Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این فلش بک اول بازی که چندتاست خیلی جالبه تمام اساسین های قبلی رو داره کسی تست کرده همشو ؟
راستی کسی این باگ فیس رو دیده ؟

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
سلام دوستان من تازه کنسول رو گرفتم و اولین بازی هم assassins creed unity بود می خواستم بدونم شما ها هر دفعه برا بازی های جدید بازی هاتون رو عوض می کنین کجا؟ و یا میفروشین کجا؟ ممنون میشم دوستان جواب بدن

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام دوستان من تازه کنسول رو گرفتم و اولین بازی هم assassins creed unity بود می خواستم بدونم شما ها هر دفعه برا بازی های جدید بازی هاتون رو عوض می کنین کجا؟ و یا میفروشین کجا؟ ممنون میشم دوستان جواب بدن

بستگی به وضعیت مالی خودت داره خوب
بعضی ها توان مالیش رو دارن و بازی هارو نگه میدارن ولی بعضی ها هم حالا یا از بازی خوششون نمیاد یا برای تجربه بازی جدید میرن عوضش میکنن
بازی ها هم اگه تهرانی که میتونی بری پاساژ های مختلف مثل پایتخت (نری بهتره :|) یا توپ خونه اما بهترین کار اینه که با مصرف کننده عوض کنی بازی هات رو
میتونی از تاپیک مربوط به تبادل بازی های Ps4 یا از تو بازارسنتر بازی هات رو برای فروش یا تعویض بزاری

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

برای فروش یا تعویض باید بری به بخش بازار سنتر یعنی لینک زیر

از اونجا هم از سمت راست افزودن آگهی جدید رو میزنی و باقی مراحل
باید توضیحات بخش بازار رو بخونی برای این کار از سمت چپ گزینه راهنما رو بزن و توضیحات این بخش رو کامل بخون

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان بازی چه طوره ؟ کلا الان وضعیت طوری نیست بخوام چند بازی بگیرم کلا از همه سبک ها هم استقبال میکنم بین فارکرای ، وی و اساسینز کدوم رو پیشنهاد میدید؟ من خودم الان 4 ماهه منتظر اساسینز هستم چون نسخه قبلی اصلا مورد توجهم نبود اما این یکی به نظر متفاوت میرسید. به نظرتون کیفیتش در مقایسه با سایر رقبای موجود نسل 8 چطوره ؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام دوستان بازی چه طوره ؟ کلا الان وضعیت طوری نیست بخوام چند بازی بگیرم کلا از همه سبک ها هم استقبال میکنم بین فارکرای ، وی و اساسینز کدوم رو پیشنهاد میدید؟ من خودم الان 4 ماهه منتظر اساسینز هستم چون نسخه قبلی اصلا مورد توجهم نبود اما این یکی به نظر متفاوت میرسید. به نظرتون کیفیتش در مقایسه با سایر رقبای موجود نسل 8 چطوره ؟
اولویت به نظر من
وی
فارکرای
آخر یونیتی...

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر

نسخه Unity از نسخه قبلی ( Black Flag ) افتضاح تره به نظر من تو نسل 8 هم بین بازی هایی که تازه اومدن Unity از همه پایین تره . بهترین انتخاب به نظر من و پیشنهاد من به شما Far Cry 4 هستش که واقعا بازی عالی ای هستش .

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

اگه AC بازی کردی و با سبکش مشکلی نداره شدیدا پیشنهاد میشه:d از شماره های قبلیش یه سرو گردن بالاتره :d
اکه کلا این سبک رو نمیپسندی بهتر بری سراغ Far cry :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بعضی از بازی ها رو تا موقعی که خودت بازی نکنی انگار نمیشه از کیفیت مراحل و ... ـش باخبر شد :| الان به متا نگاه میکنی میبینی نمرات بخاطر افت فریم و مشکلات فنی خیلی افت داشته! به نظرات کاربرا نگاه میکنی میبینی هیچ کس در مورد خود بازی حرف نمیزنه و همش بحث افت فریم و ... هست! و از همه بدتر اینه که نسخه های کنسولی هم همینطوریه و اونجا هم همین قضیه هست!
ولی باز بازی توی مراسم The Game Awards ـه امسال نامزد بهترین بازی اکشن ادونچر هست و همین امیدوار کنندس برا منی که هنوز بازی رو نگرفتم :| :D

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
به نظر من اول
Unity
farcry
gta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر