Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بازی تو فرانسه و پاریس هست بعد برج ایفل تو بازی نیست؟؟این پس چیه؟؟
auw7dkio13rini7oft9u.png

این تصویر که Fan-Art ـه و یکی از طرفدارها درست کرده.

انقلاب فرانسه بین سالهای 1789 - 1799 اتفاق افتاد.

اما شروع ساخت برج ایفل مربوط به سال 1887 ـه.

220px-Construction_tour_eiffel.JPG

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
خاکتوسرشون...یه ذره جلوتر میساختن...مزه ی بازی به همون ایفل بود:| عیب نداره جا برای بالا رفتن زیاده..!! :d
گفتین مزه.....بیشترین لذتی که من از تریلر cg و co-op بازی بردم این بود که assassin ها افراد غنی، سیاستمدارا و ...... رو میدادن دست خود انقلابی ها تا به سزای اعمالشون برسونن.
از جایگاه اجتماعیشون و کاری که برای مردم میکردن بشدت خوشم اومد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گفتین مزه.....بیشترین لذتی که من از تریلر cg و co-op بازی بردم این بود که assassin ها افراد غنی، سیاستمدارا و ...... رو میدادن دست خود انقلابی ها تا به سزای اعمالشون برسونن.
از جایگاه اجتماعیشون و کاری که برای مردم میکردن بشدت خوشم اومد.
دقیقا منم :D
AC III هم در مورد انقلاب بود ولی من با این که خیلی بازیش کردم و 1 بار کامل تمومش کردم اصلا انقلابی رو حس نکردم :| اصلا نحوه روایت داستان جالب نبود و شخصیت پردازی و ... هم که دیگه بچه ها میدونن!
اما همین تریلر گیم پلی Co-op بازی اون آخر که طرفو گرفتن پرتش کردن پایین و انقلابی زدن دهنشو سرویس کردن بشدت حال کردم! یعنی عالی بود! :D
ابهت خاصیم داشتن این چهار تا :D

بعد چیزی!!! اینکه روی کاور بازی عکس هر چهار تا کارکتر هست! ممکنه بازی توی سینگل یک حالتی مثل GTA V داشته باشه و بشه بین کارکترا سویچ کرد؟!؟!
بنظرم این نسخه باید مثل AC IV که ایده جنگ های دریایی رو داشت و به بهترین نحو ممکن پیاده شده بود ایده جدیدی داشته باشه و اگه بخواد مثلا مثل AC III فقط یک تارگت بده بکشی یا بگه Tail کن و کارای همیشگی AC بنظرم دوباره جز ضعیف ترین نسخه ها میشه پس باید یوبی یک ایده جالب مثل همین سویچ کردن شخصیتا بزاره! بنظر خوب باشه!
جنگای دریایی هم اگه داشته باشه بنظرم بد نیست :D

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دقیقا منم :D
AC III هم در مورد انقلاب بود ولی من با این که خیلی بازیش کردم و 1 بار کامل تمومش کردم اصلا انقلابی رو حس نکردم :| اصلا نحوه روایت داستان جالب نبود و شخصیت پردازی و ... هم که دیگه بچه ها میدونن!
اما همین تریلر گیم پلی Co-op بازی اون آخر که طرفو گرفتن پرتش کردن پایین و انقلابی زدن دهنشو سرویس کردن بشدت حال کردم! یعنی عالی بود! :D
ابهت خاصیم داشتن این چهار تا :D

بعد چیزی!!! اینکه روی کاور بازی عکس هر چهار تا کارکتر هست! ممکنه بازی توی سینگل یک حالتی مثل GTA V داشته باشه و بشه بین کارکترا سویچ کرد؟!؟!
بنظرم این نسخه باید مثل AC IV که ایده جنگ های دریایی رو داشت و به بهترین نحو ممکن پیاده شده بود ایده جدیدی داشته باشه و اگه بخواد مثلا مثل AC III فقط یک تارگت بده بکشی یا بگه Tail کن و کارای همیشگی AC بنظرم دوباره جز ضعیف ترین نسخه ها میشه پس باید یوبی یک ایده جالب مثل همین سویچ کردن شخصیتا بزاره! بنظر خوب باشه!
جنگای دریایی هم اگه داشته باشه بنظرم بد نیست :D

ازین ایده ی کثیفت خوشم اومد مجید:d اینطوری باشه خیلی جالب میشه...چهارتا آساسین با چهار نوع خلق و خوی جدا....یکی مذهبی/یکی دختر باز:d/یکی خشن/یکی باهوش ..!!

بعدا نظر سنجی میزارن این چهارنفر باحالترن یا اون سه نفر تو GTA V:))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ازین ایده ی کثیفت خوشم اومد مجید:d اینطوری باشه خیلی جالب میشه...چهارتا آساسین با چهار نوع خلق و خوی جدا....یکی مذهبی/یکی دختر باز:d/یکی خشن/یکی باهوش ..!!

بعدا نظر سنجی میزارن این چهارنفر باحالترن یا اون سه نفر تو GTA V:))
این تو بازی نباشه دعاتون می کنم:D

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یکی ازینا باید ببندم به دستم هرکی چرت و پرت گفت ازش استفاده کنم..!!میره تو دست راست جهت اطلاع:dطراحیش شیکه!!

vwhng3e9qfeafftto6ee.jpg
---------------------------------------------
تریلرو دیدم...فوق العاده بود..اصلا نمیشه صبر کرد...انیمیشن ها به مراتب از قبلی بهتر بودن.. Coop انجام دادن مرحله ای که نشون داد عالی بود...کارشون رو بلد بودن..!!ستیل دوئیدن یارو هم عالی بود..بنظرم تبدیل به یکی از محبوب ترین شخصیتهای این سری بشه..اگه جای اتزیو رو نگیره حداقل از کانر بهتره..!!طراحی لباسش یه کم تو ذوق میزد..هیچ جزئیاتی نداشت.پاشیده شدن خون روی دیوارو سطوح سفید هم جالب بود...رفلکشن و کیفیت بالای تکسچرها هم درحد خوبی بود...!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این تصویر که Fan-Art ـه و یکی از طرفدارها درست کرده.

انقلاب فرانسه بین سالهای 1789 - 1799 اتفاق افتاد.

اما شروع ساخت برج ایفل مربوط به سال 1887 ـه.

220px-Construction_tour_eiffel.JPG
اه میمردن یک موقعی درست میکردن که برج ایفل توش باشه ازش بریم بالا؟ :| ای کاش میبود واقعا خاطره انگیز میشد بازی!

هنوز بازی The Saboteur رو یادم نمیره که میشد تا بالاترین قسمت برج ایفل رفت و خیلی هم زیبا ساخته شده بود :( ای کاش این تو هم میبود :|
اینجا هم نوکش بود! من همیشه میرفتم خودمو پرت میکردم پایین :|

البته باز خوبی بازی اینه که اگه تریلرا رو دیده باشین شهر و خونه هاش از نظر شکل و شمایل به شهرای و خونه های ایتالیایی نزدیکه و دیگه مثل اون لندن توی ACIII خشک نیست شهراش :x

آخرین ویرایش:

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
http://up.gamesroom.ir/images/l7nfmyk5r60df59l1bt.jpg
پای این یارو چرا اینطوری شده؟:D باگ داشت تریلر:|
بازم دیدم توش:|
ولی در کل عالی بود. از در و دیوار خیلی قشنگ بالا میرفت.لباس شخصیتشم خیلی خوب بود.ساده:D
یکم بالاتر یکی از دوستان گذاشتن. ضمنا اینا باگ نیستن. جزوی از سری Assassin's Creed هستن.:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
http://up.gamesroom.ir/images/l7nfmyk5r60df59l1bt.jpg
پای این یارو چرا اینطوری شده؟:D باگ داشت تریلر:|
بازم دیدم توش:|
ولی در کل عالی بود. از در و دیوار خیلی قشنگ بالا میرفت.لباس شخصیتشم خیلی خوب بود.ساده:D
الان خیلی واسم سوال شده این از کجا آوردی :|
من هم تریلرشو دانلود کردم هم مراسم E3 ـش اما مال من همچین حرکتی توش اتفاق نمیوفته و باگ خاصی هم نمیگیره :|

نه جدی این مگه مال تریلر Co-op بازی نیست؟ اون که اینجوری نمیشد! دویست بارم نگاه کردم اصلا باگ نگرفت :|

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
گرافیک عالی ... اتمسفر بسیار عالی ... اون 4 تا هم یا ابهت خاصی داشتند ....
مشتاقم بدونم داستان زمان حالش چیه ....
فقط امیدوارم جنگیدنش از حالت یک نواختی اومده باشه بیرون و یک تنه حریف 20 یا بیشتر نباشیم مثل نسخه های قبل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر