Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
pieces of art هایی که در general store ها به فروش میرسن به چه دردی میخورن؟
اگه بخریمشون کجا میتونیم ببینیمش؟

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
دوستان انلاینش چجوریاست؟
ارزش خریدن داره انلاینش؟

MULTIPLAYER MODES

WANTED

• Free For All: 4 to 8 players
  • Game session: 1 round of 10 minutes

این مد که در هر 3 بازی تا بحال وجود داشته به این صورت هستش که 4 تا 8 نفر در طول 10 دقیقه با توجه به مقصدی که بازی از هدف مورد نظر میده به کشتن حریفان میپردازند.
به طور قطع کسی که رتبه اول رو در همون مسابقه داره تعقیب کننده های بیشتری دنبالش هستن. نشان دادن مکان کسی رو که میخواید بکشید بوسله یک دایره نشون داده میشه که یاد گرفتنش راحته.

MANHUNT

• Team Mode: 4 to 8 players, 2 Teams
  • Game session: 2 rounds of 5 minutes

در این مد در دو راند 5 دقیقه ای در دو تیم 2 تا 4 نفره یک راند به دفاع در مقابل حریف و یک راند به کشتن حریفان میرید.تیمی که امتیاز بیشتری جمع کنه برندست و کسی هم که بیشترین امتیاز رو داشته باشه اول میشه.

DEATHMATCH

.Free For All: 4 to 8 players
Game session: 1 round of 10 minutes
در این مد که 4 تا 8 نفر رو ساپورت میکنه با استفاده از چشمک زن بالای صفحه میتونید حریفی که انتخاب میشه رو شناسایی و بکشید. به این شکله که وقتی حریفت رو میبینی عکسش بالای صفحه پررنگ میشه و اگه کسی رو بکشه یا بدو ـه بهت نشون میده که کدومه

ARTIFACT ASSULT

Team Mode: 4 to 8 players, 2 Teams

در این مد که از 4 تا 8 نفر رو پشتیبانی میکنه میتونید به پایگاه دشمن برید و آرتیفکت رو دزدیده و به پایگاه خود ببرید تا یک امتیاز برای تیمتان به ارمغان بیارید. هر تیمی که بیشترین آرتیفکت رو اسکور کنه برندست و از طرف دیگه بازیکنی که بیشترین امتیاز رو بیاره هم برندست. در صفحه اگر از نقاطی که قرمز هستش عبور کنید به عنوان هدف شناخته میشید و دشمن میتونه شما رو بکشه ولی اگه دشمن به پایگاه شما بیاد شما باید بکشیدشون.

DOMNITATION

Team mode: 4 to 8 players, 2 Teams

مد فوق العاده که سرگرم کننده هم هست. نقاطی در نقشه مشخص شده مانند عکس که تیم باید به تصرفشون بپردازه. اگر تیمی که اون محیط رو تصرف کرده جلوی ورود حریف رو به داخل نگیره و حریف تا چند ثانیه در داخل بیس حضور داشته باشه بیس مال دشمن میشه و دشمن بلافاصله میتونه شما رو به قتل برسونه. اون موقع شما باید استان(stun) کنید حریف رو.

ASSASSIANTE

Free For All: 4 to 8 players

از مد های پر طرفدار مولتی سری هستش که ما بدلیل پینگ بدمون کارمون خیلی سخت تر از خارجی هاست. در این مد باید به دنبال حریفان خود با توجه به جایی که بازی نشون میده بگردید و روی حریفان خود قفل کنید و سپس اونا رو بکشید تفاوتش با wanted هم اینه که دیگه نمیگه طرف کیه و کجاس فقط یه مختصات از مکانی که طرف هست رو میده بقیش با خودته- فرق دیگش هم اینه که هیچ کس دنبال کس دیگه ای نیست خودت باید یکی رو پیدا کنی lock کنی روش بعد میشه عین وانتد با این تفاوت که هر وقت بخوای میتونی بیخیالش بشی و بری دنبال کس دیگه

خلاصه اگه نظر منو بخوای ارزشش رو داره صد در صد - البته اولاش خیلی خیلی سخته کار چون هیچی نداری لولت پایینه - نمیتونی خوب تشخیص بدی کی کجاس کی دنبالته کی npc ـه و بفهمی هم هیچ کاری عملا نمیتونی بکنی چون ability و perk نداری
مولتیش خیلی صبر و حوصله میخواد تو پیدا کردن و تعقیب هدفت و خیلی دقت و سرعت تو عکس العمل میخواد واسه فرار از دست کسی که دنبالته-

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه چند روز نبودم این عکسو براتون بزارم :D
کی اینجا ادعا میکرد؟:D
http://
تمام اچیومنتای بخش سینگل بازی رو هم گرفتم :) فقط 5 تا رو نگرفتم که مربوط به مولتی بازی میشد.
یه راهنمایی درباره لجندری شیپها بکنم که همچین هم لجندری نیستن :|
من با اینکه هنوز جک داو رو تا آخر آپگرید نکرده بودم فقط رم و ارمورم تا آخر آپگرید شده بود نابودشون کردم :|
سعی کنین برین پشتشون و هی با رم بزنینشون,اینجوری نمیتونن شما رو بزنن :D تا زدین سریع سرعتتون رو کم کنین بزارین یه کم جلو بیافته بعد دوباره سرعت بگیرین بزنین تهش :D برا اون دوتاییا هم برین پشت یکیشون با رم بزنین کناریش رو هم با توپهای کناری بزنین هر دو هم زمان میترکن راحت :)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یه چند روز نبودم این عکسو براتون بزارم :D
کی اینجا ادعا میکرد؟:D
http://
تمام اچیومنتای بخش سینگل بازی رو هم گرفتم :) فقط 5 تا رو نگرفتم که مربوط به مولتی بازی میشد.
یه راهنمایی درباره لجندری شیپها بکنم که همچین هم لجندری نیستن :|
من با اینکه هنوز جک داو رو تا آخر آپگرید نکرده بودم فقط رم و ارمورم تا آخر آپگرید شده بود نابودشون کردم :|
سعی کنین برین پشتشون و هی با رم بزنینشون,اینجوری نمیتونن شما رو بزنن :D تا زدین سریع سرعتتون رو کم کنین بزارین یه کم جلو بیافته بعد دوباره سرعت بگیرین بزنین تهش :D برا اون دوتاییا هم برین پشت یکیشون با رم بزنین کناریش رو هم با توپهای کناری بزنین هر دو هم زمان میترکن راحت :)

ما غلط بکنیم در حضور شما حرف بزنیم...:D‌کسی ادعایی نداره بابا...
..............
دوستان تاریخ DLCهای بازی رو یکی بیاد اعلام کنه!!!
اصلاً چندتا DLC بجز freedom cry هستش؟؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ما غلط بکنیم در حضور شما حرف بزنیم...:D‌کسی ادعایی نداره بابا...
..............
دوستان تاریخ DLCهای بازی رو یکی بیاد اعلام کنه!!!
اصلاً چندتا DLC بجز freedom cry هستش؟؟
:D
فعلا که فقط همین یکی تایید شده,تاریخشو نمیدونم :D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اون 60 دقیقه در انحصار پلیستیشنه ؟ اونم اومده یا نه ؟ دی ال سی برای سینگلش ممکنه بیاد ؟

اونجورکه من میدونم اون چند دیقه که در انحصار PS هستش برای اکسباکس نمیادش:(و دیگه اینکه DLC برای سینگل هم مثل قسمتای قبل میاد دیگه...اولیشم freedom cry هستش که اینطور که معلومه توی اون نقش اَدُوالِ رو بازی میکنیم و به داستان اون پرداخته میشه...:D

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام دوستان یه سوال
الان سکانس 6 ام. دقیقا نفهمیدم کی تو زمان حال به ما میگه یه سری کارا رو بکنی همون هک کردن و اینا... اگه میشه راجع به sage هم یه توضیحی بدید البته تا اینجا که من هستم..
ممنون:)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اقا برای ایونت هایی انلاینش حتما باید گلد یا تریال باشی؟ من میخوام کشتی هامو بفرستم کوئست انجام بدن نمیشه:d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام دوستان یه سوال
الان سکانس 6 ام. دقیقا نفهمیدم کی تو زمان حال به ما میگه یه سری کارا رو بکنی همون هک کردن و اینا... اگه میشه راجع به sage هم یه توضیحی بدید البته تا اینجا که من هستم..
ممنون:)

اونی که بهت میگه اون کارارو بکنی مسئول امنیت شبکه‌ی آبسترگو هستش...اطلاعات رو هم میبری میدی به اون دختره که فک کنم اسسین باشن!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اونجورکه من میدونم اون چند دیقه که در انحصار PS هستش برای اکسباکس نمیادش:(و دیگه اینکه DLC برای سینگل هم مثل قسمتای قبل میاد دیگه...اولیشم freedom cry هستش که اینطور که معلومه توی اون نقش اَدُوالِ رو بازی میکنیم و به داستان اون پرداخته میشه...:D

مستر اسسین یا اون اساسینه اول بازی که خائن بود ؟ چون زیاد به اسما توجه نکردم ! زیادم جلو نرفتم تا جایی رفتم که اولین قلعه رو میگیریم :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اقا برای ایونت هایی انلاینش حتما باید گلد یا تریال باشی؟ من میخوام کشتی هامو بفرستم کوئست انجام بدن نمیشه:d
نه کاری به گلد نداره ولی باید uplay pass رو دانلود کنی.
تو منوی اصلی برو تو بخش uplay و بزن خرید و دانلودش کن.
جالبیه این fleetش به اینه که کشتیای خودی ای که من تو بازی میبینم,کشتیهای دوستامه(همون fleetش) که فرستاده برا ماموریت,اگه کمکش کنم ماموریتش سریعتر انجام میشه :D.
یکی از دوستان 3line چندین بار کشتیای منو نجات داد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر