Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان در کل گرافیک بازی چطوره پیشرفتی داشت؟(من رو تلویزیون 42 بازی میکنم)
کسی تا حالا صحنه غیر اخلاقی تو بازی دیده؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دوستان در کل گرافیک بازی چطوره پیشرفتی داشت؟(من رو تلویزیون 42 بازی میکنم)
کسی تا حالا صحنه غیر اخلاقی تو بازی دیده؟

با اجازه دوستان !‌

داداش ارمین اصلا دزد دریایی یعنی صحنه اونم غیر اخلاقی با هم عجین شده هستن !‌ :d
پس حتما داره !‌

---------

دوستان برای اطمینان تا 6 روز به لایو وصل نشید !

-----------

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
به نظر شما یک کمی غیرطبیعی نشده؟ من همون اوائل بازی که از یک برج بالا رفتم و یا از دست سربازا درمیرفتم، فاصله هایی رو خیلی راحت رو به بالا و یا به طرف ساختمانهای اطراف میپرید که توی نسخه های قبلی اصلا ممکن نبودن. بعدشم از پشت بام یه ساختمان پریدم پایین که حتی یک خط هم ازش کم نشد. یه چرخ روی زمین زد و بلند شد ایستاد.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
به نظر شما یک کمی غیرطبیعی نشده؟ من همون اوائل بازی که از یک برج بالا رفتم و یا از دست سربازا درمیرفتم، فاصله هایی رو خیلی راحت رو به بالا و یا به طرف ساختمانهای اطراف میپرید که توی نسخه های قبلی اصلا ممکن نبودن. بعدشم از پشت بام یه ساختمان پریدم پایین که حتی یک خط هم ازش کم نشد. یه چرخ روی زمین زد و بلند شد ایستاد.

شاید فیزیکشو واسه نسل فعلی خوب درنیاوردن

آره انگار :(
قرار بود واسه انلاین نبرد دریایی بذارن که نذاشتن :(
اقا این ادوارد چطوریاس؟ مث کانر نچسب نیس که ؟:p

شوخیشم زشته امیر
حالا اگه مثه اتزیو و الطیر با ابهت نباشه اما مثل کانرم داغون و لمپن نیست خیلی هم به دل میشینه:x

من هنوز یه چیزی برام خیلی مبهمه امیدوارم یکی از دوستانی که بازی کرده جواب بوده :d

تو نسخه قبلی دزموند رسمآ ترکید جای دزموند چه شخصی وارد انیموس شده؟

بازی توسط یکی از افراد آبسترگو پی گیری میشه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

قبلا طبیعی بود؟:D

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
با سلام
من اگه قبل از ریلیز جهانی بازی ها رو بخرم و بازی ها رو آفلاین انجام بدم و بعداز ریلیز جهانی آنلاین بازیشون کنم آیا امکان بن شدنم وجود دارد به خاطر اینکه قبل از ریلیز جهانی بازیشون کردم .

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
با سلام
من اگه قبل از ریلیز جهانی بازی ها رو بخرم و بازی ها رو آفلاین انجام بدم و بعداز ریلیز جهانی آنلاین بازیشون کنم آیا امکان بن شدنم وجود دارد به خاطر اینکه قبل از ریلیز جهانی بازیشون کردم .

خیر مشکلی پیش نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر