Multi Platform Assassin's Creed III

nvuyjjrdi2gja0drqlc.jpg

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Producer: Francois Pelland
Genre: Action-Adventure
Engine: AnvilNext
Release: October 30, 2012

Website

بلاخره شرکت یوبی سافت مهر تایید و تاریخ عرضه بازی معروف خود را زد و تاریخ انتشار بازی Assassin's Creed III را مشخص نمود. طبق کنفرانسی که شرکت یوبی سافت با سرمایه گذاران خود داشت اعلام کرد این بازی در October 30 روانه بازار می‌گردد.

طبق اطلاعاتی که یوبی سافت از بازی Assassin's Creed III منتشر نمود، بازی دارای شخصیت اصلی جدیدی می‌باشد و گویا یوبی یک استراحت به شخصیت‌های اصلی خود یعنی Ezio de Auditore در سری جدید داده است. یوبی از دادن اطلاعات بیشتر تفره رفت و فقط اذعان کرد این بازی برای کنسول Wii U نیز منتشر ‌می‌شود.
طبق اطلاعاتی که رئیس یوبی سافت ارائه کرد این بازی یکی از بزرگترین و بهترین‌های این سری و همچنین شرکت یوبی سافت خواهد بود. وی در ادامه نیز خاطر نشان کرد: بازی Assassin's Creed III نزدیک به سه سال است که در حال ساخت می‌باشد.

اطلاعات جدید:

++++++++
1- Connor دارای حرکات جدید برای مبارزه میباشد و هیچ کدام از حرکتهای نسخه ی قبل در بازی وجود نخواهد داشت !
2-حالت target locking از بازی برداشته شده است و دشمنان به صورت خودکار شناسایی میشودند ! سیستم دفاع و حمله به prevent turtling ارتقا پیدا کرده است !
3-شما میتوانید همزمان با دواسلحه در میدان نبر حاظر شود !
4-در بازی کوهها ، جنگل ها و همچنین بیابانها وجود خواهد داشت (RDR
5-با استافاده از نسخه جدید Anvil engine( در بالا گفته شده ) + میتواند صورت افراد را با جزییات بیشتری نمایش داده شود به نوعی شاید در بازی چهره ی تکراری نبینید همانند نسخه ی 1 بازی !
6-هوش مصنوعی بازی با توجه به موتور گرافیکی ارتقا داده شده است مثلا در بازی درجه ی به نام grey morality وجود دارد که باعث میشود تمام افراد بومی خوب نباشند ( خیانت در قبیله ) یا انگلیسی ها تماما افراد بدی نباشند !
7- وسایل Connor همچنان قابل استفاده و اپگریت هستند ! اما اینبار به صورت پیشرفته تر
8- Connor همچنان هیدن بلید خواهد داشت !
9-آب و هوا تاثیر زیادی روی حرکات دشمن میگذارد مثلا شما در برف در حال مبارزه با دشمن هستید و این برف باعث میشود حرکات دشمن کند شود !
10- شما میتوانید حیوانات را شکار کنید که با شکار انها میتوانید Skill به دست بیاورید !
11- دیگر در بازی برجی وجود ندارد که بخواهید انها را تصاحب کنید ! این قابلیت در بازی از بین رفته است اما چیز جایگزینی خواهد داشت !
12 -پدر Connor یک فرد انگلیسی و مادرش یک فرد بومی امریکایی است ! به این خاطر دورگه حساب میشود !
13- بارش برف و باران در بازی وجود خواهد داشت !
14- Connor در مبارزات میتواند از اسلحه ی گرم استفاده کند !

Update 1

1. خوب Engine بازی هم معرفی شد AnvilNext خصوصیات جالبی داره مثل استفاده از 2000 کارکتر تو صفحه نمایش در هر زمان! این Engine قابلیت پیاده سازی یه سیستم آب و هوا به صورت دینامیک و انمیشن ها رو به صورت کامل داره.
  2. به گفته UBI بازی DX11 ساپورت میکنه.
  3. بازی داری Coop چهار نفره هست این Mode به اسم Wolf Pack هست که شامل 25 مرحله هست.
  4. Ubi اعلام کرده استارت کار از 4 سال پیش زده شده و 8 استدیو به صورت جداگانه از نقاط مختلف دنیا رو این بازی در حال کار هستن!
  5. The World Of Assassin’s Creed III

Update 2

1. یوبی می خواد یه DLC برای بازی منتشر کنه به اسم The Tyranny of King Washington که حاوی 5 قسمت هست مثل یک Campaign برای سینگل پلیر بازی که در سه بخش اپیزودیک حوادث پس از انقلاب آمریکا روایت میکنه و کارکتر ها و مپ های جدید برای قسمت مولتی بازی و ... در ضمن قیمت این بسته $29.99 اعلام شده.
King George Washington - DLC

2510x2391

System Requirements

Minimum System Requirements

Supported OS: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
Processor: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700 or 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ or better recommended
RAM: 2 GB (4 GB recommended)
Video Card: 512 MB DirectX 9.0c-compliant with Shader Model 4.0 or higher (
see supported list)1
Sound Card: DirectX 9.0c-compliant (5.1 surround sound recommended

DVD-ROM: Dual-layer drive
Hard Drive Space: 17 GB
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
Multiplayer: 256 kbps or faster broadband connection

Supported Video Cards at Time of Release

AMD Radeon HD 3870 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 series or better
NVIDIA GeForce 8600 GT / 9 / 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 600 series or better
Laptop versions of these cards may work, but are not supported. These chipsets are the only ones that will run this game

Trailers

Gameplay Trailer

Gameplay Teaser

Connor Weaponry Teaser Trailer

Gameplay #1

m27889.jpg

Animus Trailer - 720p

Length: 3 Minutes 2 Seconds
FPS: 43.0664 fps
Size: 93.25 MB

m27957.jpg

Naval Warfare - 720p

Length: 1 Minute 59 Seconds
Size: 67.58 MB

m28102.jpg

Making of Rise - 1080p

m28170.jpg

Naval Warfare WalkThrough - 720p

Length: 3 Minute 23 Seconds
Size: 86.16 MB

m28593.jpg

Boston Tea Party Trailer - 1080p

Length: 1 Minute 48 Seconds
Size: 70.38 MB

Screenshots

Gameplay Teaser

Connor Weaponry

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من اصلا برام مهم نیست کانر باشه یا اتزیو ، یه خرده رو صداگزاریشون کار کنن ، صدای طرف انگار داره از استودیو میاد مثلا نه یه محیط درندشت ! مثه دوبله های فارسی 1 ـه :D حالا قیافه اینا درجه دومه بعد صدا .

فــرهود مشکل از نسخه بازی توئه. اینا فکر می‌کنن تو با صداپیشه بازی مشکل داری، اتفاقاً صداپیشه بازی خیلی خوبه واسه اون قیافه‌ای که کانر داره. ولی این که صدا خرابه و احساس می‌کنی صدا از ته چاه میاد، به نسخه بازیت ربط داره. من به خاطر تو الان بازی رو نصب کردم، چک کردم و دیدم صدا هیچ مشکلی نداشت (از نظر کیفیت).

دقت کردین ادوارد هم ابهت الطیر و اتزیو رو نداره ؟
نمیدونم مشکل کار کجاست ، اساسین واسه ما تکراری شده یا یوبی عرضه خلق یه کارکتر منحصر به فرد رو نداره

اتفاقاً یوبی‌سافت استاد خلق کرکترهای منحصر به فرده. همین اتزیو و الطایر رو که من و شما خلق نکردیم
yahoo_4.gif

مشکل اصلی میلک شدن بازی و عرضه هر ساله اون هست. خود به خود باعث می‌شه همه چیز واسه شما رنگ و بوی تکرار پیدا کنه و دیگه به راحتی Impress نشید. در نتیجه سازنده واسه این که شما رو راضی نگه داره، به هر ریسمانی چنگ می‌زنه و همه جور تغییری توی بازی ایجاد می‌کنه که نتیجش می‌شه همین نارضایتی‌های فن‌های بازی که با دو - سه نسخه اول بازی خیلی خاطره دارن.

آخرین ویرایش:

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
آره! ولی اصل خودبازی هست! فعلا چیزی از توی تریلرا معلوم نیست!
ولی ابهت رو ماموریتایی که کارکتر انجام میده و قیافه و صدا مشخص میکنه! از نظر قیافه خدارو شکر خدارو شکر خیلی خوبه! قیافه خیلی خوبی واسش طراحی شده! مخصوصا موهاش:D ولی دیگه باید منتظر بود ببینیم بازی چطور میشه!

بنظر من مهم ترین چیز قبل صدا و قیافه ! همین زیبا بودن مراحله!
توی ACII به بهترین نحو ممکن ساخته بودن! مخصوصا مراحل شهر Venice که هیچ کس یادش نمیره!!!

و اون مخفی کاریایی که نسخه های اول داشت! ACIII هیچ کدومو نداشت! فقط میگفت برو یک نفرو بکش! بعد از آخر یک ارتش بهت حمله میکرد همه رو سه سوته میشد نابود کرد! یادش بخیر ACI بالای 4 نفر اگه میومدن چون امکاناتش کم بود نمیشد به راحتی بکشی و مخصوصا بعد از Assassinate کردن یکی از Boss های بازی Terrority فول میشد نمیشد تو شهر راه بری:D واقعا نسخه اول و دوم زیبا بودن!
ولی ACIII یک ارتشو به راحتی میشه کشت! تازه DLC ـش از همه دیگه شاهکار تر بود! یک قابلیت خرس بهت میداد میپریدی هم میمردن:D بسیار کودکانه و زشت:D
مخفی کاریو اینا به شخصیت ربط داره مثلا اگه موشکافانه به نسخه ی اول و دوم نگاه کنی میفهمی که الطیر فقط هدفش BOSS بود وسرباز ها اهمیت کمتری داشتن بنابراین مخفی کاری میکرد باسو میکشت و به اون پناهگاه های اساسینا میرفت ولی اتزیو روانی بود:dیک تنه به دل دشمن میزد و کمتر مخفی کاری داشت

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فــرهود مشکل از نسخه بازی توئه. اینا فکر می‌کنن تو با صداپیشه بازی مشکل داری، اتفاقاً صداپیشه بازی خیلی خوبه واسه اون قیافه‌ای که کانر داره. ولی این که صدا خرابه و احساس می‌کنی صدا از ته چاه میاد، به نسخه بازیت ربط داره. من به خاطر تو الان بازی رو نصب کردم، چک کردم و دیدم صدا هیچ مشکلی نداشت (از نظر کیفیت).
نمی گم صدا از ته چاه میاد ! میگم صدا با محیط نمی خونه ، مثلا دارن توی دشت سوار اسب حرف می زنن ملت ، مثکه تو استودیوی ضبط آهنگن انقد صداشون قوی میاد و صاف انگار نه انگار توی محیط بازن که باید صدا پخش شه . اصلا خوب نیست از این نظر . صدا کاملا شبیه بازی های اول دهه 2000ـه .

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
باید بری تو یکی از جنرال استورها ( فروشگاه ها ) بعد روی اون تبر رو Equip کنی و دوباره بهت میده:bighug:
برو از مغازه بخرش دوباره:d
آقا ممنون کلا:D
راستی دیگه مثل نسخه های قبل نمیشه به تعداد اسسین هامون برا کمک اضافه کنیم؟ همیشه این یارو ساتوریه میاد فقط کمک!:D
یه چیز دیگه : آقا پول مول قلنبه جز صندوق ها جای دیگه نمیشه پیدا کرد؟ میخوام چیز میزای کشتی رو ارتقا بدم، پول کم دارم...!:(

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اگه شخصیت AC3 فاجعه نبود که نمیرفتن سراغ پدربزرگش :D
چی بود این پسره ی بومی مسخره! حتی باباش هم چیز خاصی نبود، اما پدر بزرگش به نظر میاد آدم مشتی ای بشه :D

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
چی بود این پسره ی بومی مسخره! حتی باباش هم چیز خاصی نبود، اما پدر بزرگش به نظر میاد آدم مشتی ای بشه :D

وجدانا رفتن سراغ پدربزرگ ؟؟؟؟ :D
خوبه والا ، پدر یه جا ، پدرزرگ اون سر دنیا ، نوه یه جای دیگه ...
فکر کنم اون موقع وایرلس هم موجود بوده
ولی فکر کنم ادوارد مثل اتزیو باشه
کانر چی بود با اون دهن گشادش :d

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
یه شخصیت سرخپوست شاید یه تغییر نامناسب و یه انتخاب نادرست بود...
از عربا یهو تو ایتالیا خو بعدشم میخواستن عوض کنن یهو کردن یه سرخپوست، بعد از Black flag هم حتما میشه یکی از بچه های غیور ما!! خیلی ناگهانی، نمیدونم شاید بخاطر چرخش اون Peace of eden ها باشه که همه جای دنیا پخشن... ولی به نظرم به مراتب میتونستن انتخابای بهتری داشته باشن...

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
فک کنم اگه زمان و میاوردن جلو مزخرف تر میشد.این فرمولیه که در تمام سری های اساسین صدق میکنه:
جلو اومدن زمان=مزخرف شدن
:d:d:d:d
ینی من خودم به شخصه حاضرم اساسین تو عصر حجر باشه ولی از 1600 به اینور نباشه:d

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
سلام

من فقط AC III رو بازی کردم، از قبلیاش هیچکدومو بازی نکردم، اینم بد نبود، جالب بود، فقط یه سوال واسه من پیش اومده که شاید خنده دار باشه، این AC IV پدر Haythemه؟ یعنی پدر بزرگ پدریه؟ یا پدر بزرگ مادری؟ اگه پدر Haythemه، پس چرا Haythem رفته Templar شده؟؟؟ هااااااا!!!!؟؟؟؟؟

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
سلام

من فقط AC III رو بازی کردم، از قبلیاش هیچکدومو بازی نکردم، اینم بد نبود، جالب بود، فقط یه سوال واسه من پیش اومده که شاید خنده دار باشه، این AC IV پدر Haythemه؟ یعنی پدر بزرگ پدریه؟ یا پدر بزرگ مادری؟ اگه پدر Haythemه، پس چرا Haythem رفته Templar شده؟؟؟ هااااااا!!!!؟؟؟؟؟

من فقط AC III رو بازی کردم، از قبلیاش هیچکدومو بازی نکردم، اینم بد نبود، جالب بود پس جالباشو ببینی چی میگی :d
فقط یه سوال واسه من پیش اومده که شاید خنده دار باشه، این AC IV پدر Haythemه؟اره
یعنی پدر بزرگ پدریه؟ یا پدر بزرگ مادری؟پدری.کلا Assassin's Creed تو کار پدریه:d
اگه پدر Haythemه، پس چرا Haythem رفته Templar شده؟؟؟ هااااااا!!!!؟؟؟؟؟فرزند نا خلف بوده=))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام

ACIII واسه کسی که تا حالا AC های قبلی رو نزده یک عنوان عالیه ولی برای من که از نسخه اول دارم بازی میکنم و عاشق این سریم یک عنوان خیلی معمولیه!
از نسخه دوم دیگه کلا هر سال داره افت میکنه! الان من اسکرین شاتای نسخه دوم رو نیگاه میکنم تمام خاطراتم میاد جلو چشمام ولی وقتی Revelations ـو میبینم هیچ حسی بهش ندارم! گرچه باز اون خیلی بهتر از این نسخه بود!

الانم فکر میکنم یوبیسافت یک جوریایی میخواد بازیشو مثل نسخه های اول کنه! الان به اسکرین شاتای IV نگاه میکنم خیلی تم شهر و محیط و مردم به نسخه دوم و Brotherhood شباهت داره!
قیافه ادوارد هم خیلی پر ابهت و زیبا هست!

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
ACIII واسه کسی که تا حالا AC های قبلی رو نزده یک عنوان عالیه ولی برای من که از نسخه اول دارم بازی میکنم و عاشق این سریم یک عنوان خیلی معمولیه!
از نسخه دوم دیگه کلا هر سال داره افت میکنه! الان من اسکرین شاتای نسخه دوم رو نیگاه میکنم تمام خاطراتم میاد جلو چشمام ولی وقتی Revelations ـو میبینم هیچ حسی بهش ندارم! گرچه باز اون خیلی بهتر از این نسخه بود!

الانم فکر میکنم یوبیسافت یک جوریایی میخواد بازیشو مثل نسخه های اول کنه! الان به اسکرین شاتای IV نگاه میکنم خیلی تم شهر و محیط و مردم به نسخه دوم و Brotherhood شباهت داره!
قیافه ادوارد هم خیلی پر ابهت و زیبا هست!

سلام

حتما سریهای قبلی رو تهیه میکنم و بازی میکنم ببینم چجوریاست.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام

هیتم اولش اساسین بوده, بعد گرند مستر تمپلار ها به منحرفش کرد:D

- - -ویرایش - - -

بعد از این که همه ی مراحل کشتی رو تموم کردم ، باز هم می تونم برم کشتی سوار بشم ؟
نه متاسفانه:(

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
برای هزارمین بار میپرسم
بچه ها مشکل افت فریم مرحله بوستون حل شد؟ بازم لگ داره؟ آخرین آپدیت 1.06 رو نصب کنیم لگ برطرف میشه؟
به خاطر لگ این بازیو بیخیال شدم این لگ رو با چی میشه برطرف کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر