Assassin's Creed II | PS3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
يه چيزی ميگم فکر نکنيد قصد تخريب دارم ولی يادتون باشه خوده يوبيسافت گفته نمره های بازيامون زياد مهم نيست....
پس زياد انتظار بازی خيلی سطح بلا نداشته باشيد

به نظر من گرافیک بازی پیشرفت چندانی نکرده. حداقل از نظر فنی (ولی ازحق نگذریم اون مراسم بال ماسکه نور پردازی خیلی خوفی داشت). تا اینجا هم که من تریلرهاشو دیدم خیلی با AC1 تفاوتی نداشت. احتمالا تغییرات گرافیکی آنچنانی توی بازی به وجود نمیارن و یه سری باگ گیری میکنن و وسلام!:biggrin1:
حالا بعضی از دوستام میان میگن که گرافیک شاهکاره و ... .:confused:
البته نظر همه محترمه.:biggrin1:

جدیدا هر کی میاد هر حرف بی ربطی رو میزنه بعد میگه نظر شخصیمه
گرافیک این بازی نسبت به نسخه ی قبلی خیلی پیشرفت کرده

حالا شما زیاد جوش نزن ***تون خشک میشه.:laughing:
شما پست منو درست خوندی؟!:confused:
الان این حرف من کجاش بی ربط بود. اینجا تاپیک AC2 هست و همه میان نظرشون رو بیان میکنن. این هم نظر منه. حالا شما چرا قاط زدی من نمیدونم.:smile:

آخرین ویرایش:
تو این تریلر آخری صورت شخصیت اصلی رو دیدیم!!
نمیدونم چرا با اون چیزی که تو ذهنم بود اصلا جور در نمیومد و حالم گرفته شد!!!اون چیزی که تو ذهنم بود خیلی بهتر بود این زیاد به قیافش نمیاد که یک قاتل حرفه ای باشه :biggrin1:

امروز داشتم یه DEVELOPER DIARIES از بازی میدیدم که توش Corey May که scriptwriter بازی هست میگه "Ezio means eagle". تا الان فک میکردم Ezio به ایتالیایی یعنی پرنده=الطیر!

اونی که ..... خشک میشه ...... نه من:laughing:
پستتو خوندم ولی اصلا ارزش خوندنم نداشت ارزش جواب دادنم نداشت

ببین فرزندم! اگه نظری در مورد بازی داری بیا بگو. اگرم نداری اینجا اسپم پراکنی نکن. 2تا پست تو این تاپیک دادی که هیچ کدوم ربطی به AC2 نداشتن. کاملا مشخصه هدفت از این کار چیز دیگه ایه(شاید زیاد شدن پستات:-"). اسپمر هم اسپمرهای قدیم!:sick:

اصلا از چند تا تريلر نظر خاصي نميشه داد كه بعضي ها ميان سرش دعوا ميكنن! بهترين كار انتظار تا زمون عرضه ي بازي هست اون موقع معلوم ميشه بازي عرضشش چقدره.....

اصلا از چند تا تريلر نظر خاصي نميشه داد كه بعضي ها ميان سرش دعوا ميكنن! بهترين كار انتظار تا زمون عرضه ي بازي هست اون موقع معلوم ميشه بازي عرضشش چقدره.....
اگه ميخواستيم موقع اومدن بازي نظر بديم كه تاپيك رو هم همون موقع ميزدن...
الان تاپيك زدن تا قبل از اومدن بازي دعوا بشه و كلي بخنديم :biggrin1:
------------------------------------------------------------------------------------
دوستان لطفا اسپم مسپم بازار نكنن اينجا رو :mad:
------------------------------------------------------------------------------------
كلا خيلي نسبت به نسخه ي قبليش پيشرفت داشته...دفعه ي قبل كه كاملا باگ بازار بود :sick:
فقط يك سري چيز ها هستن كه به نظرم گند زدن به بازي :((
اوليش كه همون سمي هست كه ميزني به گارد ها قاطي ميكنن اطرافيانشون رو ميشن :(
خيلي غير واقعي هست...
يكي ديگه هم كه تو تريلر ها ديدم اينه كه شهر خيلي مرده هست.نميدونم چرا گرافيكش هم تو ذوق ميزنه :-"

منم یکجوری با قبلیه بیشتر حال میکنم هم محیطش هم شخصیتش و لباسش!!!
همین سمی که گفتید+خرید اسلحه به نظر من زیاد جالب نیست!!
البته چیزای جالب هم زیاد داره ولی نمیدونم چرا با اون یکی بیشتر حال میکنم!(حتی قبل از انتشارش بیشتر حال میکردم اصلا PS3 گرفتم به عشق این بازی و GOW III و بعدا با بقیه بازی ها آشنا شدم :biggrin1: )

اگه ميخواستيم موقع اومدن بازي نظر بديم كه تاپيك رو هم همون موقع ميزدن...
الان تاپيك زدن تا قبل از اومدن بازي دعوا بشه و كلي بخنديم :biggrin1:
دوستان لطفا اسپم مسپم بازار نكنن اينجا رو :mad:
كلا خيلي نسبت به نسخه ي قبليش پيشرفت داشته...دفعه ي قبل كه كاملا باگ بازار بود :sick:
خيلي غير واقعي هست...
يكي ديگه هم كه تو تريلر ها ديدم اينه كه شهر خيلي مرده هست.نميدونم چرا گرافيكش هم تو ذوق ميزنه :-"
اون سم كه اختياريه ميتوني استفاده كني ميتوني استفاده نكني
خيلي غير واقعي هست
فيلم سينمايي نيست كه واقعي باشه بازيه بازيم هرچي تخيلش بيشتر بهتر(الان ديگه فيلم سينمايياشم خالي بنديه:biggrin1:اين كه ديگه بازيه)
شهر كجاش مردس شهر به اين زنده اي:biggrin1:اين همه مناظر سبز و ادم و گرافيك داره
يه تريلر ديگه هم از بازي اومده كه ميتونيد از اينجا ببينيد(Gametrailers)
البته چیزای جالب هم زیاد داره ولی نمیدونم چرا با اون یکی بیشتر حال میکنم!(حتی قبل از انتشارش بیشتر حال میکردم اصلا PS3 گرفتم به عشق این بازی و GOW III و بعدا با بقیه بازی ها آشنا شدم :biggrin1: )
بيخيال
هنوز واسه اين حرف خيلي زوده
خدايي الطير هيچي نبود جز يه قاتل يا يه پادو المعلم كه دستور ميگرفت و ميرفت ميكشت(ب اون معموريت فرعياي كزايي)روي لباس اتزيو خيلي كا شده
اين يه عكس كه اتزو و الطير رو بقل هم گذاشته
http://fc00.deviantart.com/fs43/f/2009/111/5/3/Altair_and_Ezio_by_DarkEspada.jpg
يعني به نظرت بهتر نيست 30 تا صلاح و حتي اون قابليت بدون صلاح نجنگي اونبخت بري همش با اون شمشير الطير بجنگي ؟؟؟
خدايي ا هر نظر نگاه مكني AC2 ميتونه يه شاهكار بشه

آخرین ویرایش:
خيلي غير واقعي هست...

علاوه بر اینا وجود Assassin توی ایتالیا غیرمنطقی هست باید ببینیم چه توجیهی برای این موضوع توی داستان بیان میکنن.:confused:
اما این موارد چیزی از ارزش بازی کم نمیکنه و من حتما ps3 version بازی رو میگیرم.:love:
:biggrin1:

اما این موارد چیزی از ارزش بازی کم نمیکنه و من حتما ps3 version بازی رو میگیرم.:love:

دقیقا!!!

من نمیگم فقط با اون شمشیر و خنجر مخفی بجنگیم و مراحل بازی مثل اون تکراری باشند!!!
اما با خرید سلاح زیاد حال نکردم!و همچنین پول جمع کردن و ...
همین که بشه سلاح دشمن ها رو برداشت به نظر من خیلی خوبه!!!یکی دیگه از مشکلات قبلی این بود!!
درسته خیلی پیشرفت داشته گرافیک رفته بالا و مراحل متنوع شدن!شب و روز شدن داره بازی و ... !

البته یک مشکل هم در رابطه با این شب و روز!تو تریلر e3 وقتی سوار اون وسیله ی پرنده شد شب بود!و وقتی رسی به طرف و اون رو کشت روز شده بود!!!به نظرم خیلی زود زمان میگزره!!!یکمی باید از سرعتش کم کنند :biggrin1:

منتظر این بازی هستیم!!!!خداکنه هرچه زودتر بیاد!!! (این تاخیر بخوره sc : c هم تاخیر میخوره :biggrin1: )البته مطمئنم تاخیر نمیخوره :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or