Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
تو رو خدا بس کنید دیگه بابا اون حسی که شما در شماره های اول هر عنوان داشتید و به نوعی نوستالژیک شده برای همه به خاطر تازه بودن بازی برای اون موقع ( انقلاب در موقع خودش) شور و شوغی که به خاطر پایین بودن سن داشتیم بووجود اومده پس هیچ بازی نمیتونه اون حس رو برای شما ایجاد کنه مگر اینکه دوباره به اون مکان و زمان برگردید
ACIV هم بهترین عنوان این سری هست بدون شک و هیچ اغماز
چه ربطي داره؟:d
الان هر سال يك AC مياد،ديگه به پايين بودن سن ربط نداره كه مثلا بگيم شماره قبلش چند سال پيش اومده و سن طرف كم بوده(حداقل در مورد من اينجوري نيست).اين سليقه منه و ممكنه از يك بازي لذت ببرم و از يك بازي لذت نبرم.الان مثلا GTA V اومد من اومدم گفتم شماره سوم بهترين بود؟ معلومه كه نگقتم چون اينقدر بازي پيشرفت كرده بود كه همچنان لذت بخش بود و حس تازگي داشت.در مورد AC هم پيشرفت شماره دوم بازي نسبت به شماره اولشو مقايسه كن با پيشرفت شماره دوم با چهارم.اين شماره مثل همون شماره دومه و فقط كمي پيشرفت كرده(البته از لحاظ داستان و شخصيت پردازي پيشرفتي نكرده) و اين براي من كمي خسته كننده شده.البته بازم بازيرو تموم ميكنم و از داستان بازي هم لذت ميبرم ولي اين كه بخوام برم بازيرو 100% نه:d
البته همين طور كه محمد گفت اين نظر شخصي منه.:d.نظر شما هم قابل احترامه.بهتره اين بحث مقايسه هم تمومش كنيم و در مورد خود بازي صحبت كنيم تو تاپيك

آخرین ویرایش:

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
والا منکه همه شمشیر ها و تفنگ ها رو گرفتم. یه عکس ازشون بده ببینم شاید خودمم جا گذاشتمشون:d
البته من نسخه ps3 رو بازی میکنم:d

مثلا:
Scottish broadswords
gained by finding three social treasures
و اینکه دارن chris de burgi میخونن تو کشتیم:d

آخرین ویرایش:

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
چه ربطي داره؟:d
الان هر سال يك AC مياد،ديگه به پايين بودن سن ربط نداره كه مثلا بگيم شماره قبلش چند سال پيش اومده و سن طرف كم بوده(حداقل در مورد من اينجوري نيست).اين سليقه منه و ممكنه از يك بازي لذت ببرم و از يك بازي لذت نبرم.الان مثلا GTA V اومد من اومدم گفتم شماره سوم بهترين بود؟ معلومه كه نگقتم چون اينقدر بازي پيشرفت كرده بود كه همچنان لذت بخش بود و حس تازگي داشت.در مورد AC هم پيشرفت شماره دوم بازي نسبت به شماره اولشو مقايسه كن با پيشرفت شماره دوم با چهارم.اين شماره مثل همون شماره دومه و فقط كمي پيشرفت كرده(البته از لحاظ داستان و شخصيت پردازي پيشرفتي نكرده) و اين براي من كمي خسته كننده شده.البته بازم بازيرو تموم ميكنم و از داستان بازي هم لذت ميبرم ولي اين كه بخوام برم بازيرو 100% نه:d
البته همين طور كه محمد گفت اين نظر شخصي منه.:d.نظر شما هم قابل احترامه.بهتره اين بحث مقايسه هم تمومش كنيم و در مورد خود بازي صحبت كنيم تو تاپيك
اتفاقا مثال gta v که گفتی به نظرم خیلی درست نیست.با این که من با gta v خیلی حال کردم و مسلما بازی شاهکاریه.اما بازم اون حس و حال san andreas رو برام نداره.دلیلشم اینه که مثلا خیلی زود تموم شد/:)تازه اگه مثلا تو یه مرحله ای گیر میکردی گزینه skip داشت:dکه باعث میشد اصلا یه خورده تو بازی به چالش کشیده نشی:dولی تو san andreas بیش از 200 مرحله بود:dیعنی واقعا به طوری که من وقتی بازی رو تموم کردم حال کردم اساسی ولی gta v برام اینطور نبود.در کل به نظرم این طبیعیه که هر بازی که قدیمیتره و بدجوری هم باهاش خاطره داشته باشی.نسبت به بازی های جدید برات باحالتره.

- - -ویرایش - - -

چه شکلی میشه تو بازی پول به دست اورد؟!
شکار-غارت-گنج های روی نقشه-فروش حیواناتی که به فنا رفته اند:d-assasins contract

[
به نظرم من
:d:d:d:d

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
با حمله به کشتی های دیگه میتونی کلی منابع بدست بیاری.

دوستان توضیح دادند. در تکمیل توضیحات دوستان یکی از بهترین روش ها این هست که بعد از غارت کشتی به طبقه پایین کشتیت بری و کالا های Ram و Sugar رو بفروشی تا سود خوبی به دست بیاری. بگرد نقشه های گنج رو پیدا کن تو هر شهر تو بعضی از جزایر ایکون یه بطری نوشیدنی رو تو نقشه میبینی که باید بری اونجا و یه پولی به واسطه بدی تا بهت جای نقشه های گنج یا کشتی های بازرگانی حمل پول رو بهت نشون بده. وقتی نقشه گنج پیدا کردی بیشتر گنج ها 4000 هزار یا بیشتر بهت پول میدن. تو نقشه ات بگرد و مکان های نهنگ قاتل و کوسه سفید و ماهی های بزرگ دیگه رو پیدا کن و شکارشون کن تا پول خوبی به دست بیاری. اواسط بازی کامل همه چیزش دستت میاد.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
نظر همه دوستان برای من محترمه ولی برای اینکه نمیخوام اینجا بحث بیمورد بکنم فقط این رو میگم که این نسخه بهترین نسخه این بازیه از هر لحاظ

By Tapatalk

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه سوال .
جیمز کید ( james kidd ) چرا صداش زنونه ـست :| ؟ مشکل از بازیه منه یا کلا صداش اینجوریه :| ؟ خیلی رو مخه من اول فکر میکردم زنه :|
ولی رو هم رفته همون حس و حال تازگی رو برام داره و بنظرم بعد 2 بهترین نسخه اینه !
به ترتیب بهترین نسخه ها اینا ـن :
AC1
AC2
AC4
AC BH
AC R
AC 3
اسسین 3 واقعا بیخود بود :|
--
خوشبختانه زمان حال حاضرشم توضیحات خوبی راجع به پایان 3 ـش میده !

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
دوستان یه سوال .
جیمز کید ( james kidd ) چرا صداش زنونه ـست :| ؟ مشکل از بازیه منه یا کلا صداش اینجوریه :| ؟ خیلی رو مخه من اول فکر میکردم زنه :|
ولی رو هم رفته همون حس و حال تازگی رو برام داره و بنظرم بعد 2 بهترین نسخه اینه !
AC1
AC2
AC4
AC BH
AC R
AC 3
--
والا برای خود من هم جای سوال داره؟!!

images

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان یه سوال .
AC1
AC2
AC4
AC BH
AC R
AC 3
--

جیمز کید زنه داداش اسم اصلیش هم mary read هست .

دوستان بلد نیستم تو اسپویلر متن بذارم شرمنده :d

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
اسپویلر شدید:d
واقعا بلک بیرد برای چی انقدر زود کشته شد؟من فکر کردم تا اخر بازی باهاش هستیم ولی به همین زودی مرد؟:d=((

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
این لول اخر کشتی رو چجوری باید انجام داد؟
من همه منابع رو دارم ولی یک جا قرمز نوشته
prerequisite:plan :elite hull
کلا یه elite دارن اخرین اپگریدiها باید ماموریت برم تا باز شه یا چیه خاصی پیدا کنم؟
ممنون

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
این لول اخر کشتی رو چجوری باید انجام داد؟
من همه منابع رو دارم ولی یک جا قرمز نوشته
prerequisite plan :elite hull
کلا یه elite دارن اخرین اپگریدiها باید ماموریت برم تا باز شه یا چیه خاصی پیدا کنم؟
ممنون

برای اینکه بتونین Level کشتتون رو به اخرین حد خودش برسونید باید نقشه های ساخت اخرین اپگرید برای jackdaw رو پیدا کنین! هر کدوم از اپگرید ها برای اخرین درجه اپگرید یک نقشه ساخت میخوان. برای پیدا کردن نقشه ها باید همه نقشه های گنج رو پیدا کنین و از روی مختصات به محل مورد نظر برین تا گنج ها رو با کمک نقشه پیدا کنین. وقتی نزدیک گنج میرسین یه علامت شبیه به Wifi پایین سمت چپ تصویر نشون میده که چه قدر از گنج فاصله دارین! در ضمن فقط بعضی از این گنج ها نقشه اپگرید ها رو دارن برای پیدا کردن بقیه اپگرید ها باید همه صندوقچه های گنج زیر آب رو پیدا کنین! برای رفتن به زیر آب احتیاج به diving Bell دارین که تو یکی از ماموریت ها بهتون نحوه استفاده ازش رو اموزش میده. بعد از اینکه همه نقشه های اپگرید رو پیدا کردین میتونین jackdaw رو ۱۰۰% کنین!

چند تا از نقشه هایی که برای اخرین حد اپگرید Jackdaw لازم دارین رو اینجا میزارم‌:

Elite Hull Armor Map Location

67998741695303608512.jpg

Elite Set of Broadside Cannons Map Location

61448691226511180225.jpg

Elite Ram Map location

81437086985400855054.jpg

Elite Round Shot Strength

17309531103279035059.jpg

Elite Mortars Map Location

75010227890736256901.jpg

Elite Swivel Guns Strength Map Location

62753779818758921000.jpg

آخرین ویرایش:

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
دوست من چیزیو اسپویل نکرم که :| میگم چرا یه کاراکتر صداش زنونه ـست :| ! همین :| اونم فلسفه ـش این بود که ایشون کلا فیمل هستن :D

من بازی 95% رفتم...
واسه اسپویلر نبود:d
واسه این بود که شما نفهمیدی ایشون زن تشریف دارند:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من بازی 95% رفتم...
واسه اسپویلر نبود:d
واسه این بود که شما نفهمیدی ایشون زن تشریف دارند:d