Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
دوستان من یجا گیر کردم هرچی فکر میکنم نمیدونم باید چیکار کنم

اینجا که دزموند بدون نشتن رو اون صندلیه یهو میره تو دنیای اونور و جای الطیر قرار میگیره. یک برج هست گوشه ی قلعه که باید آدم بره بالاش. یک چوبه هست که یک چراغ ازش آویزونه باید ازش آویزون شد رفت بالا... نمیدونم چجوری برم رو اون چوبه هرکاری میکنم نمیره
یکی کمک کنه خواهشا

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

اینجا که دزموند بدون نشتن رو اون صندلیه یهو میره تو دنیای اونور و جای الطیر قرار میگیره. یک برج هست گوشه ی قلعه که باید آدم بره بالاش. یک چوبه هست که یک چراغ ازش آویزونه باید ازش آویزون شد رفت بالا... نمیدونم چجوری برم رو اون چوبه هرکاری میکنم نمیره
یکی کمک کنه خواهشا
برو زیر چوبه بعد بپر یا برو قشنگ کنار نرده بعد به سمت چپ بپر من تو عید تمومش کردم یادم نیست بعضی جا هارو.....

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
برو زیر چوبه بعد بپر یا برو قشنگ کنار نرده بعد به سمت چپ بپر من تو عید تمومش کردم یادم نیست بعضی جا هارو.....
مرسی از پاسختون

ولی هر کاری میکنم نمیره. والا من تو هیچ بازی نشده بود همچین چیزی رو گیر کنم! یک تیکه چوب ببین چجوری مارو گذاشته سرکار ها :(

هر مدلی بگید پریدم میخواید اگه Team Viewer دارید بیاید شما هم سعی کنید بپرید شاید ایراد از منه :confused:

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
مرسی از پاسختون

ولی هر کاری میکنم نمیره. والا من تو هیچ بازی نشده بود همچین چیزی رو گیر کنم! یک تیکه چوب ببین چجوری مارو گذاشته سرکار ها :(

هر مدلی بگید پریدم میخواید اگه Team Viewer دارید بیاید شما هم سعی کنید بپرید شاید ایراد از منه :confused:

اگه امکانشو داری عکس اون تیکه رو بزار ببینم کجاست.

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
مرسی از پاسختون

سلام دوست عزیز
برو کنار دیوار از دیوار برو بالا و وقتی به اوج رسیدی خیلی سریع جهت رو بگیر به سمت چوبه و space رو بزن.:smile:
موفق باشی

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
پرها رو من چند بار گفتم بازم واسه شما میگم 50 تاشو بگیری بری ویلا عموش میگه که یه اسلحه آزاد شده بگیرش توام میری میخریش یه چکس بزرگ

آقا من 50 تا پر رو که در صندوق گذاشتم اسله ای که آزاد شد یه شمشیر بود نه چکش !
الته یه چکش هم آخر لیستم هست که ضعیف تر از این شمشیره !
اما سوال بعدی اینکه :
من الان در مرحله ی آخر گیر کردم اونجایی که مردم دارن از یه شهری فرار می کنند و اتزیو به همراه یه مرد و یه زن و عده ای سرباز پشت در قلعه میرسند ! اینجا باید چیکار کنم تا برم توی قلعه !!!؟

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین

یکی کمک کنه خواهشا

برو زیر چوب کلیک راست+space بزن صد در صد میگیره منم اینجا گیر کرده بودم

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
آقا من 50 تا پر رو که در صندوق گذاشتم اسله ای که آزاد شد یه شمشیر بود نه چکش !
الته یه چکش هم آخر لیستم هست که ضعیف تر از این شمشیره !
اما سوال بعدی اینکه :
من الان در مرحله ی آخر گیر کردم اونجایی که مردم دارن از یه شهری فرار می کنند و اتزیو به همراه یه مرد و یه زن و عده ای سرباز پشت در قلعه میرسند ! اینجا باید چیکار کنم تا برم توی قلعه !!!؟
مگه تو نقشه چيزي نشون نميده ؟؟؟
اگر نه كركتون ايراد داره ...
رسيدگي كنيد به اين ....
ولي...بله ...بايد بريد داخل ...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یکی بیاد راهنمایی کنه !
من در مرحله ی Battle of Forli همونطوری که در پست قبلی عرض کردم گیر کردم !

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
مگه تو نقشه چيزي نشون نميده ؟؟؟
اگر نه كركتون ايراد داره ...
رسيدگي كنيد به اين ....
ولي...بله ...بايد بريد داخل ...

نقشه یه محوطه ای رو سبز کرده ولی باید بریم داخل اون محوطه ولی از کجا !؟
دور قلعه می چرخم جایی برای ورود پیدا نمی کنم

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام دوستان
من توی یکی از معماهای حقیقت گیر کردم.
مدل یه رمز 3 رقمی هست و یه چرخ که اعداد روش نوشته شده و من باید رمز سه رقمی رو پیدا کنم. فکر میکنم اعدادی که به هر کس میده رندوم باشه ولی خب ماله من 7 1 9 هست. حالا نمیدونم چرخ اعداد رو به کدوم سمت بچرخونم. اول 9 بار سمت راست میچرخونم بعد 1 بار چپ بعد 7 بار سمت راست عددی که بدست میاد رو وارد میکنم به عنوان رمز ولی درست نیست.
روش کار باها چجوریه؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
نقشه یه محوطه ای رو سبز کرده ولی باید بریم داخل اون محوطه ولی از کجا !؟
دور قلعه می چرخم جایی برای ورود پیدا نمی کنم
فكر كنم بايد بپري تو اب ...بعد ميري كنار دريچه هاي ورودي ...اسپيس رو نگه ميداري و از زيرش رد ميشي ...دقيقا سمت راست دروازه اصلي
دوستان این بازی چند سکانس هست؟
من سکانس 13 هستم:love:
فكر كنم تا الان تمومش كردين...
14 سكانس ...

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر