Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ما هم بازی رو روی 71% تموم کردم و عالی بود بخصوص نبرد های دریایش، بر خلاف نسخه 3 که اصلا با کانر حال نکردم این نسخه ادوارد واقعا با حال بود.

دوستانی که لایو رفتن یه توضیح میدین که گلد میخواد یا نه کلا لایوش حال میده یا نه؟

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
دوستان من وقتی میرم توی اتاق شخصی ادوارد تو کشتیش و وقتی کناره نقشه وامیستم و میخوام کشتیهایی که فرستادم به بندرگاه رو کنترل کنم میگه باید وصل به لایو بشی؟؟؟
راهی نداره بدو وصل شدن به لایو بتونم وارد اون تیکه بشم؟؟
راه دیگه ای واسه کنترل کشتیهایی که گرفتم وجود نداره؟؟
خیر...

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
دوستانی که لایو رفتن یه توضیح میدین که گلد میخواد یا نه کلا لایوش حال میده یا نه؟
گلد میخواد
حال هم که بستگی به خودت داره - باید بری بازی کنی ببینی خوشت میاد یا نه - خاص ـه مولتیش با همه بازی ها فرق داره - البته اوایل چون هیچی نداری و خیلی خیلی ضعیفی عمرا خوشت نمیاد ولی یکم که بازی کنی دستت بیاد جذاب میشه برات

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
من عاشق سری اساسین هستم ولی از شماره سه آن واقعا ناامید شده بود چون واقعا ناامید کننده بود . خوب بگذریم نسخه سه اشتباه یوبی و تجربه و درس عبرتی بود که حاصل آن نسخه شماره 4 هست واقعا تجربه این بازی را بهمه دوستان توصیه می شود .گیم پلی فوق العاده اعتیاد آوری داره و اصلا متوجه گذر زمان نخواهید شد .من که 12 ساعت بکوب بازی کردم تازه اندر خم یه کوچه از بازی بودم .حیف که به خاطر کارم زیاد وقت ندارم بازی کنم .مگر تعطیلات .

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
راهنمایی برای legendery ship پایین سمت چپ:
این کشتی فقط از mortar استفاده میکنه ولی مورتار ها به صورت دایره روی دریا معلوم نخواهد بود و سرعتشان هم بیشتر است کنار و جلوی این کشتی هم شکست ناپذیر...(از heavy shot هم استفاده میکنه ولی شعور استفاده ازشو در حد بز داره...;) )
وقتی که به سمتش میروید کمی جهت را به راست یا چپ بدهید...مورتار اون به مکانی که پیشبینی میکنه شما به اونجا خواهید رسید پرتاب میشه پس اگر یک ذره راست یا چپ باشید سریع با تغییر جهت میتونید جا خالی بدید... در این مدت هم با مورتار خودتون کشتی بزنید وقتی که نزدیکش شدید برید پشته کشتی و با heavy shot بزنیدش... بعد شروع به فرار کردن میکنه و سرعتش از شما خیلی بیشتر... 2باره در یک مکان می ایسته و شما اینکار رو تکرار کنید با 2بار انجام دادن اینکار کشتی نابود میشه...(اگر دمیج بالایی نداشته باشید 3 بار)
برای بالا سمت راست:
بهشون نزدیک بشید و با heavy shot بزنیدشون(خودشون از heavy shot استفاده نمیکنن تا وقتی یکیشون نابود نشده...)...وقتی یکی از کشتی ها نابود بشه اون یکی کشتی فقط از heavy استفاده میکنه جنگ باهاش سخت میشه پس پیشنهاد میکنم جون هر دوتاشونو متناسب با هم بیارید پایین که بعد از نابودی یکی اون یکی هم سریع نابود شه
بالا سمت چپ:
برای نابودی این کشتی ram elite میخواید و heavy shot elite هم کار خیلی راحت میکنه.
این کشتی ram میکنه به سمت شما هیچ راهی نداره که از دستش در برید پس شما هم ram کنید سمتش...اینجور هم اون دمیج میگیره هم شما دمیج نصف میگیرید بعد از اینکه شاخ به شاخ شدید به heavy shot ببندینش و در طی این مدت هم mortar قراموش نشه:d
(four legendery ships are down :p)

آخرین ویرایش:

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
من با این سیستم آپگرید که که قبلاََ تو فارکرای3 هم استفاده شده بود زیاد خوشم نمیاد . هی باید بری دنبال فلان حیوان:|
دیگه مجبوری یه مقداریشو انجام دادم تا فقط نیازم رقع بشه
اتفاقا من با این سیستم خیلی حال میکردم به نظرم این سیستم باعث میشه که شکار حیوان هم کاملا لذت بخش باشه ولی اگه شما حال نمیکنید میتونید به جای شکار پوست حیوانات رو بخرید از مغازه ها (که این قابلیت تو far cry 3 نبود).

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خب من این تمپلار ارمور رو گرفتمش...از نظر ظاهری‌ که به نظرم از لباس اسسینا بهتره ولی خب ارمور بهتری هستش و جاهایی که تفنگدار زیادن به درد میخوره...

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
خب من این تمپلار ارمور رو گرفتمش...از نظر ظاهری‌ که به نظرم از لباس اسسینا بهتره ولی خب ارمور بهتری هستش و جاهایی که تفنگدار زیادن به درد میخوره...

من 4 تا کلیدش را پیدا کردم ولی یک کلید نمیدونم ماموریتش را کجا پیدا کنم.اماری از محل ماموریت های تمپلار داری؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
سوال دیگه من این هست که همه اجزا کشتی خود را تا درجه یکی مونده به اخر اپگرید کردم.ولی با اینکه پول و مهمات کافی دارم ولی برای پر کردن درجه اخرش مشکل دارم و ارور قرمز رنگی هم میده.
چطوری میشه اخرین درجه اپگرید کشتی خودم را فعال کنم؟؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سوال دیگه من این هست که همه اجزا کشتی خود را تا درجه یکی مونده به اخر اپگرید کردم.ولی با اینکه پول و مهمات کافی دارم ولی برای پر کردن درجه اخرش مشکل دارم و ارور قرمز رنگی هم میده.
چطوری میشه اخرین درجه اپگرید کشتی خودم را فعال کنم؟؟

باید نقشه‌های مربوطشون رو پیداکنی...نقشه‌ی ساختشون!
معمولاً توی کشتی‌های غرق شده توی نقشه و جزایر هستن...بخصوص کشتیا...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اگه بازی رو تموم کنم و آپگرید های کشتی رو هم کامل کنم ، کشتیم مثل لجندری شیپ ها بزرگ و قوی میشه؟

نه مثل اونا ولی یه چیز غولی میشه دیگه...کلاً خیلی خوف میشه جک داُو بعد از اپگریدا من هنوز دوتا دارم اپگرید ولی با ایحال حریف ندارم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر