ایران در توسط کشورهای سلطه طلب تحت فشاره نمی تونه تاثیر داشته باشه؟!;)
یا همین بازی vegas قضیه اش که میدونی؟!
سازنده هاش با pop و این بازی نشون دادن کاری با سیاست ندارن!!
جریان vegas رو هم نمیدونم چیه جریانش؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر