Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
فکر نمیکنم چون این کار اصلا مورد قبول گیمرها و حتی سایت های منتقد قرار نگرفته و من احتمال میدم یوبی سافت این قفل را حذف کنه برای بازی بعدیش یعنی اسپلینترسل(باید منتظر باشیم روزی که سیستم مورد نیاز بازی اعلام بشه همونجا هم معلوم میشه)البته این احتمالم هم بی دلیل نیست چون prince of persia هم برگشته به تاریخ اعلام شده قبل از قضیه این قفل(2 هفته تاخیر)

سخنان شما را اقا امیر قبول دارم اما این یوبی سافتی که من در این چند سال اخیر دیدم به فکر رضایت گیمر ها نیست.به فکر جیب خودش و قفل جدید روی بازی هاش می گذاره تا مجبور بشن گیمری هایی که خیلی علاقه به بازی های یوبی دارند اورجینال بخرند.
چون اگه گیمرا با نسخه کرک راضی بشند یوبی دیگه در شرکتشو تخته می کنه.چون سود وقتی نباشه بازی ای هم در کار نیست! :blushing:
فکر می کنم یوبی از خداش باشه نتونن کرک کنند سامانه جدیدش را که مجبور شن همه اورج بخرند.در نتیجه سود بیشتر! :eek:(دیگه این بدیهی است)

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
سخنان شما را اقا امیر قبول دارم اما این یوبی سافتی که من در این چند سال اخیر دیدم به فکر رضایت گیمر ها نیست.به فکر جیب خودش و قفل جدید روی بازی هاش می گذاره تا مجبور بشن گیمری هایی که خیلی علاقه به بازی های یوبی دارند اورجینال بخرند.
چون اگه گیمرا با نسخه کرک راضی بشند یوبی دیگه در شرکتشو تخته می کنه.چون سود وقتی نباشه بازی ای هم در کار نیست! :blushing:
فکر می کنم یوبی از خداش باشه نتونن کرک کنند سامانه جدیدش را که مجبور شن همه اورج بخرند.در نتیجه سود بیشتر! :eek:(دیگه این بدیهی است)

اتفاقا اگه بری فروم یوبی رو ببینی خیلی از اریجینال خر ها نا راضی اند.
خودم یادمه که یکیشون گفته به دلیل drm پیش خرید اسپلینترسل رو کنسل می کنه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
اتفاقا اگه بری فروم یوبی رو ببینی خیلی از اریجینال خر ها نا راضی اند.
خودم یادمه که یکیشون گفته به دلیل drm پیش خرید اسپلینترسل رو کنسل می کنه
از اونور هم خیلیا که می خواستن کپی رو بازی کنن میرن بازیه اصل رو میخرن.باید دید اگر کرک نشد آخرش رو فروش تاثیر منفی میزاره یا مثبت.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
اتفاقا من به همتون قول میدم یو بی سافت از این کارش بعدا پشیمون میشه و از مشتری هاش به شدت کم میشه .

این رو مطمئن باشید " که هر کس که بخواد ارجینال بخره همیشه ارجینال میخره و کسی که کرک بازی میکنه هیچ وقت ارجینال نمیخره ( مگر تعدادی معدود ) حتی اگر بخواد از انجام دادن بازی برای همیشه جلوگیری کنه "

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اتفاقا من به همتون قول میدم یو بی سافت از این کارش بعدا پشیمون میشه و از مشتری هاش به شدت کم میشه .

این رو مطمئن باشید " که هر کس که بخواد ارجینال بخره همیشه ارجینال میخره و کسی که کرک بازی میکنه هیچ وقت ارجینال نمیخره ( مگر تعدادی معدود ) حتی اگر بخواد از انجام دادن بازی برای همیشه جلوگیری کنه "

اره

من هم از همون بچگی دزد بودم;)

کلا بازی اورجینال بخرم از گلوم پایین نمیره

حالا حتی اگه کرک هم نشه

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
کرک بازی

با سلام

ا.لا من یه مدتی نبودم در خدمت عزیزان
من اون 6 گیگ رو دانلود کردم
ایمیج درسته و بدون اشکال نصب میشه.
هیچ کرکی درست کار نمی کنه. همه سر کاریه و FAKE
اگه بازی کرک بشه با این ایمج ISO کار می کنه قاعدتا
فعلا باید منتظر موند. ظاهرا بعضی ها میخوان اینجوری جو سازی کنن که بازی
غیر قابل کرکه. و این صحبتا. من قبول ندارم. اینکه ما خوب سواد CRACKING نداریم
بازی کیلوبایتی هم غیر قابل کرک میاد و هم این بازی .
شاید هم کرک نشه! اونوقت یا باید قید بازی رو بزنیم یا باید سر کیسه رو شل کنیم

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
منم ادم اورجینال بخری نیستم.بنده رو گنج نشستم که! ;)
ولی وقتی هنوز کرک درست و حسابی نیمده و بنده عاشق یک بازی باشم بلفرض خودم به هر دری می زنم اورجینال بخرم.چون وگرنه قید بازی را باید بزنم.
ضمنا کسی هم که اورجینال بخر باشه معمولا اهمیتی نمی ده بازی کرک بشه یا نه!
همون اورجینالشو می خره بازیشو می کنه!
ضمنا اگر گذشته از کشور خودمون گیمرا بازی اورجنیال نمی خریدند الان صنعت بازی به اینجا نمی رسید!(ضمنا یوبی سافت و هیچ شرکت دیگه پسر خاله من هم نیستن که بخوام ازشون طرفداری کنم واقعیت را عرض کردم! :biggrin1:)

. ظاهرا بعضی ها میخوان اینجوری جو سازی کنن که بازی
غیر قابل کرکه. و این صحبتا. من قبول ندارم

من که از خدامه بازی ها همه کرک بشند! و اینکه پول خریدن اورجینال هم ندارم بخوام برای هر بازی خرج کنم! :cheesygri

دیگه بگذریم چون تاپیک به اندازه کافی فکر کنم داره منحرف می شه از مسیر اصلی! ;)

آخرین ویرایش:

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
اگر کسی واقعا 70 تومن پول داره بره ارجینال بخره خوب یه ذره بزاره روش بره xbox بخره که تو بازی های آینده مشکلی نداشته باشه .

حالا بزارید ساعت اومدنش 3 رقمی بشه بعد قضاوت کنید . من هم فکر کنم به احتمال زیاد کرک میشه . چون جدیده یه ذره طول میکشه تا قلقش دستشون بیاد .

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
هر بازی اورجینال رو روو چن تا سیستم میتونیم نصب کنیم؟!
دوست من یکی از معدود مزایای قفل جدید یوبی سافت اینه که روی هر کامپیوتری بخوای میشه نصب کرد فقط کافیه بازی را نصب کنی و از طریق اکانتت وارد بازی بشی(البته فکر نکنید که میشه همزمان از چندین کامپیوتر استفاده کرد نه چون مثل یه اکانت میمونه که وقتی یکی انلاینه کس دیگه نمیتونه وارد بشه)

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
مثه اینکه بازی یه سری فایل داره که تو دیسک همراهش نیست و از سرور بارگذاری میشه...واسه همین نسخه‌های آفلاین فعلی وقتی کار به دریافت فایل‌های جدید میرسه مشکل دارن...یکی باید بازی رو تا آخر بره و یه ست لیست از فایل‌ها بگیره و یه جایی بچپونه که بشه آفلاین بازی کرد!

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
دوستان جریان دستورالعمل این کرک چیه؟(بند های 5 و 7 رو دقیقا متوجه نمیشم)

1. YOU MUST DISCONNECT FROM THE INTERNET AND REBOOT YOUR PC TO FREE MEMNETSPACE
2. Install the Game from CD or Virtual Image.
3. Dont connect to the internet yet.
4. Copy crack files to the location, apply changes and reboot PC once again.
5. Create some UBI account
6. When asked for activation just press continue
7. Next open REGEDIT and find on it : Ubiactivate REG_SZ, and change value from 1 to 0.
8. Just play :))

Razor 1911 Greetings
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
We salutes the honorable competition. Save the retail disc!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر