شایعه Assassin's Creed IV: Black Flag غیررسمی تایید شد+جزئیات جدید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
w9xg2evbivi4b4lj3y2.png

Yves Guillemot مدیرعامل Ubisoft ‌در گزارش مالی این کمپانی تایید کرده بود:
نسخه جدید Assassin's Creed با یک قهرمان جدید، تیم توسعه جدید و در دوره زمانی جدید برای سال مالی 1 آپریل 2013 تا 31 مارس 2014 عرضه خواهد شد.
امروز پوستر‌های تبلیغاتی در فروشگاهی یافت شده است که نشان می‌دهد نام نسخه بعدی این بازی Assassin's Creed IV: Black Flag باشد که درمورد دزدان دریای احتمالا منطقه کارائیب آمریکا جایی در بین جزایر متعدد از جمله جامائیکا، کوبا و باهاما خواهد بود. در این پوستر که بیشتر به کتاب‌های کمیک شباهت دارد یک شنل پوش سفید در کشتی دزدان دریایی درحال مبارزه است. طبق گزارشات شخصیت قابل بازی این عنوان Edward Kenway فرزند Haytham Kenway است. Edward در این بازی یک دزددریایی است و در کشتی دزدان دریایی کار می‌کند. گفته می‌شود بازی قابل فهم‌تر از نسخه‌های قبلی است، در همین عکس پرچم دزدان دریایی به وضوح دیده می‌شود. گفته می‌شود این بازی در تعطیلات 2013 عرضه می‌شود.

یک تصویر از نسخه Xbox 360 بازی گرفته شده ولی بازی برای کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه می‌شود. Edward Kenway شخصیت بازی قبلی نیز مراحلی را در دریا داشته است. گفته می‌شود طراحی این پوستر بر عهده Todd McFarlane طراح مشهور کتاب‌های کمیک بوده است. Darby McDevitt سرپرست داستان نویسان AC R نیز نویسنده اصلی AC IV است. این پوستر همراه یکی از بازاریابان Ubisoft نیز بوده است.
در روزمه کاری 3 کارمند یوبی‌سافت نام AC IV دیشب ثبت شد و بعد از مدتی حذف شد. این 3 کارمند نقش صداگذاری، طراحی گرافیک و طراح افکت‌ها را در AC IV بر‌عهده دارند. چیزی که در رزومه کاری آنان ثبت شده این است نوشته شده: بازی توسط 3 استدیو Ubisoft Bucharest، Ubisoft Montreal و Ubisoft Annecy در حال توسعه است، و برای عرضه در سال 2013 درنظر گرفته شده است.

احتمالا این بازی در نشست خبری Assassin's Creed در 27 فوریه با نام Assassin's Creed IV: Black Flag رسما رونمایی شود.

پوستر و تصویر لیک شده از داخل بازی به همراه نقشه منطقه جغرافیایی بازی و box art لیک شده بازی:
original%286%29.jpg
aze1jogda0gursh1mje_thumb.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
خدا رحم کنه. اون سه سال بود روش کار میکردن دادن بیرون اینجوری شد، این که دیگه بدتر همراش دارن یه بازی دیگه هم میسازن ( همون که تو مصر یا یه همچین جاهایی بود اسمش یادم نیست:d). لباسشم که کپی لباسه کانره/:).
میگم شاید این نسخه ویتا باشه؟:-/ چون من تنها قسمتی از بازی دیدم که هم شماره داشت هم عنوان assassins creed III: liberation برای ویتا بود.

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:06 PM ارسال شده بود ----------

خدا از دهنت بشنوه برهان !
امیدوارم یوبی به طور کل بیخیال این IP بشه، تا همینجاش هم به اندازه کافی میلکش کرده. بهتره تمرکزش رو بزاره روی IP های جدید، حداقل از این به بعد اونا(W_D) رو میلک کنه.
در آینده ای نه چندان دور WD هم فرانچایزی سالانه میشه. شما نگران نباش:d. با این یوبی که ما میشناسیم. تازه گفته طرفدارای فار کرای هم دیگه نمی خواد اونقدر که برای نسخه 3 بازی صبر کردن برا 4 صبر کنن

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
میتونه اتفاق فرخنده‌ای باشه. برگشت به عقب هم میتونه به داستان آشفته‌ی این سری یه سروسامانی بده. هم لااقل چند تا از علامت سوال‌های بولد داستان رو از بین ببره. کاری که یوبی حالا حالا ها تو فکر انجامش نیست.
تا زمان صدر مسیحیت عقب رفتن هم، با اینکه با تمام وجود میخوام اتفاق بیوفته، اما از لحاظ منطقی غیرممکن. چون آلتاییر رو خیلی زود از معادلات حذف کردن و قبل از او هم چیزی برا گفتن نیست. یعنی درازای رشته DNA تا اونجا کفاف میداد. :d

در وحله ی اول باید این نکته رو در نظر بگیریم که "کار نشد نداره"
میدونی آرش من خیلی از جو اورشلیم، بابل، بین النهرین، و یا حتی فضاهای ممکن داخل ایران (به کل خاورمیانه اصلاً) به عنوان جو مطلوب برای این بازی یاد می کنم. تو ذهنم همیشه این نقطه از دنیا رو خیلی تاریخ ساز تر از سایر مکان ها میبینم.
مثلاً یک گریز به مصر میشه داشته باشه، دورانش هم میتونه 2500 تا 3500 سال قبل باشه. یا خاور میانه در اون زمان.
در این صورت با نزدیک شدن به صدر دوران تمدن بشری خیلی از سوالات من که با نسخه ی سوم شکل گرفتند پاسخ بهشون ممکن میشه.
اگر چشم از واقعیت تاریخی زمان شکل گیری این دسته توی ایران ببندیم و این دسته رو یک دسته از "بدو تاریخ" بدونیم و در مقابل تمپلارها قرارشون بدیم چیزهای خوبی میشه ساخت.
اما همیشه یک مانع وجود داره، تمپلارها مال زمان جنگ های صلیبی اند، شاید اندک کسانی باشند که بدونن تاریخ در مورد آساسین ها به چه زمانی بر می گرده، اما خود اروپایی ها خوب از زمان آغاز به کار تمپلار ها خبر دارند.

شفاف سازی: چند خط بالا خیلی سریع دارند توی ذهنم شکل می گیرند، برای حذف نقایص اون اینطور باید بگم " تمپلارها از زمان جنگ صلیبی به دنیا اومدند، پس در هیچ صورتی نمیشه بازی رو به زمانی پیش از اون برد." اما "من خیلی دوست دارم تحت شرایطی بازی به زمانی قبلتر برگرده، چون قدم زدن توی تاریخ غنی خاورمیانه برام خوش‌آینده"

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این نشستش کی هست

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 PM ارسال شده بود ----------

من تو 1-2 تا سایت و page رسمی FB بازی دیدم که نوشتن به احتمال زیاد این DLC جدید بازی هست که با این نام می خواد عرضه بشه!

Assassin's Creed III: Black Flag (upcoming DLC leak) : assassinscreed
https://www.facebook.com/AssassinsCreedIII?ref=stream
کمی غیر ممکن هست به خاطر عکس هایی که ازش لیک شده
و این که هم کاراکترش جدید هست هم محیط بازی

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
امدوارم باشید زودتر همین امسال بده حالا میخوان وقت بکشن برای این DLC یا هر چی

امیدوارم چهار بره دیگه ژاپن نقش یک نینجوتسو ... :d:p

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
میدونی آرش من خیلی از جو اورشلیم، بابل، بین النهرین، و یا حتی فضاهای ممکن داخل ایران (به کل خاورمیانه اصلاً) به عنوان جو مطلوب برای این بازی یاد می کنم. تو ذهنم همیشه این نقطه از دنیا رو خیلی تاریخ ساز تر از سایر مکان ها میبینم.
مثلاً یک گریز به مصر میشه داشته باشه، دورانش هم میتونه 2500 تا 3500 سال قبل باشه. یا خاور میانه در اون زمان.
در این صورت با نزدیک شدن به صدر دوران تمدن بشری خیلی از سوالات من که با نسخه ی سوم شکل گرفتند پاسخ بهشون ممکن میشه.
اگر چشم از واقعیت تاریخی زمان شکل گیری این دسته توی ایران ببندیم و این دسته رو یک دسته از "بدو تاریخ" بدونیم و در مقابل تمپلارها قرارشون بدیم چیزهای خوبی میشه ساخت.
اما همیشه یک مانع وجود داره، تمپلارها مال زمان جنگ های صلیبی اند، شاید اندک کسانی باشند که بدونن تاریخ در مورد آساسین ها به چه زمانی بر می گرده، اما خود اروپایی ها خوب از زمان آغاز به کار تمپلار ها خبر دارند.

البته این ایده هیچوقت عملی نمیشه چون اگه دقت کنی سری اسسین توی هر نسخه یه برهه زمانی جلو میاد و الان هم که توی 1780 اینا هست و میتونی مطمئن باشی که زمان نسخه بعد بین 1700-1800 تا 2013 هست. شایدم آینده ولی فکر نمیکنم به گذشته تر(!) بره:-b

شفاف سازی: چند خط بالا خیلی سریع دارند توی ذهنم شکل می گیرند، برای حذف نقایص اون اینطور باید بگم " تمپلارها از زمان جنگ صلیبی به دنیا اومدند، پس در هیچ صورتی نمیشه بازی رو به زمانی پیش از اون برد." اما "من خیلی دوست دارم تحت شرایطی بازی به زمانی قبلتر برگرده، چون قدم زدن توی تاریخ غنی خاورمیانه برام خوش‌آینده"
دینگ:d
اول ac3 میگه تمپلارها خیلی قبلتر از جنگهای صلیبی هم فعالیت داشتن ولی خودشون رو تمپلار صدا نمیزدن و بعد از یه اتفاقی(یادم نیست:p) The nine templar knight یا همون تمپلارها بوجود اومدن

پ.ن: البته منم از ac2 که مجسمه داریوشو دیدم به بعد دوست داشتم نسخه بعدش تو ایران باستان باشه هی هر سری ناامید میشم:(:d

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش

دقیقا حرف دل منم هست اینا. قبول دارم و باهات هم عقیدم. گذشته‌ و تاریخ خاورمیانه پتانسیل زیادی برای داستان‌پردازی داره. نه فقط برای سری اساسین بلکه برای تمام بازی‌ها. چون سرچشمه‌ی تمام سوالاتی که ذهن اکثر ماهارو مشغول کرده اونجاست. همونطور که گفتی آغاز تمدن بشری، اکثر پیامبران ادیان مختلف اونجا بودن و هزارتا عامل جذاب دیگه!!
اما دو تا مشکل سرراه این ایده هست؛ یکی اینکه مستدی امر یوبی هست. که اونم بیشتر به سود و بازگشت سرمایش فکر میکنه تا جواب دادن به اساسی‌ترین سوالات بشر (که طبیعیه)!!! و هم اینکه بنا به روایت داستان سری، اساسین‌ها از همون قلعه در شماره 1 و تحت رهبری المعلم شکل گرفتن و قبل از اون ها اساسینی نبوده که بشه با استناد به Dnaاش وقایع رو بازدید کرد. (که به این مورد خودت اشاره کردی).
از یه طرف یه دیالوگ در شماره 3 بین دزموند و شاون (فکر کنم) ردوبدل میشه که درش شاون به دزموند پیشنهاد میکنه با انیموس برگردند به خاطرات اولین انسان!!! (معروف یه حضرت آدم) و ببینند واقعا چطوریا بوده؟! (شاید هم میرسیدن به خاطرات یه میمون !!!) که متاسفانه در حد همون دیالوگ چند ثانیه‌ای باقی موند و تموم شد رفت. اگر هم اتفاق می‌افتاد، دیگه ماهیت اساسینی نداشت، میشد خوراکی برای تندرو های مذهبی. در کل حیف این همه پتانسیل از دست رفته.

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
البته این ایده هیچوقت عملی نمیشه چون اگه دقت کنی سری اسسین توی هر نسخه یه برهه زمانی جلو میاد و الان هم که توی 1780 اینا هست و میتونی مطمئن باشی که زمان نسخه بعد بین 1700-1800 تا 2013 هست. شایدم آینده ولی فکر نمیکنم به گذشته تر(!) بره:-b

دینگ:d
اول ac3 میگه تمپلارها خیلی قبلتر از جنگهای صلیبی هم فعالیت داشتن ولی خودشون رو تمپلار صدا نمیزدن و بعد از یه اتفاقی(یادم نیست:p) The nine templar knight یا همون تمپلارها بوجود اومدن

پ.ن: البته منم از ac2 که مجسمه داریوشو دیدم به بعد دوست داشتم نسخه بعدش تو ایران باستان باشه هی هر سری ناامید میشم:(:d

جلو اومدن زمان بازی خیلی بدـه و این وابستگی بازی به جلو رفتن زمانش. همونطور که آرش در این پُست پایین با اسپویلی مختصر میگه:

از یه طرف یه دیالوگ در شماره 3 بین دزموند و شاون (فکر کنم) ردوبدل میشه که درش شاون به دزموند پیشنهاد میکنه با انیموس برگردند به خاطرات اولین انسان!!! (معروف یه حضرت آدم) و ببینند واقعا چطوریا بوده؟! (شاید هم میرسیدن به خاطرات یه میمون !!!) که متاسفانه در حد همون دیالوگ چند ثانیه‌ای باقی موند و تموم شد رفت. اگر هم اتفاق می‌افتاد، دیگه ماهیت اساسینی نداشت، میشد خوراکی برای تندرو های مذهبی. در کل حیف این همه پتانسیل از دست رفته.

که با توجه به مجسه ای که میگی و سایر مجسمه هایی که در کنار اون بودند، هر زمان و مکانی رو میشه برای نسخه های آتی در نظر گرفت.

البته وقتی ما به بازیکن تپانچه بدیم، مسلماً دیگه نمیتونیم ازش بگیریم و بگیم: "خوب شاید توی نسخه ی قبلی همچین چیزی داشتی، اما الان دیگه نداری."

دقیقا حرف دل منم هست اینا. قبول دارم و باهات هم عقیدم. گذشته‌ و تاریخ خاورمیانه پتانسیل زیادی برای داستان‌پردازی داره. نه فقط برای سری اساسین بلکه برای تمام بازی‌ها. چون سرچشمه‌ی تمام سوالاتی که ذهن اکثر ماهارو مشغول کرده اونجاست. همونطور که گفتی آغاز تمدن بشری، اکثر پیامبران ادیان مختلف اونجا بودن و هزارتا عامل جذاب دیگه!!
اما دو تا مشکل سرراه این ایده هست؛ یکی اینکه مستدی امر یوبی هست. که اونم بیشتر به سود و بازگشت سرمایش فکر میکنه تا جواب دادن به اساسی‌ترین سوالات بشر (که طبیعیه)!!! و هم اینکه بنا به روایت داستان سری، اساسین‌ها از همون قلعه در شماره 1 و تحت رهبری المعلم شکل گرفتن و قبل از اون ها اساسینی نبوده که بشه با استناد به Dnaاش وقایع رو بازدید کرد. (که به این مورد خودت اشاره کردی).

البته توی نسخه ی اول بازی نشون دادن میشه از این پتانسیل بهره بُرد، اما پرش های زمانی نمیزاشت مانور روش داده بشه، مخصوصاً این که نسخه ی اول بازی رو روش زیاد ریسک نکردند و یکسری کار رو تکرار کردند تا بازی به پایان برسه و بعد از دیدن موفقیت نسخه یک بود که ریسک های پرخطر رو برای نسخه های بعدی گذاشتند.
اگر نسخه دوم رو با همون الطائر ادامه میدند و در ازای این ادامه ریسک های نسخه ی دوم و عناوین کناردستیش رو توی اون انجام میدادند خیلی کارها میشد کرد.
حتی میشد بازی رو بجای بردن به زمان رنسانس به قبل از الطائر بُرد. چون فرقی نداشت که با شمشیر و هیدن بلید توی چه دوره ای بجنگی، اما این که تپانچه وارد بازی شد، خیلی از این تفکرات به حاشیه رفت.
تانک اوج افتضاحات بود که هیچ وقت ادامه پیدا نکرد ولی تپانچه آنچنان تاثیر عمیقی داشت که نمیشد دیگه بازی رو به عقب بُرد.

این حرکت به جلو در زمان باعث میشه در زمانی نچندان دور، ما یک برخورد رو ببینیم، چیزی که مُدتهاست توی ذهنمه. یک برخورد از نوع ورود AC به دنیای Watch Dogs

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third

چرا بود. اون مجسمه های اتاق مخفی ویلا که داریوش هخامنشی و زن مصریه و... جزءش بودن چی بود پس. البته منم کلا بخاطرینکه یوبی آبو بسته رو این سری اهمیتی به شماره های جدید نمیدم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چرا بود. اون مجسمه های اتاق مخفی ویلا که داریوش هخامنشی و زن مصریه و... جزءش بودن چی بود پس. البته منم کلا بخاطرینکه یوبی آبو بسته رو این سری اهمیتی به شماره های جدید نمیدم.

160px-Darius.png

داریوش :x

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
قطب منفی وقتی معنی داره که در مقابلش قطب مثبت هم باشه. اساسین‌ها و تمپلارها دو فرقه‌ی مخالف هم هستند. زمانی که هنوز تمپلارها شکل نگرفتن وجود یا عدم وجود فرقه‌ی اساسین‌ها به دردی نمیخوره. حالا بماند که قرار دادن یک مجسمه از داریوش و یک زن مصری چیزی رو ثابت نمیکنه. سندی غیر از اون مجسمه‌ها هم هست که با قطعیت بگه داریوش اساسین بوده؟! :-/
در سری اساسین از این وعده‌های آبکی فت و فراوونِ. اینا صرفا جهت پیچوندن هستند و معنی و مفهوم خاص دیگه‌ای ندارن.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بازی هنوز تائید رسمی نشده طرح باکس-آرت ـش لیک شد !
assassins-creed-iv-black-flag-SML.jpg

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
لباس و استایلش شبیه پرنس نیست؟ :| قیافش هم جالب میزنه. جانه مادرت یه چیزی بساز مثل شماره دو که آدم لذت ببره موقع بازی کردن.. این اساسسین 3 خیلی زود خسته میکرد آدم رو
08626164613685862757.jpg

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
بازی هنوز تائید رسمی نشده طرح باکس-آرت ـش لیک شد !
assassins-creed-iv-black-flag-SML.jpg
به پرچم پشت سرش نگاه کنید. اگه شایعه نباشه حتما یه دزد دریایی هستیم. بلک فلگ هم از همین میاد.
اگه راست یاشه که پسر دیگه ی هیتم هست فک کنم کلا تو گور میلرزیده این بدبخت:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر