Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
آره می دونم. یکم اولاش رو به زور تو کامپیوتر رفتم حال کردم باش . ولی خب رو کامپیوتر خیلی وضعش خراب بود و برای جلو رفتنش باید 6 7 گیگ آپدیت می زدی که در توانم نبود از دوستانم شنیدم رو پلی 4 هم 16 گیگ اینا آپدیت می خواد اجباری . ولی اگه لازم نداشته باشه خیلی بهتره . الان قیمتش هم پایینه . اقدام می کنم بگیرم
نه هیچ آپدیت اجباری نداره . بازی خوبه محیط پاریس واقعا زیبا کار شده

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
باور کنید خیلی تلاش کردم مثل نسخه های قبلی حداقل تموم کنم بازی رو ولی بعد از 10 ساعت بازی کردن راهی به جز بیخیال شدن واسم نمونده بود... این بازی از سوی من تحریم شد :d به مانند CoD نمیخام خاطرات خوبم با این مدل بنجول ها از بین بره..نمره من به بازی : باارفاق 4 از 10

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
باور کنید خیلی تلاش کردم مثل نسخه های قبلی حداقل تموم کنم بازی رو ولی بعد از 10 ساعت بازی کردن راهی به جز بیخیال شدن واسم نمونده بود... این بازی از سوی من تحریم شد :d به مانند CoD نمیخام خاطرات خوبم با این مدل بنجول ها از بین بره..نمره من به بازی : باارفاق 4 از 10

انتظار داشتی با 740m راهی به جز بی خیال شدن برات بمونه؟:-/

• Like
Reactions: TeTration

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
درکتون نمی کنم کلا، از نظر گیم پلی یونیتی بهترین AC بود، تنها نقطه ضعفش داستان و فریم ریتش بود. Syndicate که می گن از اونم خفن تره:D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
درکتون نمی کنم کلا، از نظر گیم پلی یونیتی بهترین AC بود، تنها نقطه ضعفش داستان و فریم ریتش بود. Syndicate که می گن از اونم خفن تره:D

دقیقا! به نظر من از نظر گیم از همه نسخه ها، اساسین تر (!) بود، حتی نسخه 1 و 2 و برادرهود.:D
باید قشنگ مخفی کاری می کردی و اگه دیدی می شدی رسما باید خودتو مرده می دونستی. پارکور هم تو این نسخه خیلی خوب شده بود. واسه پایین اومدن از ساختمون ها خیلی راحت پایین می اومدی.

مشکلی که من باهاش داشتم یه کم داستانش بود و این که مثل 4 5 نسخه اول (بجز نسخه 1) اصلا به زمان حال نمی پرداخت. البته اون قضیه فریم ریتش بماند!
اگه موقع لانچ بازی اون مساله فریم ریت را درست می کردن و کمتر شاهد باگ های ریز و درشت تو بازی می بودیم احتمالا با یه متای خیلی خوب مواجه بودیم و این قدر آبروی این فرنچایز نمی رفت.
شاید حتی رو نقدهای سیندیکیت هم تاثیر میذاشت!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دقیقا! به نظر من از نظر گیم از همه نسخه ها، اساسین تر (!) بود، حتی نسخه 1 و 2 و برادرهود.:D
باید قشنگ مخفی کاری می کردی و اگه دیدی می شدی رسما باید خودتو مرده می دونستی. پارکور هم تو این نسخه خیلی خوب شده بود. واسه پایین اومدن از ساختمون ها خیلی راحت پایین می اومدی.

مشکلی که من باهاش داشتم یه کم داستانش بود و این که مثل 4 5 نسخه اول (بجز نسخه 1) اصلا به زمان حال نمی پرداخت. البته اون قضیه فریم ریتش بماند!
اگه موقع لانچ بازی اون مساله فریم ریت را درست می کردن و کمتر شاهد باگ های ریز و درشت تو بازی می بودیم احتمالا با یه متای خیلی خوب مواجه بودیم و این قدر آبروی این فرنچایز نمی رفت.
شاید حتی رو نقدهای سیندیکیت هم تاثیر میذاشت!!

خداییش آره . یونیتی واقعاََ چیزی بود که طرفدارا منتظرش بودن . فقط مشکلات تکنیکی کار دستش داد
syndicate با اینکه نقدای خوبی گرفته و متای قابل قبولی داره هنوز برای من یک Assassin's Creed تمام عیار نیست . احساس میکنم خیلی مثل بتمن شده ( از ساختمانها بالا رفتن و مبارزاتش ) ...
نمیدونم بقیه هم این حسو دارند یا نه

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
:|
مگه میشه ؟
یادم میاد اوایل که اومده بود میشد تو گرافیک اپشنش nvidia game work ها رو تغییر داد !!!
Nvidia Gameworks داره و الان هم میشه تغییر ـش داد مثل Soft Shadows , TXAA ولی Nvidia Hairworks نداشت گزینه ای.

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
سلام دوستان این بازی چجوری 100 میشه؟بازی تموم شده 49 درصد هست حالا یه چند تا جتنبی هم رفتم
بعد یه سوال دیگه یه صندوقی هست زیر زیمن راهی بهش نیست اصلا باید مرحله ای بریم تا راه باز بشه یا باگ بازیه ؟

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
يه هفتس دنبال لينكاي بازيم كسي سراغ نداره؟كميته اشغال عوضي پاك كرده لينكاشو...تورنتشم سرعتش خيلي پايينه يه هفتس هرشب دانلود مي زنم تازه شده ١٩ درصد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر