Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام کسی نبود که بدونه این مشکل از چییه بابا یکی جواب ما رو بده:((

در ضمن شما که اینقدر سنگ وست رو به سینه میزنین باید بگم من با هزار بدبختی یه آشنا پیدا کردم که می خواست بره تهران واسه خرید یه دستگاه عکاسی و زود برگرده آدرس تمام نمایندگی ها رو که از همین سایتی که فرمودین گرفته بودم رو بهش دادم و توی یه کاغذ اسم بازی رو نوشتم زیرشم نوشتم "حتما به فروشنده بگویید نسخه کامل بازی باشد" که یادش نره ولی دیده بودن که زیاد حالیش نی اون پچ روسی رو بهش انداخته بودن (Game Collection MARCH 2 ) این ماجرا مال سه روز پیشه پولش هم حلالشون ولی بعد از دو سال انتظار واسه این بازی .... چی بگم..... این رسمش نبود . من که دیروز رفتم از اهواز خریدم

لطفا اگه کسی هست که بدون مشکلی که قبلا عکسش رو گذاشتم از چیه جواب بده ، من این بازی رو از سرزمین تهیه کردم مشکل از بازی هستش یا از سیستم من.
سلام
من واقعا از شما بابت این اشتباهی که شده عذر خواهی میکنم.
من نمیدونم چه طور همچین اشتباهی شده ولی شاید ممکنه این آشنای شما بد توضیح داده.
ولی به هر حال من واقعا از شما معذرت میخوام و کاملا درکتون میکنم.
ممنون.

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
شما تو عمق بازی نرفتی، داستانش یکی از بهترین داستان های دنیا بود. همچین چیزی تا حالا ندیده بودم. گرافیکش هم خوب بود، گیم پلی هم جذاب. شد یکی از بهترین بازی های عمرم.

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
شما تو عمق بازی نرفتی، داستانش یکی از بهترین داستان های دنیا بود. همچین چیزی تا حالا ندیده بودم. گرافیکش هم خوب بود، گیم پلی هم جذاب. شد یکی از بهترین بازی های عمرم.
سلام دوست عزيز
من نبايد برم تو عمق بازي:laughing:
بازي بايد طوري باشه كه منو ببره تو خودش.
بالاخره هر كسي براي خوش نظري داره.
با تشكر از نظر شما

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
مصطفی جان کجایی برادر؟
بیا بگو مشکل صدا رو توی ویستا چطور حل کنم؟
اینجام! :biggrin1:
خیلیا این مشکلو دارن, با فرض اینکه درایور ویستای کارت صدا رو آپدیت کردید, همونطور که آقا جواد توضیح داد. من چیز دیگه ای برای حل این مشکل نمیدونم. اون روش کم کردن Hardware Acceleration در XP هم فقط پاک کردن صورت مسئلست نه حل مشکل.
میگن یوبیسافت از EAX ورژن 4 برای جزئیات افکت های صوتی استفاده کرده که اکثر کارت ها (بخصوص onboard) ازین تکتولوژی پشتیبانی نمیکنند, و یوبی هم هیچ امکانی برای غیر فعال کردن یا استفاده از ورژن پائینتر آن در بازی تعبیه نکرده است, این ممکنه علت عدم سازگاری باشه.
به نقل از آقای قاضی یکی از کارهائی که فعلا میشه انجام داد اینه: توی فایل های بازی دنبال EAX.dll بگردید و از اون backup بگیرید.فایل ضمیمه این پست رو دانلود و unzip کنید و بجای اون جایگزین کنید شاید کمکی کرد.
موفق باشید.

Attachments

• eax.zip
    54.7 KB · مشاهده: 5
آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
دوستاني كه اين بازي رو تموم كردن (كه خودمم از اون دسته هستم) بگن از آخر اين بازي سركاري چي دستگيرشون شده.

ما كه نفهميديم اين يارو ريش سفيده چيكاره حسن بود كه آخرشم كشتيمش:laughing:
الانم همينطور اين يارو تيريپ ضايع توي آزمايشگاه مونده معلوم نيست بايد چيكار كرد:laughing:
اون دو نفرم كه گذاشتن رفتند.(دكترا)

در كل منكه حالم به هم خورد از اين بازي (اين همه ملت رو سر كار گذاشت آخرشم هيچ ، ماموريتهاي تكراري ، حركتهاي تكراري ، آدماي تكراري ، مراحل تكراري ، گرافيك نه چندان جالب و 0000000 ديگه چي بگم:evil:)

شما فعلا 2 هفته از سایت بن میشی تا یاد بگیری آخر بازی رو Spoil نکنی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بهزاد جان ممنون ای کاش پست ها رو هم پاک میکردی واقعا بعضی ها هرچی میگی بهشون داستان یه بازیو لو ندین انگار نه انگار
مصطفی:love: عزیز ممنون میرم امتحان کنم شاید جواب داد حالا اگه یه کارت صوت بخرم مشکل حل میشه
من یادمه bioshock رو تو ویستا بازی میکردم این مشکلو نداشت ولی بعد از اینکه یه بار پاکش کردم بعد دوباره نصبش کردم دیگه صدا نداشت و از اون به بعد هرچی بازی انجام دادم رو ویستا مشکل صدا داشته حالا نمیدونم چه اتفاقی افتاد که اینجوری شد

sadegh86

کاربر سایت
Sep 13, 2007
12
بهزاد جان ممنون ای کاش پست ها رو هم پاک میکردی واقعا بعضی ها هرچی میگی بهشون داستان یه بازیو لو ندین انگار نه انگار
مصطفی:love: عزیز ممنون میرم امتحان کنم شاید جواب داد حالا اگه یه کارت صوت بخرم مشکل حل میشه
من یادمه bioshock رو تو ویستا بازی میکردم این مشکلو نداشت ولی بعد از اینکه یه بار پاکش کردم بعد دوباره نصبش کردم دیگه صدا نداشت و از اون به بعد هرچی بازی انجام دادم رو ویستا مشکل صدا داشته حالا نمیدونم چه اتفاقی افتاد که اینجوری شد

شما رو چه ویستایی نصب کردی...من رو 64 ultimate نصب کردم مشکلی نداشت...کارت صدا هم از این HD ها هست...مشکلی نداشتم تا حالا....:confused:

این بیچاره هم که بن شد..واسه هیچی...:(

joey jordison

کاربر سایت
Aug 4, 2007
21
سلام
من از P30 world گرفتم.با هزار شوق و ذوق رفتم وارد اورشلیم شم دیدم بازم بازی crash کرد؟:(:((:(
کسی از P30world گرفته؟
ُسلام منم از p30world گرفتم نامردا یه DVD خام را به جای DVD دوم به من تحویل دادن با این اوضاع که شما گفتی پس هیچ امیدی نبود که بازی از اورشلیم بگذره راستی شما بگو کل بازی چقدر حجمش هست و همین طور فایل DataPC_Jerusalem.forge چقدر حجمش هست؟؟؟

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
سلام
من از P30 world گرفتم.با هزار شوق و ذوق رفتم وارد اورشلیم شم دیدم بازم بازی crash کرد؟:(:((:(
کسی از P30world گرفته؟
سلام منم از p30world گرفتم نامردا یه DVD خام را به جای DVD دوم به من تحویل دادن با این اوضاع که شما گفتی پس هیچ امیدی نبود که بازی از اورشلیم بگذره راستی شما بگو کل بازی چقدر حجمش هست و همین طور فایل DataPC_Jerusalem.forge چقدر حجمش هست؟؟؟
دوست عزیز این اتفاق در پی سی ورد امری عادی هست، از تکین و وست و پرک بگیرید همیشه، یه بار یه ویندوز ویستا سفارش دادم (سرویس پک یک ) با پست پیشتاز بعد از یک هفته رسید ( حدود 26 اسفند ) دیدم دی وی دی یکش خامه حالا بیام چیکار کنم؟ اومدم زنگ بزنم شرکتشون پشتیبانی در عید که به کل تعطیل، خلاصه پنجم و ششم هم زنگ زدم فایده نداشت صبر کردم تا 15 نبودن 15 هم زنگ زدم بهم گفتن سالمشو برات ارسال میکنیم، من هم گفتم گذشته، صبر می کنم تا بیاد، خلاصه وایسادم تا 5 روز بعد یعنی روز بیستم فروردین بسته رسید در خونه، سریع بازش کردم دیدم این نادان ها اشتباهی بازی world in conflict رو فرستادن حالا خودم دو تا ازش دارم، دوباره زنگ زدم پشتیبانی که ورنمی داشتن رو پیغام گیر بود، فرداش زنگ زدم گفتم بازم اشتباه کردید، گفت سالمشو می فرستیم و 3 روز دیگه می رسه به دستتون، من هم صبر کردم شد 4 روز زنگ زدم گفتم چی شد؟ گفتن شما سفارش ثبت نکردی ! الان برات می فرستیم سه چهار روز دیگه می رسه دستت خلاصه بگم من در واقع این ویندوز رو روز 15 اسفند سفارش دادم ولی روز 28 فروردین به دستم رسید، بعد از 43 روز. چرا؟ به خاطر حواس پرت بودن مسئولان اونجا که مشتری رو آدم حساب نمی کنن یه بار دی وی دی خام می فرستن، یه بار اشتباهی، پشتیبانی ضعیف، و من غلط بکنم بار دیگه از p30world چیزی بگیرم و تا جایی که بتونم به دیگران هم می گم از اینجا نگیرن تا بلکه مشکلی که بری من پیش اومد برای سایر دوستان پیش نیاد .

bijambeh

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1
جوابيه جناب بهزاد

شما فعلا 2 هفته از سایت بن میشی تا یاد بگیری آخر بازی رو Spoil نکنی
راست ميگن بعضيا بيجمبه هستن
اين مثل هم خداييش راسته(خدا نكنه تو به جايي برسي )
ببين كوچولو براي من اصلا مهم نيست كه منو تا كي بن ميكني.در ضمن ضايع هم خودتي
من خودم 3ds max كار ميكنم و ميدونم اينا چقدر براي ساختن اين بازي زحمت كشيدن.
لازم نيست آدم بي فكري مثل تو بياد در مورد بازي نظر بده و بخواد هر بازي ديگه ايي رو نقد كنه ( تو اول برو ببين اين بازي كه تو مفت و مجاني ميخري 2000 تومن قيمت واقعيش چقدره ، بعدشم برو يكم تحقيق كن ببين اصلا يه بازي چجوري طراحي ميشه)
براي اون كسايي كه براي هيچ و پوچ ميان تو سايت تو فعاليت ميكنن و مديريت بخشي رو هم به عهده ميگيرن متاسف هستم و همچنين براي خودمم متاسف هستم كه اومدم تو بخش psp سايت شما فعاليت كردم.
سايتي مثل اين مديراي با جمبه و لايق ميخواد.
در ضمن اگه جنبه داري بزار اين پست باشه تا بقيه هم ببينن و روشن بشن.(يادت نره، پست رو پاكش نكن)
من باشم ديگه تو اينجور سايتها پست بدم و وقت گرانبهامو هدر بدم
يا حق

آخرین ویرایش:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
راست ميگن بعضيا بيجمبه هست
مرد حسابی ورداشتی اصلی ترین جای بازی رو لو دادی ، 4 تا مثل من گه وسطای بازی هستند دیگه فهمیدن چی به چی،ه بعد میگی مدیرا بیجنبه هستند .
به نظر من تصمیمی که در مورد شما گرفته شده کاملا عالادنه بوده.
برو ببين اين بازي كه تو مفت و مجاني ميخري 2000 تومن قيمت واقعيش چقدره ، بعدشم برو يكم تحقيق كن ببين اصلا يه بازي چجوري طراحي ميشه)
در مورد قیمت بازی هم اونا مقدار بوجه ای که مخوانو در میارن شما لازم نیست ناراحت این چیزا باشی.
در کل پیشنهاد میکنم بری الفاظتم درست کنی .

King_Of_The_Games

کاربر سایت
Dec 14, 2007
26
نام
Mehdi_Se7eN
از این آدمایی که سریع به جایی می رسن و برای همه تعریف می کنن انقدر بدم میاد راست می گه چرا بازی رو لو می دی .

راستی از دوستان ممنونم که به من راهنمایی کردین و اون مشکل بازیم حل شد که از بازی می پرید بیرون .
دیروز رفتم نمایندگی وست تو خیابان ستارخان پاساژ مرجان و بازی Assassin رو گرفتم دیروز 3 ساعت بازی کردم که ببینم می پره بیرون ولی نپرید .
ولی من یک چیز بگم اصلاً اخلاقش خوب نبود انگار من بهش بدهکار بودم .
ولی از این به بعد کسی بازی رو لو نده . راستی اگه همه پرچم ها رو بگیری همونی که 100 تا هستش چی می شه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر