Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام دوستان عزیز . می دونم که مدت زیادی از انتشار این بازی گذشته است ولی یادمه زمانی که منتشر شد من به عشق این سری رفتم سریع دیسک بازی رو روز اول خریدم ولی نتونستم دو سه ساعت بیشتر بازی کنم از بس که باگ و مشکلات فنی داشت . اصلا ادامه ی بازی برام مقدور نبود و واسه همینه سریع رفتم پسش دادم . و تا به الان کلا بیخیال تجربه اش شدم . خلاصه بگم اینه که اون زمان یادمه کلی از گرافیک و مشکلات فنی بازی یوبی تحت فشار بود و کلی هم بروزرسانی داد. ولی من دیگه جرات نکردم برم سمتش. تا امروز که دیدم تخفیف 70 درصد در استور سونی خورده و حدود نه دلار قیمت خورده البته تا 15 سپتامبر. به نظرتون الان این بازی بهتر شده اینکه مشکلات قدیم رو هنوز داره و کلا ارزش بازی کردن رو وقت رو داره که من بخرمش یا نه کلا بازهم بیخیالش بشم ؟ ممنون اگه دوستان عزیز راهنمایی درست بفرمایند. اینو می دونم که این سری زیاد میل هواداران نیست البته خودم از هواداران این بازی هستم ولی خوب اساسینه دیگه. تا الان هنوز درگیر والهالا هستم که تقریبا آخراش رسیدم . ولی برای خرید این بازی یونیتی دو به شک هستم . ببخشید اگه زیاد حرف زدم .
باگ که نداره تقریبا ولی یه مشکل دیگه هست ، شما الان داری والهالا بازی میکنی و به گیم پلی اون عادت کردی ، بازی های قبل سه گانه آخر گیمپلیشون تاریخ گذشته شده ، ممکنه بری سراغ این بخوره تو ذوقت.
اگه نسخه ی دیگه ای از سری داری یه تست بزن ببین میتونی با گیمپلیش کنار بیای یا نه.
چون خود من بعد این سه نسخه آخر رفتم دوباره نسخه های قدیمی رو بازی کنم ولی نتونستم با کمبتش کنار بیام.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
باگ که نداره تقریبا ولی یه مشکل دیگه هست ، شما الان داری والهالا بازی میکنی و به گیم پلی اون عادت کردی ، بازی های قبل سه گانه آخر گیمپلیشون تاریخ گذشته شده ، ممکنه سری سراغ این بخوره تو ذوقت.
اگه نسخه ی دیگه ای از سری داری یه تست بزن ببین میتونی با گیمپلیش کنار بیای یا نه.
چون خود من بعد این سه نسخه آخر رفتم دوباره نسخه های قدیمی رو بازی کنم ولی نتونستم با کمبتش کنار بیام.
من بعد از سالها assassins بازی نکردن رفتم سراغ origins. بعد از origins رفتم سراغ unity و به یاد نسخه های اول سری بسیار از گیم پلی unity لذت بردم. :)

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
خیلی از نسخه های اساسین رو بازی نکردم یا نصفه نیمه ولش کردم حالا به دلایل مختلفی قبیل قفل شدن بازی یا وقت کافی نداشتم یا اینکه اینقد از نظر فنی داغون بودن ولی در کل گیم پلی سرگرم کننده ایی دارن .یونیتی رو میخام بخرم چون تخفیف خوبی خورده و سر فرصت بازیش کنم .تو این نسل هشتم حقیقتا خیلی بز بازی ها رو یا تجربه نکردم یا نصفه ولشون کردم .

• Like
Reactions: ehsan M

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
من بعد از سالها assassins بازی نکردن رفتم سراغ origins. بعد از origins رفتم سراغ unity و به یاد نسخه های اول سری بسیار از گیم پلی unity لذت بردم. :)
اتفاقا الان سیندیکیت رو گرفتم دوباره برمش ولی هنوز نرفتم تو بازی ، چند سال هم از چیزی که تو پست بلاتر گفتم میگذره ، ببینم چی میشه :D

• Like
Reactions: ehsan M and aha2012

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
با تعریف هایی که دوستان کردن و تحقیقی که کردم دیشب بازی را با 8 دلار که واقعا هم قیمت مناسبی داره بازی را برای دانلود گذاشتم . ان شالله تو نوبت بازی گذاشتمش بعد والهالا سراغ یونیتی میرم. حالا جدای از تغییر سبک بازی سری اساسین همیشه این سری برای من سرگرم کننده بوده و هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر