Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
دوستان یه چیز جالب امروز لیست 10 بازی پرفروش 15 تا 21 مارچ steam را دیدم که حتی AC2 جز 10 تا اول هم نبود و واقعا برای یوبی سافت متاسفم که به خاطر این قفلش فروش خوبی نداشته البته یوبی سافت فکر میکنه ممکنه چندتا بازی اول فروشش خوب نباشه و کم کم گیمرها عادت میکنند اما به نظر من برعکس تصور یوبی سافت که این کار میتونه اینده نگرانه باشه ممکنه به بازیهای اینده این شرکت هم صدمه بزنه مگر اینکه با گذشت زمان نظر گیمرها عوض بشه.
شما فکر میکنی که بازی هایه کپی شده هم شمارش میشن مگه بازی هایه اریجینال رو شمارش میکنن خب ac2 فروش نداشت ولی splintercell conviction که میترکونه

شما فکر میکنی که بازی هایه کپی شده هم شمارش میشن مگه بازی هایه اریجینال رو شمارش میکنن خب ac2 فروش نداشت ولی splintercell conviction که میترکونه
خب مگه AC 2 کم چیزی هست که همینجوری بگیم فروش نداشت به درک.
در ثانی از کجا معلوم SC :C هم به همین بلا دچار نشه.به نظر من که استعداد بالایی داره.

ببینید دوستان یوبی سافت با عرضه ac2 میدونست فروش بازی خیلی پایین میاد ولی بیشتر به اینده بازیهای این کمپانی با پی سی فکر کرده چون با کرک نشدن بازیهاش گیمرها مجبورند رو به اورجینال بیارند و درسته که با موافقت گیمرها روبه رو نشد ولی این مخالفت در مورد drm ها هم اتفاق افتاده بود ولی الان drm روی بازیهای مختلف برای گیمرها عادی شده و اما به نظر من این برنامه عملی نخواهد بود چون بعید میدونم کمپانی یا سازنده دیگه ای از این قفل استفاده کنه حتی ea
ولی splintercell conviction که میترکونه
بعید میدونم بتونه فروش بالایی داشته باشه البته تصور هم میکنم یوبی سافت نیاز به یه بهانه ای داره که این بازی را به ps3 پورت کنه و با این کار بهانه را خودش به دست خودش میده.

ایییییییی خدااااااااااااا همه مردم 10 بار بازی کردن تمومش کردن اون وقت ما اینجا نشستیم میگم خدا کنه کرک کنن :(( بازی داغه داغش حال میده نه که همه تموم کنن اون وفت تازه ما ...:biggrin1:

یه نکته چرا واسه xbox و ps3 این کارو نمیکنن واسه ps3 حالا نه واسه xbox ؟
??
LOL
عزیزم رو کنسول ها پیریت خوری به اندازه PC نیست!!
نبین تو ایران 360 رو کپی خور میکنن!
اونور خیلی ها اریج میخرن و سازنده ها فروششون رو کنسول ها میکنن!

بلاخره چی شد ؟

با سلام

دوستان بلاخره چی شد ؟

لطفا یکی بیاد یه خلاصه ای از وضیعت کرک هایی که الان هست بگه که افرادی مثل من از سردگمی در بیان
فکر کنم اخرین کرکی که اومده 281 مگی هستش
با اون به چه مشکلاتی میخوریم ؟

با سلام

دوستان بلاخره چی شد ؟

لطفا یکی بیاد یه خلاصه ای از وضیعت کرک هایی که الان هست بگه که افرادی مثل من از سردگمی در بیان
فقط یک کرک هست که می توان به صورت انلاین فقط در ونیز و شهر های دیگر چرخید ولی نمی توان ماموریت گرفت.

با سلام

دوستان بلاخره چی شد ؟

هیچ کرکی کار نمی کنه

فقط یک کرک هست که می توان به صورت انلاین فقط در ونیز و شهر های دیگر چرخید ولی نمی توان ماموریت گرفت.

هیچ کرکی کار نمی کنه

با سلام و خیلی ممنون افراد زیادی را از بلا تکلیفی در آوردید

خیلی وقته یه سوالی تو ذهنمه فرصت نمیشه از شما پیشکسوتان بپرسم :

کرکر های معروف کرک های خود را توی کدوم سایت ارایه میدن ( ریلیز میکنن ) ؟

و سایت های مرجع شما دوستان کجا ها هستند ؟

قطعا جوابتون میتونه به خیلی ها کمک کنه و دانش افزوده بیاره برا فروم ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or