Assassin's Creed II | PS3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اونوقت خواب بودی...؟!:biggrin1:
بابا میگفت تو پیام آور قرن 21 هستی اتزیو...
از اونجایی که آخرش گفت سال 2012 قراره دنیا نابود بشه دزموند...اتزیو گفت دزموند کیه.و....
بعدش هم اومدن زمان حال.
غلط نکنم شماره بعد تو زمان 2012 اتفاق می افته!
OK?
:biggrin1:

زنه 10 دقیقه داشت صحبت میکرد تو چطوری از 10 دقیقه اینارو کشیدی بیرون؟:eek:
این دزموند یعنی در 2012 بود؟:thinking:
آخه بعضی ها مثل تو میگن 2012 اتفاق می افته بعضی ها هم میگن قراره با دزموند بریم:thinking:

آخه بعضی ها مثل تو میگن 2012 اتفاق می افته بعضی ها هم میگن قراره با دزموند بریم:thinking:

تغریبا اینو گفت :

EZIO : ایا شما خدا هستید ..... چی هستید ...... ؟

زن : مار رو ملیت ها چیز های مختلفی مینامند ........ خدا و ذات بخش و قهرمان و فرشته و ....... ولی ما رو شما بعنوان خدا میشناسید !
اولش ما موجوداتی هوشمند شبیه به خودمون خلق کردیم( انسانها ) ولی ...... عده ی شماها از ما بیشتر بود .............. و ما مجبوریم اول در vault ها زندگی کنیم و الان هم داریم از زمین میرویم و برای اینکه دنیا کنترل شود اجسامی رو برای شماها می گذاریم :
4تا-peace of eden
1-شمشیر
1-staff ( عصا )
1-golden fleece ( زره/شنل)
که بعد رو به دوربین کرد و همون ماجرایی که دوستمون گفت ( 2012 و .... )

اگه شما GLYPH پازل رو انجام بدین توش میفهمین که هر 7 تا چیز بالا دست کی بوده و هست !

آخرین ویرایش:
نه حرف اصلیش رو گفتم.:biggrin1:
دوستمون که که درباره 4 تا صحبت کرد.:smile:
ببینم تو که 10 دقیقه دیدی نگرفتی قضیه رو؟:biggrin1:

خداییش glyph پازل ها رو حتما انجام بدین چون واقعا عجیب غریبه ! چیزهایی میگه که سکته میکنین ! من هنوز تو کف اوناهم ! ( بعد از اتمام 100% و گرفتن trophy platinum دو هفتس که میگذره )

خیلی این شمارش جالب و جذاب بود بخصوص از نظر داستانی.
توی Codex Page ها چیزای خیلی جالبی نوشته بود. یا اون Glyph ها واقعا چیزایی که تو معماهاش نهفته بود جالب بود.در کل بعد از Uncharted 2 این بازی با اختلاف اندک بهترین بازی امسال من بود.

دوستان آپدیت 1.01 رو کسی گرفته؟!؟ من گرفتم 77 مگ بود....احساس میکنم خیلی از باگ های بازی برطرف شده و گرافیک هم تو بعضی جاها قویتر شده....من اینطوری متوجه شدم:biggrin1: کس دیگه ای هم هست که آپدیت رو امتحان کرده باشه؟!؟

اول یک خبر رسانی بنماییم :دی
سلام،

Ubisoft اعلام کرد اولین DLC قسمت جدید عنوان تخیلی/تاریخی این شرکت،Assassin's Creed II که مورد توجه سایت ها و مجلات بازی قرار گرفت و به فروش خوبی هم دست یافت هفته ی آینده سه شنبه 28 ژانویه 2010 عرضه خواهد شد.

assassins-creed-ii-ss-01.jpg
assassins-creed-ii-ss-01.jpg
assassins-creed-10.jpg

این مضمون قابل دانلود Battle Of Forli نام گذاری شده است و طبق گفته های Ubisoft از طریق Twitter این شرکت Ezio،Machiavelli و Caterina SForza در آن حضور خواهند داشت و به جنگ برادران Orsi خواهند رفت.
همچنین گفته میشود این DLC دارای 6 حافظه ی(Memory)جدید خواهد بود که یکی از آنها مربوط به Leonardo Da Vinci و ماشین پرنده اش است.همچنین گفته شده که DLCـی دیگری در ماه آینده(فوریه)عرضه خواهد شد.
در پایان بد نیست اشاره کنیم Battle Of Forli با قیمت 3.99 یورو یا 320 Microsoft Points قابل خریداری خواهد بود.

بعد دو سئوال فنی :
نمیشه که این DLC ها توسط شخص دیگری دانلود شده و ما از طریق DVD بریزیم ؟
این DLC ها از رو شبکه ی PSN بعد از مدت معینی پاک میشن ؟

نه نمیشه یکی دانلود کنه و بده شما بریزی رو PS3 !
اما یکی میتونه این رو دانلود کنه و بده به شما که شما هم دانلود کنید! ( تا 5 بار میشه! حالا یا پولش رو نصف میکنید یا نه :d )
در مورد سؤال دوم هم نه! تا آخر عمر PSN همون جا میمونه :d

بالاخره من هم تروفی پلاتینیومش رو گرفتم!:biggrin1:

:clap::clap::thumbsup::clap::clap:
:groupwave:

ولی واقعا خیلی سخت بود!
مخصوصا تروفی 100 تا پر که من تو عمرم مثل این اچیومنت یا تروفی نگرفته بودم!:excited:

درود

من هم بازی رو تموم کردم .
نمی دونم الآن گریه کنم یا شادی !!!
وقتی Credits داشت پخش می شد می خواستم گریه کنم .
ولی وقتی Credits تموم شد یه Plantium گرفتم !!!
آخه من بازی رو رو برنامه رفتم :دی
تا قبل از مرحله 10 ( به علت مشکل بازی در مرحله 11 ) تمام تروفی های غیر داستانی رو گرفتم . فقط سه تا تروفی مونده بود ( مرحله 11 و 12 و آخری ) و امروز هم نشستم این سه مرحله رو رفتم و وقتی که Credits تموم شد یه پلانتیوم خوشگل گرفتم .
خود بازی هم به معنای واقعی کلمه بی نظیر بود . یعنی نمی تونه نظیر داشته باشه .
تنها ایرادی هم که به بازی می تونه وارد بشه ، باگ های گرافیکیه که قابل گذشته .
پیشرفت غیر قابل باوری نسبت به شماره قبل داشت ولی اون حس و حال 1 رو نداشت ، و از نظر جزئیات داستانی 100% بهتر از یک بود .
به امید تکرار موفقیت در شماره 3

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or