Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
آقا دوتا سوال :
یکی اینکه در بازی کلا ً چند تا پر وجود داره !؟
دوم اینکه ظاهرا با گرفتن صدمین پر مادر ازیو شنلی میده که اونو در دید سربازان شهر منفور میکنه !!! خوب حُسن این منفور شدن چیه !!!؟
خب 100 تا...
بازي باحالتر ميشه ...من كه حال ميكردم .... در ضمن مادره هم از شوك مياد بيرون ...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آهان .
من فکر می کردم تعدادشون بیشتر از صد تاست . اگه صدتا باشه که پیدا کردن صدتاش وقتگیره !
راستی این مجسمه هایی که در ویلا میگیریم را کجا باید نصب کنیم !؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
عزیزان گرامی میشه خواهش کنم یه برنامه کد تقلب(ترینر) برای بنده بگذارید؟

All Assassin's Creed 2 Free Trainers

تعدادشون زیاده هر کدومشو که خواستی بدانلود.

-----------------------------------------------------------

دو تا سوال:
1. جریان پیدا کردن این پرها چیه؟
2. رویی یکی از پشت بومها یه چیزی پیدا کردم شبیه چشم بود بعد یه صدایی اومد که گفت برو تو حالت Eagle Vision، وقتی رفتم دزموند و همون دختره توی زمان حال داشتن با هم صحبت می کردن که باید یه رمز پیدا کنن. فکر کنم 10 تا عکس بود که باید 5 تاشو درست کنار هم می چیدم، معما هم همون Apple بود که بعد از درست انجام دادنش یه کد پیدا کردن و یه تیکه فیلم کوچیک باز شد که فکر کنم جای 12 تا فیلم دیگه توش خالی بود. باید قطعات این فیلم ها کنار هم چیده بشن تا یه رازی فاش بشه. این فیلمها چه طوری پیدا می شن و اصلا جریان این شکل و این معما چیه؟

pirouz3

کاربر سایت
May 29, 2009
69
نام
پیروز
ممكنه از همين باشه ... چون گزارش شده ....
يا بايد از اول بريد يا از كسي سيو رو بگيريد ...راه ديگه اي نيست ...
ای بابا! من که نمی تونم دوباره از اول برم!
پس اون فولدر storage که تو درایو بازیه کدوم سیو ها رو نگه میداره؟
من رسیدم به اونجا که اون لباس سیاهه که وقتی ezio زخمی شده apple رو ور میداره!!
مطمئنید سیو های من پاک شده؟

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
100 تا پر رو آخه چطوری پیدا کنم؟:eek:

من 100 تارو گرفتم یه سایتی هست که جاهاشون رو کشخص کرده

من به ترتیب از 1 تا 100 رو رفتم اونایی که نبودنم میفهمیدم که قبلا گرفتم

تو یه روز همشون رو اینجوری گرفتم حتما به ترتیب شماره میشه رفت

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
ای بابا! من که نمی تونم دوباره از اول برم!
پس اون فولدر storage که تو درایو بازیه کدوم سیو ها رو نگه میداره؟
من رسیدم به اونجا که اون لباس سیاهه که وقتی ezio زخمی شده apple رو ور میداره!!
مطمئنید سیو های من پاک شده؟

نه من شک دارم چون به این سادگی فایل از روی سیستم پاک نمیشه شما به آدرس سیوت برو

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage

خیلی ها میگم مسیرش اینه اما سیوهای من به اینجا نیست تو این قسمت

C:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage

مال شمارو نمیدونم

برو تو فایل های باید یه فلدر 4 باشه سیو ها توی اون هستن به این اسم ها
1.save
1.save.deleted
1.save.metadata
1.save.metadata.deleted
از اینجور چیزا اگه سر جاشون بودن اسم فولدر سیو ها که معمولا یه چیز درهم برهم مثل
YWMyaXJhbg==

یا هر چیز دیگه ای شایدم چند تا فولدر با این اسم ها باشه اسم اونی که میدونی فولدر سیوهات هست به این نام تغیر بده ببین درست میشه

SKIDROW

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
All Assassin's Creed 2 Free Trainers

تعدادشون زیاده هر کدومشو که خواستی بدانلود.

-----------------------------------------------------------

دو تا سوال:
1. جریان پیدا کردن این پرها چیه؟
2. رویی یکی از پشت بومها یه چیزی پیدا کردم شبیه چشم بود بعد یه صدایی اومد که گفت برو تو حالت Eagle Vision، وقتی رفتم دزموند و همون دختره توی زمان حال داشتن با هم صحبت می کردن که باید یه رمز پیدا کنن. فکر کنم 10 تا عکس بود که باید 5 تاشو درست کنار هم می چیدم، معما هم همون Apple بود که بعد از درست انجام دادنش یه کد پیدا کردن و یه تیکه فیلم کوچیک باز شد که فکر کنم جای 12 تا فیلم دیگه توش خالی بود. باید قطعات این فیلم ها کنار هم چیده بشن تا یه رازی فاش بشه. این فیلمها چه طوری پیدا می شن و اصلا جریان این شکل و این معما چیه؟

پرها رو من چند بار گفتم بازم واسه شما میگم 50 تاشو بگیری بری ویلا عموش میگه که یه اسلحه آزاد شده بگیرش توام میری میخریش یه چکس بزرگ

100 تارو که بگیری مادره آرامش میگیره بهت شنل اساسین رو میده که محبوبیتت پیش مردم بالا میره اما منفور میشی پیش گاردها

اینایی که میگی 20 تا سنگ نوشته هستن توی بازی که با head قابل دیدن هستن به شکل قرمز متحرک یه سری معما بهت میدن که حل میکنی یه فیلم کوتاه باز میشه همه رو که حل کنی فیلم به طوره کامل پخش میشه همین.

دیدی فیلم رو میفهمی که اینا کی هستن

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
سلام به همه! من از همین کرک که اتوماتیک همه کارها رو انجام میده استفاده می کنم! مشکلی هم نداشتم! اما امروز وقتی رفتم تو بازی دیگه هیچ سیوی نبود که ادامه بازی رو برم! بازی splinter cell conviction رو نصب کردم بعد آپدیت کردم بعد پچ skidrow رو ریختم! شاید این خراب کرده بازی assassins creed 2 رو! کسی میدونه باید چکار کنم؟

شک ندارم واسه همین پچ که میگی با ریختن این پچ اسم فولدر سیو هات رو دیگه نمیخونه باید اسمشو SKIDROW بزاری
اصلا پاک نشدن سیوهات من همین کارو کردم واسه تست دقیقا همه سیو ها پاک شدن اما در واقع پاک نمیشن ما اینجوری خیال میکنیم اونا خونده نمیشن وگرنه سرجاشونن

برو از ادامه بازی لذت ببر

pirouz3

کاربر سایت
May 29, 2009
69
نام
پیروز
نه من شک دارم چون به این سادگی فایل از روی سیستم پاک نمیشه شما به آدرس سیوت برو

خیلی ها میگم مسیرش اینه اما سیوهای من به اینجا نیست تو این قسمت

C:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage

مال شمارو نمیدونم

برو تو فایل های باید یه فلدر 4 باشه سیو ها توی اون هستن به این اسم ها
1.save
1.save.deleted
1.save.metadata
1.save.metadata.deleted
از اینجور چیزا اگه سر جاشون بودن اسم فولدر سیو ها که معمولا یه چیز درهم برهم مثل
YWMyaXJhbg==

یا هر چیز دیگه ای شایدم چند تا فولدر با این اسم ها باشه اسم اونی که میدونی فولدر سیوهات هست به این نام تغیر بده ببین درست میشه

SKIDROW

من تو فلدر بازی به این مسیر
H:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage
4 تا فلدر دارم! 3 تاشون اسمشون همون طوره که شما گفتی عجیب غریبه! یه فلدر temp هم هست!
بعد تو هر کدوم از این سه تا فلدر یه فلدر 4 هست که توش این 4 تا فایل هست!
save.1
1.save.metadata
2.save
2.save.metadata
اسم فولدر ها رو به skidrow تغییر دادم. فایده نداشت! شاید من از کرک Skidrow استفاده نکرده باشم!

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
من تو فلدر بازی به این مسیر
H:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage
4 تا فلدر دارم! 3 تاشون اسمشون همون طوره که شما گفتی عجیب غریبه! یه فلدر temp هم هست!
بعد تو هر کدوم از این سه تا فلدر یه فلدر 4 هست که توش این 4 تا فایل هست!
save.1
1.save.metadata
2.save
2.save.metadata
اسم فولدر ها رو به skidrow تغییر دادم. فایده نداشت! شاید من از کرک Skidrow استفاده نکرده باشم!

خوب شاید سیو های شما مثل همه تو این مسیر میره
اینو تست کنید.

اگه نشد یه راه دیگه میمونه که شما برو به صفحه 127 من یه پست دادم یه dll گذاشتم با توضیحات برو اونو بگیر گفتم چکار کن بعد ببین چی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر