Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

mhs

کاربر سایت
Aug 29, 2011
29
نام
منصوره
من19/22 تاtreasure map روپیدا کردم
elite fire barrel storage مونده تا100% اپگرید بشه
679,381
502,44
621,277
نقشه این 3تا رو پیدا نکردم بایدآنلاین بازی کنم برای پیدا کردنشون؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خیلی جالبه این بازی :D ! کسی تو هاوانا مشکل فریم ریت نداره ؟
آقا من یه نکته ایو فهمیدم اونم اینه که این حملات توپ خانه ایو اگه ارتفاعشو کم کنید damage بیشتری وارد میکنه :D من فکر میکردم باید دکل ها رو بزنیم نگو بدنه کشتی مهمه :D !

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
خیلی جالبه این بازی :D ! کسی تو هاوانا مشکل فریم ریت نداره ؟
آقا من یه نکته ایو فهمیدم اونم اینه که این حملات توپ خانه ایو اگه ارتفاعشو کم کنید damage بیشتری وارد میکنه :D من فکر میکردم باید دکل ها رو بزنیم نگو بدنه کشتی مهمه :D !

توپ خانه برای بدنه کشتی مقابل هستش و برای دکل ها باید از chain shot استفاده کنید. (اون توپ هایی که با زنجیر به هم متصل شدند).
در مورد توپ خانه، هر چه قدر از فاصله نزدیکتری شلیک کنید میزان تخریب بیشتر می شه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من19/22 تاtreasure map روپیدا کردم
elite fire barrel storage مونده تا100% اپگرید بشه
679,381
502,44
621,277
نقشه این 3تا رو پیدا نکردم بایدآنلاین بازی کنم برای پیدا کردنشون؟
این سه تا نقشه رو باید از طریق fleet بگیرید.سه جا بود که کشتی میفرستین وقتی برگردن نقشه رو هم براتون میارن,البته اگه از اول بازی فلیت هم داشتین بهتر بود چون نقشه سوم خیلی باید وقت برا فلیت گذاشته باشید تا محلش ازاد بشه.
برای استفاده زا fleet هم باید آنلاین باشین.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
میذارم تو اسپولر ولی شما حتما بخون:d
ادوارد فقط لباسشو میپوشه. اسیسنز که نمیشه... حتی بعدا هم بهش پیشنهاد میدن میگه نه! تا اینجا که من رفتم هنوز اسیسنز نشده! لباس اون بنده خدا هم فقط خوشش اومد پوشید

- - -ویرایش - - -

اسن رو هم نمیزارم تو اسپویل ولی شما حتما بخون
والا مگه اساسین شدن کشکه اگه کشکه هرکی میره یه لباس میپوشه میشه اساسین منظور من این بود که مهارت ها رو یهو از کجاش در آورد میشد یواش یواش بهتر میشد واقع گرایانه تر بود

By Tapatalk

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
اسن رو هم نمیزارم تو اسپویل ولی شما حتما بخون
والا مگه اساسین شدن کشکه اگه کشکه هرکی میره یه لباس میپوشه میشه اساسین منظور من این بود که مهارت ها رو یهو از کجاش در آورد میشد یواش یواش بهتر میشد واقع گرایانه تر بود

By Tapatalk
کانر هم تو دوره نوجوونیش این مهارتارو داشت قبل اسیسنز شدنش! ایراد بنی اسراییلی نگیرید!!!:|

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کانر هم تو دوره نوجوونیش این مهارتارو داشت قبل اسیسنز شدنش! ایراد بنی اسراییلی نگیرید!!!:|

اصلا من هیچی بقیه نظر بدن اینکه شخصیت اصلی بازی یهو لباس اساسین میپوشه و همه مهارت ها رو بدست میاره تو ذوق بعضی ها نمیزنه
لباس گجت که نیست

By Tapatalk

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اصلا من هیچی بقیه نظر بدن اینکه شخصیت اصلی بازی یهو لباس اساسین میپوشه و همه مهارت ها رو بدست میاره تو ذوق بعضی ها نمیزنه
لباس گجت که نیست

By Tapatalk

لباس رو که دزدید! چه مهارتی؟
اگه مهارت حرکتی باشه! که یه ملوان فرض همه اون کارها رو میتونه بکنه و سرعت خوبی داره!
مهارت جنگی هم که یه دزد دریایی باید مبارزش خوب باشه!
ادوارد هم ادم معمولی نیست! هوش و ذکاوتش بالاست!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
لباس رو که دزدید! چه مهارتی؟
اگه مهارت حرکتی باشه! که یه ملوان فرض همه اون کارها رو میتونه بکنه و سرعت خوبی داره!
مهارت جنگی هم که یه دزد دریایی باید مبارزش خوب باشه!
ادوارد هم ادم معمولی نیست! هوش و ذکاوتش بالاست!

من منظورم این نبود که اساسین ها کار خاصی انجام میدن یا مهارت خاصی دارن ولی به هر حال یه style جنگی دارن که با یک لباس عوض کردن اکتساب نمیشه

By Tapatalk

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من منظورم این نبود که اساسین ها کار خاصی انجام میدن یا مهارت خاصی دارن ولی به هر حال یه style جنگی دارن که با یک لباس عوض کردن اکتساب نمیشه

By Tapatalk
استایل با مهارت فرق داره!
اینو منم قبول دارم! البته ادوارد اصلآ استایل یک اساسین رو نداره! همون طور که کانر هم نداشت!
کلآ این 2شماره رو اگه یه اسم دیگه میذاشتن روش بهتر بود!
فلسفه و خط فکری اساسین ها چیز دیگست..

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
سلام دوستان من بازی و تمام کردم ولی دو تا کلید رو نمی دونم از کجا باید بگیرم و سه تا نقشه وفقط شهر kingston که سفید مونده که کافه رو بهم نشنون نمی ده منظورم ماموریت های اسنسین هست که کلید ها رو بگیرم نمی دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه ممنون می شم راهنمایی بفرمائید

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
جواب اکثر سوال هامو گرفتم
یه سوال موند
این اخرین آپگرید 750 تا الوار میخواد کنجایش 500 تاست چجوری میشه جریان ؟

آخرین ویرایش:

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
دوستان یه سوال دارم.
بعضی از این مراحل زیر دریا، وقتی که می رم پایین می زنه که area not available. دقیقا منظورش چیه؟ یعنی بعضی از اینا بعد از انجام مراحل خاصی باز می شن؟ مربوط به قلعه های اطراف نیست؟ الان اینجایی که هستم قلعه های اطرافش رو تسخیر نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر